Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejbrutálnější zážitky po hulení - II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 19 20 21 22 23 »
Autor
Téma 
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 321

Ja bych taky neco cerstveho mel

to ja jsem byl u kamose, hulili jsme nekdy v 8, valili jsme si krute, pak jsme sli v 11 na zastavku si zahulit znovu, jelikoz mega stavy odchazeli.. nahodili jsme se nejvic a museli jsme utikat vysmati zpet dom udelat pizzee... no a pak drumy a filmy.. a jak jsme sli spat (asi o pul treti) tak ja ze sakra nemam budik - bo sem potreboval stavat v 11 a tak jsem ten mobil hledali po baraku a nikde nebyl.. a my ze deme se podivat na zastavku.. a tam na lavicce si lezi mobil a vedle neho pulgramu travy jeste:-D ani nechcu vedet jak jsme museli byt moc kdyz jsme to tam zapomneli:-D a z te zastavkyjsme sli k nim dom jak sme se vraceli zhuleni v tech 11 a kamos rozl a otevrel dvere.. a tam bylo uplne moc vypinacu a ja sem chtel jeste dalsi, vice svetla tak sem naky zmackl a uplne zacal vyhravat zvonek asi pul minuty:-D a jeho rodice spali:-D:-D taky sranda:-D

Old Post 22-08-2008 v 20:14 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
radofun :-)
Nový Člen

Karma uživatele radofun :-) - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 322

Mne sa stala vec(prihoda) tesne pred zahulom, co mi privodila absolutne nepopisatelne stavy. Skusim to nejako priblizit. Bol som na dovolenke a chystali sme sa k moru. Baby boli prec, tak vravim dam si racha aspon bude den este slnecnejsi (36 stupnov v tieni). Vsetko si pekne nechystam dopredu (plavky, ...), vsak to poznate, potom by som mohol toho vela zabudnut Tesne pred tym pride kamarat a chcel sa o niecom rozpravat. Vravim v poho. A z neho prave vypadne, ze sa buchol do jednej babeny, s ktorou som sa dal ja dokopy (ale to je zas iny pribeh). Proste telenovela na zivo. Radsej som si pribalil travy a kym som vstrebal toto info uz som si zahulil. To, co mi potom behalo hlavou, sa proste neda opisat (len zazit). Nejako som to vyriesil a siel som na plaz. Uz aj tak som bol uplne v pici, tak preco nie. Ale chyba, na slnku sa nedalo vydrzat, mal som pocit, ze na mna svieta 4 slnka. Tak som sa siel schladit do vody. Asi by som mal spomenut, ze neviem plavat (len tak minimalne co ma ucil kamarat minulu dovolenku, tiez cela dovca vyhulena ). Pridem do vody, oclapkam sa a za chvilu ... sa preberiem niekolko metrov od brehu ako lezim na vode a uzivam si vlnky. Zrazu proste precitnem a zistim ze plavanie je neskutocne jednoduche Odvtedy viem aspon trocha plavat

Marihuana, podla niektorych zivotny styl, ..., podla mna liek na vsetko.

Old Post 23-08-2008 v 10:38 AM
radofun :-) je offline   Profil uživatele radofun :-)   Find more posts by radofun :-)   Foto galerie člena radofun :-)   Click here to Send radofun :-) a Private Message   Add radofun :-) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FidoBMX
Nový Člen

Karma uživatele FidoBMX - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 323

cau prominte ze to pisu zrovna sem ale du poprvy hulit a bojim se toho ze me bude z toho blbe budu blit a ze si to zkazim!!!

Prosím berte ohledy na to, že začínám!!! pěstu ZDAR

Naposledy upravil FidoBMX 27-08-2008 v 10:57 AM

Old Post 27-08-2008 v 10:45 AM
FidoBMX je offline   Profil uživatele FidoBMX   Find more posts by FidoBMX   Foto galerie člena FidoBMX   Click here to Send FidoBMX a Private Message   Add FidoBMX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 324

nekoumej nad tím ... a prijmi to, tak jak to prijde. (pak smaznu )

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 27-08-2008 v 10:52 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 325

citace:
Původní příspěvek od FidoBMX
cau prominte ze to pisu zrovna sem ale du poprvy hulit a bojim se toho ze me bude z toho blbe budu blit a ze si to zkazim!!!


Kámo jdeš hulit ,ne ze ožrat do něma nebo se nitrožilně zfetovat.

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 27-08-2008 v 13:08 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[)@W3
Nový Člen

Karma uživatele [)@W3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 1  

Pohodička Příspěvek č. 326

no to me se jednou stalo kdyz sem mel behem 2 hodin asi 3tí brcko ve 2ch lidech xD ze sme tam pak pustili na mobilu naky techno a ja do toho normalne zacal beatboxovat a vubec sem to nevnimal pak sme kousek poposli k vobchodu a ja prej zacal zase beatboxovat a tancovat pred lidma u toho wobchodaku no totalne v pici sem to vubec nevnimal a vsichni se mi tlemili jak cip......=D

Naposledy upravil [)@W3 20-11-2008 v 14:50 PM

Old Post 29-08-2008 v 15:42 PM
[)@W3 je offline   Profil uživatele [)@W3   Find more posts by [)@W3   Foto galerie člena [)@W3   Click here to Send [)@W3 a Private Message   Add [)@W3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 327

Nedávno jsme se venku vyhulili s kámošema..no krásn stavy..byli jsme na nějakejch houpačkách a tak..pohoda..pak najednou všichni že jdou domů..no já hned strašnou schízu že takhle zhulenej domu nemůžu..no stejně všichni nakonec šli a tak jsem doprovázel jednoho týpka domů..po cestě pořád schíza..ze všeho..a tak jsme šli pohoda klídek..a najednou před náma městský s nějakym kolařem..no ja jsem se otočil a šel pryč..týpek za mnou,že co dělám a tak...no nakonec jsme se vrátili a šli kolem nich..šílenej zážitek..každou vteřinu jsem čekal kdy si nás zavolaj..nakonec v pohodě..doprovodil jsem kámoše on mi potom ještě dal něco k pití rozloučili jsme se a já vyrazil domů..byla už dost tma a jak tak jdu tak najednou za mnou nějaký lidi..no schíza se pořád stupňovala...když jsem se otočil tak jsem zjistil že jsou to nějaký 2 skini..ale neměli kanady nebo tak..šli naprosto identickym krokem..oba ruce v kapsách stejnej krok a šli dost rychle za mnou..myslel jsem že mě dojdou a přepadnou nebo tak něco..hlavou se mi honily samý takovýhle myšlenky..takhle to bylo asi 5 minut..oni čím dál blíž ale naštěstí předemnou pak nějaká paní se psem..tak jsem zpomalil jako že před ní mě snad nic neudělaj..oni šli dál a kecali o nějakym fotbale..v ten moment jsem už byl v klidu..schíza ta tam...no domů jsem došel v pořádku..nikdo nic nepoznal..chvilku jsem hrál a pak šel spát..usínal jsem a věděl že 2. den je škola a že musim vstát brzo abych to ráno všechno stihnul..usnul jsem dost rychle...pamatuju si pak že jsem se v noci probudil..tak nějak v domnění že je ráno a normálně v trenkách a triku (tak jak spim) jsem vyšel z bytu dokonce i bez bot,sjel dolů do přízemí vejtahem a až tam u vchodu do baráku jsem se probral..hrůza..vyjel jsem zase nahoru a před bytem jsem si sednul na botník a přemejšlel jestli zazvonim aby mi někdo otevřel nebo co..a až pak jsem si všimnul že jsem za sebou nezavřel dveře...tak jsem zase vešel (ted uz jsem zavrel) a šel do postele..po ceste se me jeste tata ptal kde jsem byl tak jsem mu rekl že na záchodě a pohoda..ještě dneska na noc zamykám byt...tohle už bych zažít nechtěl..

P.S.: jestli někde chybí diakritika a nebo jsou někde chyby tak se omlouvám..jsem už dost unavenej


EDIT: ještě jsem si vzpoměl když mě a pár kámošům jeden borec v baru vyprávěl,že jeho děda má nějakej veterán (hodně starý auto)..no a že ho jednou vzal s sebou na projížďku..prej paráda..on pěkně vyhulenej..příroda ubíhala..a najednou kopec..tak jedou dál a auto je čím dál pomalejší..no nakonec to neutáhlo a museli do kopce couvat..prej už jenom ty pohledy lidí co je předjížděli stáli za to..no a co čert nechtěl - policajti...zastavili je a začli se s nima hádat že jedou v protisměru no nakonec je prej pustili..ale když nám to vyprávěl tak jsme umírali smíchy...

Viva la Visine!

Naposledy upravil Sweet 04-09-2008 v 22:28 PM

Old Post 04-09-2008 v 22:15 PM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 328

jednou koncem září,holky v plnym květu...v sobotu u nás byla v hospodě diskotéka,tak jsme s kámošema natrhali igelitku listí a udělali milk a bramboráky na konopnym olejitak jsem tam dva bramboráčky šoupnul a zapil lůčkem mlíčka...jdu dovnitř...a koukám,ona tam je i mátisednu si ke stlu,dávám pivo a čekám až to najede....do hodiny se mně začínají míchat barvy a začínám tak nějak ztrácet zvuk kolem sebe...jenže v tu chvíli začali hrát pomalý sračky a máti přišla at si jdu s ní zatančitřikám to asi nepujde..a ona nekecej a pojd..tak jsem šel..pul minuty jsme se točili do kola a já spadnul...vyšla se mnou ven,zmrdala mě..no a já byl tak na kaši,že ona stála metr přede mnou a já ji skoro neslyšel..hrozně potichu..no...tak jsem to pul hodiny rozdejchával a pak šel znova dovnitř..a to už jsem zmáknul.

Old Post 23-09-2008 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 329

udělal jsem závěrečky a du si na úřad vyřídit řidičák, nevim proč, ale joint co jsem předtim měl mi docela dost naložil. Došel jsem na úřad a hledal kam jít, omylem jsem se dostal do dvou místností z kterých jsem rychle odešel, páč to byli stavební úřady nebo co, pak jsem se doptal někoho a prej, že jsem uplně na špatnym úřadě, tak celkem zmatenej du zpátky, bavim se s kámošem, otevírám vchodový dvěře a najedou kancelář vstoupim jako nic a najednou si uvědomim kde sem, vstoupil jsem do nějakýho kanclu, tam sedí sekretářka čumí na mě jak na idiota já uplně šok kde jsem, vyběh jsem okamžitě zmateně ven, rychle zabouch dveře, začal jsem opět utíkat jinym směrem kámoš zařval ať du tudy a dostal jsem se ven, od úřadu jsme museli kus utýct, kámoš se moh udusit smíchy já jsem se z toho musel chvilku vzpamatovat ...

Old Post 23-09-2008 v 22:12 PM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JakuPIC
Stálý Člen

Karma uživatele JakuPIC - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 330

Jednou byl u mího bratrance privát kam jsem byl pozván a rozhod jsem se tam i přespat.Přišlo tam celkem dost lidí ale furt tam chyběla hlavní věc...léčívá bylina:-)Měli jsem jen zbytky na dva malí špečíky.Tak jsme zavolali kámošovi jestli nechce přiject na privát.Umotali jsem malího špekčíčíčka aby jsem mohli pozvat toho kámoše asi po půl hodině čekání konečně dorazil.Přitáhnul sebou jedničku a hned nás pozval na bong dali jsme bong a pozvali jsem ho na brko.Potom tak po 20 minutách začal motat pořádnýho zabijáka a opět nás pozval.Po dohulení jsem si uvědomil že jsme dali tři brka a každej kotlíček bongu.Můj mozek byl uplně v komatu a skérko bylo zrovna i s výtuhem po půl hodině smání přišel hroznej výtuh.Lehnul jsem si na gauč a všichni jsme začali koukat na tv už ani nevim na co.Dokázal jsem tu televizi sledovat tak 5 minut a najednou mi začali padat víka a začal jsem se hrozně potit.Lilo ze mě jak z konve.Uplně celí tělo mi hočelo a cejtil jsem jak mám uplně všechno mokrý ale už jsem z částli spal.Do půl minuty jsem usnul a probudil se prej asi za 10minut.Vstal jsem a koukám že jsem uplně mokrej a hroozně jsem smrdel po skérkách.Byl to druhej nehorší stav po hulení jen první nejhorší někdy příště:-P

hulíme lidi hulíme


Klikni a uvidíš

předvánoční indoor-100W

Old Post 26-09-2008 v 21:05 PM
JakuPIC je offline   Profil uživatele JakuPIC   Find more posts by JakuPIC   Foto galerie člena JakuPIC   Click here to Send JakuPIC a Private Message   Add JakuPIC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RTW
Stálý Člen

Karma uživatele RTW - 47% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 331

To my byli kdysi ve Vídni na výlete se střední.Pak byl rozchod,tak jsme šli do parku.Tam jsme se s kámošem zakecali s nějakým holandanem a rakušankama.Týpos ubalil něco ze své vlasti.V poho jsem seděli na lavce a vedle nás starší pár důchodců krmil holuby.Měl jsem bes haluz,že to krmivo háží naschvál ke mě,vždycky z houfu přiletěla vrána ke mě tak na 20cm zaskřékala a odletěla a pak přiletěla další a další.Já vyletěl z lavky a začal křičet nadávat jim co to dělají atak.

Jedna stěch rakušanek si dala morfium,byla ůplně v číči,kecala s nama,jak seděla na lavce,tak jí začala padat hlava až ke špičkám noh.Pak se zatřepala a vše se tak 10 opakovalo.By mě zajímalo,co ji na tom rauši baví.Pak jsme bloudili po vídni a jeli domů.Supr výlet :-D

Roll It

Old Post 28-10-2008 v 16:22 PM
RTW je offline   Profil uživatele RTW   Find more posts by RTW   Foto galerie člena RTW   Click here to Send RTW a Private Message   Add RTW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
black481
Nový Člen

Karma uživatele black481 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 332

To Jaaaa som mal taky zazitok bol som na mojom starom byt v starom meste kde sme pred tym byvali a v tom byte nebylo takmer nic len koberce jedna obivacia skrina, gauc dve kresla kuchnska linka a manzelska postel ale proste ziadne veci nic hole steny len diery zostali vnich no tak sme sa orzhodli ze tam spravime poriadny mejdan pridem otvorim dvere elektrika nejde DPC sivravim tak nic rozbhneme to bez hudby posadali sme na gauc a do kresiel okolo stolu vyvalili ten nenormalny PYTEL z makakom, vona sa rozplynula do celeho bytu a uz to zacalo vany plna vody, flaska a varilo sa no ako nahle sme sa dokurili 10-15 min a ja som sa NEPRICETNY zavrel do skrinky ktora je mensia ako moj grow box, a prezil som najsilnejsi zazitok z celej mojej historie hulenia. Predieral so msa dzunglov pomedzi liany a rozne rastliny mokre a zrezu som nasiel mojich kamaratov presne ako sedeli na tom gauci len v tej ULTRA SUPER MASTER VIDINE som ich videl ako sedia na takej "cistinke" na sutroch a davaju praska, setci mali dredy a ja osm citil ze som v riadnej ***** a v tom momente som sa vyvalil zo skrinky a pozeram na kamarata dava beat box do zrkadla a este ponom nadava. Chcete vediet ako to skoncilo kamarat vyskocil z otvoreneho okna za "MOTILOM" vytkol si clenok no prisla ponho aj tak zachranka .....SETKO DOBRE SKONCILO no na byte sme vzuivote uz neboli mame strach ze tam strasi alebo to na zhulenych divne vplyva!

Old Post 29-10-2008 v 21:58 PM
black481 je offline   Profil uživatele black481   Find more posts by black481   Foto galerie člena black481   Click here to Send black481 a Private Message   Add black481 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 333

S kámošem jsme jeli na brko, on řídil a když jsme byli v půli cesty, tak najednou odněkudsi začaly vycházet divný zvuky. Tak že zkontrolujeme motor. Kema otevře kapotu a z motoru vyskočí kočka. Prej ji honil dva dny před tím pes a tak se schovala pod auta a pak vlezla dovnitř. No zajímavej pocit.

Old Post 21-12-2008 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 334

No, tož taky přidám svou trošku do mlýna. Toto léto jsme docela pravidelně hulívali na jednom kopci, kde je taková rozhledna, ze které jde vidět celé naše město a hory kolem - nádhera. Chodili jsme tam vždycky večer za tmy, aby nás tam nikdo známý neviděl. Jednou jsme tam přišli, sedli na lavičku, zahulili a začal být takový dobrý stav - pozorovali jsme mraky a úplně nechápali. Najednou jsme viděli dole v lese srnku, bylo ještě šero, tož jsme na ní začali různě volat a kámoš na ní začal štěkat. Řvali jsme tam do údolí asi dvě minuty a najednou se v křoví vedle nás ozvalo chrastění a něco jako vrčení psa. Tož jsme si prvně mysleli, že se nám to jen zdálo, ale ono se to ozvalo podruhé, znělo to fakt drsně. Tož jsme úplně vyschízovaní utíkali dolů do města (je to docela daleko, z té rozhledny tak 25 minut chůze). Asi po 5 minutách běhu jsme si odpočinuli na druhé rozhledně, která je cestou. Tam jsme to pořád probírali, co to mohlo být a najednou jsme na zábradlí uviděli urvaný řemen a obojek. Tož jsme dostali další drsnou schízu, že nás honí pes a sprintovali jsme dolů. No, doteď nevím, co ten zvuk byl, ale myslím, že se asi tím našim štěkáním nějaký pes splašil a utíkal za námi.

Old Post 29-12-2008 v 17:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 335

Dneska ...
je fajne po praci, jdu na tramvajku domu , po ceste si dam takove male sklicko ,aby me prestaly bolet nohy a aby se mi tak nejak fajne jelo domu ... jedu tramvajkou . Naproti me sedi 2 cigani jednomu se zacnu smat do ksichtu (zhulenej) , ten cigan nerozchodil muj smich a zacal se smat taky pak sme toho nechali a pokracovali v jizde tramvaji.Jedu si tak fajne dal , pekne pocasi (to slunko vypadalo silene).Nahle nastoupi muz, vypada skoro jako bezdomovec ,ale udrzovany.Podivame se , otocime pohled jinam , zase setkavame sve pohledy (ja se porad tak usmival celou cestu ,jen podotykam voc tu pude ),otacime zrak jinam , za chvili se opet nase oci setkaji a on : MRKNE na me ... zacnu se smat mijime sve pohledy .Za chvili se opet podivame na sebe (on spis porad na me cumel) a jazykem sjizdi na stenu pusy a predstavuje jakoby pyj narazel do pusy .... tak jsem zakyval hlavou ze ne ,nechci .A dival sem se jinam , on pak normalne vystoupil,v te chvili me to ani nijak neprekvapilo/nenormalni tedkom bych ho poslal nekam ...

Old Post 09-01-2009 v 21:37 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 336

Vdneska v 6 ráno sem na kalbě přišel na hajzl a tam stojí kamoš na štflích a chčije z nich do pisoáru

Old Post 01-02-2009 v 01:03 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 19 20 21 22 23 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8040570 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív