Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » First Grow - Indoor, Autoflower, LED, COCO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 17

Ahoj chtělo by to i fotky za tmy,tady vůbec nevidíme barvu listu... přerostlo to jako prase, přesně jak jsem čekal 😆
Já jsem ten Brooklyn většinu skosil až 83 den,tak uvidíš jak to bude u tebe ale 9 z 11 brooklynu co jsem měl tak to bylo takhle...



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 25-03-2020 v 17:36 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18

Ahoj, ja jsem v utery zalil pouze vodou s upravenym PH ale tvuj pest me inspiroval, ze tento tyden (mozna i pristi) jeste pojedu na hnojkach. Takze bych taky prodlouzil pest o 1 nebo 2 tydny. Udelal jsem nekolik chyb, tak asi proto jsou trocha zpomalene. Na growdiaries jsem dokonce zahledl, ze to pestovlali i 14-15 tydnu.

Jak delas flush? Kolik dni pred kosou zacnes zalivat jen vodou? nebo jsem cetl, ze nekdo to posledny den prelije nekolika litry vody aby se zbavil hnojek. Tak nevim kterou metodu zvolit.

Old Post 26-03-2020 v 13:23 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 19






Je za mnou 10. tyden. Dnes jsem jeste zalil vodou s trochou hnojek, jenom 1ml COCO A+B na 1 litr... bud naposledy nebo jeste potahnu tenhle tyden a pak uz jenom flush. Uvidim podle trichometru, zatim vypadaji byt cire.
Od minuleho tydne cca od 9 do 13 jsem zacal otvirat box aby na ne svitilo slunce (viz foto 5). Nevim jestli je to dobry napad, ale myslim si, ze jim to prospiva...
jestli vite nebo mate zkusenost, tak si necham poradit.

Pokazil se mi pH metr, tak jsem si musel koupit novy (od jine znacky).
Ten stary mi ukazoval pH kohoutkove vody cca 9 a tento novy mi ukazuje
cca 7,5... takze bud jsem mel spatne zkalibrovanej nebo mam spatne zkalibrovanej ten novy :-D nevite kolik pH muze mit kohoutkova voda? myslim, ze tech 7,5 je realnejsich. Na to ze jsem 9 tydnu upravoval pH vody na 6,5 (takze realne mohlo byt pH pod 5, kdyz to ukazovalo vic), tak vypadaji zdrave.

Pridavam slibene fotky za tmy, focene dnes vecer 30. 3. 2020
1. foto - prostor s kytkami
2. foto - detail Brooklyn Sunrise (71. den od zasazeni)
3. foto - detail Cinderella Jack (71. den od zasazeni)
4. foto - detail Blueberry (64. den od zasazeni)
5. foto - kytky se sluni :-)

Old Post 30-03-2020 v 19:41 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 20

Myslim že tech 9ph je reálnější ja 7,5 na morave kohutkovu meřim a ma kolem8,5

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 30-03-2020 v 20:25 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 21





Je za mnou 11. tyden. Uz zalejvam jen vodou s upravenym pH.
Holky uz moc nerostou, jenom zraji. Nemuzu se dockat
Pristi pondeli mam v planu kosu, uvidim jestli budou dost zrale.

Fotky za tmy, focene dnes vecer 6. 4. 2020
1. foto - prostor s kytkami
2. foto - detail Brooklyn Sunrise (78. den od zasazeni)
3. foto - detail Cinderella Jack (78. den od zasazeni)
4. foto - detail Blueberry (71. den od zasazeni)

Old Post 06-04-2020 v 21:54 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22






Po 12. tydnech v pondeli probehla kosa. Necekal jsem kolik s tim bude prace ...
Blueberry jsem ani nestihl obstrihat mensi listy, tak jsem to tam zavesil i s tim.
S Brooklyn Sunrise a Cinderela Jack jsem zatim spoko, no Blueberry nic moc.
Jsem zvedavy, kolik toho bude, az to uschne. Snazim se drzet v boxu max 20 stupnu a 60% vlhkosti. Mam v planu to tam ponechat tyden, no kdyz bude treba, klidne i dva.

Fotky kosy v pondeli 13. 4. 2020
1. foto - vlevo Brooklyn, vpravo Jack a uprostred Blueberry
2. foto - ma nejvetsi sisa od Jacka
3. foto - kvetinace, uz jsem odebral trochu coco pro dalsi kolo
4. foto - koreny obrostly spodek kvetinacu
5. foto - me dalsi kolo na okne v 1,2 litrovych kvetinacich

Na okno jsem dal Auto Mazar a Auto Colorado Cookies.
Jsem zvedavy jestli se mi neco povede. Premyslim, ze taky zalozim topic na foru.
Takze, jestli mate zajem, piste.

Jestli chcete, muzete tipovat kolik toho bude. Kto bude nejbliz ma u mne K+

Old Post 15-04-2020 v 15:59 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 23

Po 7-8 dnech suseni v boxu a 5 dnech skladovani v lahvich tu mame vazeni.
Z Blueberry bylo sice jenom 14,8g... ale voni neskutecne sladce a nejprijemneji
Pak tu máme Brooklyn Sunrise s 38,5g. Ma neskutecne pekne sisky a taky voni prijemne sladce s trochou zemite vune. A posledni byla Cinderella Jack s 45,2g.
Voni zemito a mne to trochu pripomina caj.

Celkový výsledek je 98,5 :-) (cca 3g jsem stihl zhulit, nez jsem to zvazil, takze neco malo pres 100g)

Plus jsem mix spodku a listu vyvaril v kokosovem oleji a upekl muffiny.
Ten 5h zazitek stal fakt za to

Za nekolik tydnu jeste hodim smoke report, az to lepe dozraje.

Old Post 26-04-2020 v 22:27 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeksky
Stálý Člen

Karma uživatele zeksky - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2020
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 24



Slibeny Smoke Report

Auto Brooklyn Sunrise:
Jak pisou na strankach, idealni na rano.
Pri koureni trochu skrabe v krku ale chutove prijemne sladka.
Umi dobit energii a proto si ji rad davam pred cvicenim pri hudbe.
Za mne nejoblibenejsi z techto tri. Jedine negativum je,
ze po cca 40min mne zacne skrabat v krku a musim kaslat.

Auto Cinderella Jack:
Za mne nejmene oblibena. Je moc silna a proste to zhuluje.
Nekolik krat jsem se nekde objevil a nevedel co chci a proc tam jsem
Ja osobne nevidim zadne positivum na tehle odrude.
Asi jenom kdyz se fakt chcete uvolnit a vypnout hlavu.
Za me idealni po praci vecer pri nejakem filmu/serialu/PC hrach.
Voni a chutna mi jako nejaky caj.

Auto Blueberry:
Moc prijemna sladka chut a velmi jemny a chutny kour.
Po koureni prichazeji prijemne euforicke stavy.
Za mne je idealni na ven s kamady, kdyz se chcete zabavit a pokecat.
Tato odroda fakt dokaze rozvazat jazyk a hloubeji se zamyslet nad vecmi.
POZOR! je po ni neskutecna zravka



BONUS:
Minuly tyden jsem kosil uz vyse zminovany pokus na okne.
Trvalo to sice 12 tydnu, no neco malo z toho bylo.
1. foto - Auto Colorado Cookies (po ususeni 7g)
2. foto - Auto Mazar (po ususeni 5g)

Old Post 18-07-2020 v 12:41 PM
zeksky je offline   Profil uživatele zeksky   Find more posts by zeksky   Foto galerie člena zeksky   Click here to Send zeksky a Private Message   Add zeksky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5922200 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív