Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » homelab 60x60x160 samsung QB 288 V2 9x Critical daddy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
icmond
Stálý Člen

Karma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% PěstitelskáKarma uživatele icmond - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 17

Ja mam taky zdroj od alucraftu ktery jede na 100w.Taky jsem to cetl, kdyz das zdroj se vstupnim proudem 2800mA tak se dostanes na 150w, ale me to vyhovuje na tech 100w. A co se tyce vynosu uz ted muzu s klidem rict ze tam bude 250g... s tim 190w verem jsem delal od 200-240 a nikdy to nevypadalo tak mohutne jak ted. nevim cemu za to vdecim( genetika, svetlo, zacal jsem pouzivat bioheaven)? Asi vsechno dokupy zkousel uz jsem hodnekrat menit pocet kytek(4,6,8,15) ale tech 8 je pro me asi nejlepsi. kratka doba na rustu jeden zastrih a prostor krasne vyplneny.. No sam jsem zvedav na vysledek

Old Post 06-05-2019 v 15:17 PM
icmond je offline   Profil uživatele icmond   Find more posts by icmond   Foto galerie člena icmond   Click here to Send icmond a Private Message   Add icmond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 18





Ahoj zahradníci

Report z boxu.Tohle kolo je opravdu hokus pokus,ale co už vím je,že tenhle boxík je na dva ty panely moc malej.Kytky se mi zdály furt moc světlý a říkal jsem si,že ten all mix asi nestačí pokrejt živinama nároky kytek a tak sem hnojil a hnojil a furt žádný zlepšení a až pak mě trklo,že už tam jsou i nějaký šišky,ale vůně skunku nikde takže jediný možný vysvětlení bylo,že je nějak stresuju a to už bylo jen krůček od strejdy googla a jůtuba abych si našel další nešťastníky,který svoje svěřenkyně trápí úplně stějně jako já.

Spálil jsem je světlem.Resp ne úplmě spálil,připálil aka stres z moc světla,kytky žlutý,listy zakrnělý nic moc no...Předevčírem jsem panely zavěsil nejvýš co teď šlo a po dvou dnech je znát menší zlepšení,v pokoji se už line příjemná vůně skunku ikdyž by měly vonět mnohem víc,ale to se snad za pár dní ještě zpraví...


banka udává 50 dní květu,ale dost pochybuju,když je tak týrám.Do přístího kola se mi nad podaří sehnat větší box (kdyby někdo měl nevyužitej 80x80 nebo 90x90 tak pm) panely v klidu pokryjou větší plochu než mám.

takže pár fotek poslední je focená z dneška.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 14-05-2019 v 20:38 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5941560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív