Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Apeho pvní INDOOR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 17

sak mu to vratis v naturaliach,ale sikovny je o to pokoj...

kvetinky kedy budes presadzat,aby boli hlbsie,to by si mal poriesit...

Old Post 17-01-2013 v 19:47 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 18


citace:
Původní příspěvek od sailinder
sak mu to vratis v naturaliach,ale sikovny je o to pokoj...

kvetinky kedy budes presadzat,aby boli hlbsie,to by si mal poriesit...


Dnes jsem kamarádi presadil. Nechal jsem si dovezt 6l kvetinace. Ale podle me to ma tak 10 :-D je to 30x30cm. Mysliste, ze bych do nichmohl šoupnout 2?
Dnes mi asi odesel zdroj na vetracky. Musi vydrzet do zitra. Kouknete, na tehle kyti spodni listy. Cim to je? Diky

Old Post 19-01-2013 v 19:36 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 19

Já dávání dvou kytek do jendoho květináče nepodporuju.... Ale ej tu pár lidí kteří tvrdí že to neva...

Co se týče těch listů řekl ybch že deficit dusíků možná ybs mohl zvíšit dávku hnojiv.

Ale chtělo yb to lepší fotku :-) A nějakýho odborníka

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 19-01-2013 v 21:09 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 20


Deficit muze byt. Fotku dodam. Moc nehnojim, abych to nepredehnal

Old Post 19-01-2013 v 21:35 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 21

Hmm Tak tohle nebude jen nějakej dusík... To by to bylo jen žluté a ty tam máš ještě k tomu skvrnky. Asi ybch tomu trochu přihnojil :-) Já osobně se řídím hodnotou Ec(když jedu Rw drť nebo když ted mám šalvěj v bubláku) , ale Ec metr bohužel neni uplně levna zaležitost...


Jo a měříš Ph ? Když jsem jel kokos tak mi to tam docela haprovalo , nwm jak ta flora ale nektera hnojiva tahnou Ph dolu a pak to dělá neplechu.. ( na měření Ph se da koupit za par korun kapičkovej tester v akvaristice).


Ted mě napadá má ten žlutej květináč má ve spod díry ? (takhle to vypadá ajko keramickej který moc často díry nemaj) Pokud ano super , pokud ne chce to vyřešit , je potřeba aby voda měla kam odtýkat...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 19-01-2013 v 22:28 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 22

Uz jsem to presadil. Takze udelam diry do kvetinacu a misku pod to :-) No, ph tady mam ok. Meril jsem jak cistou vodu, tak hnojenou. A ok. Tim kapickovym metrem. Takze chyba v odtoku? Jine to nemji a dostavaji stejne veci. Ale vetsina ma odtok a misku

Old Post 19-01-2013 v 22:54 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 23

No zkus změřit ten odtok... Já jsem kolikrát měl Ph an výtoku třeba i o stupen nižší než co jsem do toho lil. :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 19-01-2013 v 23:03 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 24

Ty vole. No to jsem zvedavy. Ale mrzi me to. Je to Champion. Na FaQ jsem se moc nedocetl, co je EC. Udelam ty odtoky, at to tam nezustava. Na dalsi kolecko premyslim o tom ebb n flow, nebo bubbleru :-D Tam by to odpadlo :-D

Old Post 19-01-2013 v 23:28 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 25

Jestli ti můžu poradit pořídil bych si knihu Jak pěstovat "INDOOR" pro žačátečniky si myslím fajn máš tam dost o chorobách škůdcích atd. Jinak pokud más nejaký kořenový stimulátor nasaď ho protože pokud skutečně to bylo přelité tak se ti kyti rychleji zase rozjedou když to přeliješ tak dostávají kořeny pořádně na prdel.

Old Post 20-01-2013 v 07:15 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 26

Pokouknu se po te knize. Korenovy stimulator nemam. Jen to trio od GHE. Grow, Bloom, Ripen. Pouzivam prvni 2

Old Post 20-01-2013 v 10:21 AM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 27

Ec se značí je elektricka vodivost vody... Čím víc hnojiv ve vodě tím vyšší el. vodivost vody a to znamená že i vyšší Ec... Podle tý vodivosti se určuje přesné množství hnojiv ve vodě...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-01-2013 v 13:36 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 28

Dekuji moc. Kouknu po meraku, ale to bude drahe, jako kráva :-D

Old Post 20-01-2013 v 19:56 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 29

Takhle pokud jedeš v hlně tak to bez něj de...
Ale pro kokos by nebyl špatnej. Ale na druhou stranu jsou tu i lidi co jedou bez něj a nemaj problem :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-01-2013 v 20:02 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 30

Jedu klasik hlinu. Ale ti, co jedou bez toho, tak presne vi, jak na to :-D Ja to redim podle kalendarku od GHE
Zitra nahodim fotky v novych kvetinackach. Konecne uz i s dirama a podtackem. Byla to ale fuska vyvrtat uz s kyti a hlinou :-D

Naposledy upravil Apofish 20-01-2013 v 20:46 PM

Old Post 20-01-2013 v 20:33 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 31

tie kvetinace co mas ty velice dobre poznam,vyvrtat diru,abys nevytrhel s vrtakem tak 2cm diru okolo je dost problem,mal si nahriat klinec a tym tam spravit dierky...
ja by som povedal,ze mas problem s ph,jak uz tu kolega pisal,myslim,ze by to mohel byt nedostatek drasliku a to znamena,ze mas vysoke,alebo nizke ph,ale sak skus odmerat ten vytok,a uvidis...
teraz mas venku furu snehu,naber do hrncov a nechaj nech sa rostopi,nabandaskuj si ho a mas kvalitnu vodu,aspon zo zaciatku ked su este kvetinky babenka,uz ked budu starsie uz to bude lepsie,ale aj tak si cas od casu to ph skontroluj...

Naposledy upravil sailinder 21-01-2013 v 17:39 PM

Old Post 20-01-2013 v 21:13 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofish
Stálý Člen

Karma uživatele Apofish - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 32

Moc diky za rady, merim ph a ukazuje 6. Jak cista, tak hnojena voda. Je to spatne cislo? Zmerim jeste ten vytok a uvidim. Je to zvlastni. Sakra

Old Post 20-01-2013 v 21:27 PM
Apofish je offline   Profil uživatele Apofish   Find more posts by Apofish   Foto galerie člena Apofish   Click here to Send Apofish a Private Message   Add Apofish to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2019 - Môj prvý indoor - 26 odpovědí
29-06-2013 - 108W prvy INdoor - 77 odpovědí
20-07-2012 - LED 50W - můj první indoor - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9538570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív