Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » první květ pod úsporkama
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17






foto

Old Post 06-06-2012 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18


a makro 1 větve.

Old Post 06-06-2012 v 16:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

4. den květu
Takže jsem zpět. Kytka už čtvrtým dnem kvete, objevily se svilušky tam jsem kytku postříkal přípravkem OMITE. Před dvěma dny hnojeno hnojivem na květ. Ještě jsem se chtěl zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s modelem BLACK DOMINA http://www.growshopfm.cz/detail/sem...domina-5ks.html

Naposledy upravil 25-06-2012 v 11:12 AM

Old Post 16-06-2012 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20






14. den květu
Takže jsem zpět. Kytka hezky kvete, objevují se první blizny. Kvete fakt hezky, už se těším na ochutnávky

Naposledy upravil 25-06-2012 v 15:36 PM

Old Post 25-06-2012 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Ještě bych chtěl poprosit o nějaký ten koment. dělám to pro vás a připadá mi že to dělám pro sebe. Díky

Old Post 25-06-2012 v 11:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 22

no vida už to kvete, zatím to vypadá velice pěkně, rostlinka je očividně zdravá a doufám že bude v dané situaci co nejvděčnější .... tak ať roste/kvete

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 25-06-2012 v 14:52 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nexius
Stálý Člen

Karma uživatele Nexius - 73% PěstitelskáKarma uživatele Nexius - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 23

Pěkná práce na tak malý výkon .

Z vlastní dřívější zkušenosti s úsporkami můžu říct, že je potřeba jim dodat kvalitní a přiměřené hnojiva, vzduch, větrání, teplotu, vlhkost, správnou vodu, etc.. aby jsi alespoň částečně dorovnal deficit z nedostatečného světla. Kytky se ti aspoň trochu odvděčí, dál určitě doporučuji jít do větší watáže, jestli ti koníček vydrží, sám na to přijdeš )

Hodně štěstí! budu sledovat

1.MikroIndoor - GW,OB - úsporky
2. Mikrogrow - Ed rosenthal, Buddha - úsporky

Old Post 25-06-2012 v 15:36 PM
Nexius je offline   Profil uživatele Nexius   Find more posts by Nexius   Foto galerie člena Nexius   Click here to Send Nexius a Private Message   Add Nexius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24






23. den květu
Tak jsem zpět, kytka kvete a já jsem měl tu možnost dostat se k MONSTER BLOOMU ood GROTEKU http://www.growexpert.cz/eshop/3_hn...ster-bloom-130g . Zatím se ji tím ještě nehnojil ale chystám se na to asi v pátek, až pořádně proschne substrát.

Old Post 04-07-2012 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25




a ještě něco...

Old Post 04-07-2012 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26






54. den květu
zdar groweři a growerky, jsem po delším čase zpět. Takže to vypadá následovně. Každý den prolívám hlínu čistou vodou s upraveným Ph, takz snižuju periodu sveětel, každý den o jednu hodinu. Teď je to 9hodin světla a 15 hodin tmy. Přidal jsem také fialovou zářivku 20w. Pomalu prostříhávám velké listy. V pondělí nebo v úterý ji už seknu.

Old Post 25-07-2012 v 10:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27





poslední foto je zmiňovaná 20w zářivka. Poprosil bych o nějaký ten koment. Díky

Old Post 25-07-2012 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 28

Ahoj, kytičky máš moc pěkné a žádné obrovské chyby a přešlapy nevidím. Já miluji skutečné mikro pěstování (250W opravdu za mikropěst nepovažuji, snad do 150W je to mikro) a s chutí a radostí sleduji každý mikropěst pod obyč zářivkami a úsporkami. Jasně že mají pravdu ti, co tvrdí, že pod tím nic moc nevypěstuješ, ale něco při troše péče bude vždy. A kdo pěstuje hlavně pro radost ...
Pokračuj, určitě tě budu s napětím sledovat a držet palce.
Sám zkouším dokonce matky pod zářivkou, ale chci to zveřejnit až trošku ucelené a s nějakými výsledky. Jen se nesmí podcenit pH, přelití a hnojení.

Old Post 26-07-2012 v 13:23 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

hoj, já pěstuju mikro jen kvůi toho, že bydlím u rodičů a ti mi nepovolí víc jak 50w. Kdybych měl svůj byt tak už jedu 600w.Jinak tohle byla chvíli matka, pod úsporkama je to super. Nechápu lidi co maj matky třeba pod 600 kilem.

Old Post 27-07-2012 v 11:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Hojte lidi, takže jsem ji dneska sekl, předtím jsem prolil kořeny horkou vodou. Zvolil jsem klasický způsob sušení, vzhůru nohama pověšenou v boxu. Nevypadá to nejhůř, můžete tipovat kolik toho je, nejpřesňejší dostane K+. Díky za sledování pěstu(i když moc lidí nesledovalo).

Old Post 29-07-2012 v 16:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 31

8,5 gé ale přeju ti víc

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 30-07-2012 v 09:45 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 32

Tipuju na trochu pro potěchu 7,8g, ale také ti přeju mnohem více.
Kdypak budou výsledky? ;-)

Old Post 15-08-2012 v 15:33 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0535150 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív