Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » BiG Problem..Prosím pomoc NUTNĚ!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

ještě jsi nenapsal co je to za hlínu , co jsem koukal na florii tak s tema aqua celama je tam i jedna s přídavkem rašeliny, takže kyselá jak sviň.

Old Post 16-10-2011 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Květinový substrát

speciální květinový substrát určený pro všechny typy kvetoucích rostlin
splňuje nejvyšší nároky při pěstování pokojových, balkónových a terasových květin

+

Substrát pro zelené rostliny a palmy

ideální substrát pro pěstování rostlin v interiéru
vysoce kvalitní substrát pro pěstování pokojových a terasových zelených rostlin (palem, fíkusů, monster apod.)


měli by být předhnojené na dobu 6 týdnů dopředu,bohužel tam nejsou uvedeny hodnoty a já ty pytle už vyhodil

Link:http://floria.cz/produkty/substraty/

Old Post 16-10-2011 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Už uvažuju že rozjedu nové kolo,počkám do Středy a když se nezlepší,půjdou do květinového nebe...

Udělám dezinfekci prostoru+koupím hlínu z G shopu(zas takoví rozdíl v ceně není)+seženu nové osazenstvo

Old Post 16-10-2011 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mos
Stálý Člen

Karma uživatele mos - 82% PěstitelskáKarma uživatele mos - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 20

ako to teda dopadlo

[url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=55883&perpage=16&pagenumber=1]first in.600w=[FIRST]

Old Post 19-11-2011 v 15:49 PM
mos je offline   Profil uživatele mos   Find more posts by mos   Foto galerie člena mos   Click here to Send mos a Private Message   Add mos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Chybí ji , voda , hnojivo , vlhkost , voda , vlhkost , voda , hnojivo a když ne a nejede tak nemá kořeny a je třeba v prdeli , smutnice ti kytku nevysajou ...


Ale larvy smutnic v hlíně zdevastujou kořeny tak,že místo kořenů jsou tam pak ubohý hnědý vlásky bez větší schopnosti absorbovat nějakou živinu..Bohužel jak známo,tyto a jiné breberky jako "bonus" obsahujou asi všechny český substráty..
Léčí to Dursban,je to superkiller do substrátů,zabíjí okamžitě a všechno
Jinak tam má deficit všeho,co píšeš,jasný..Čau,Eda

Old Post 20-11-2011 v 10:09 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Ale larvy smutnic v hlíně zdevastujou kořeny tak,že místo kořenů jsou tam pak ubohý hnědý vlásky bez větší schopnosti absorbovat nějakou živinu..Bohužel jak známo,tyto a jiné breberky jako "bonus" obsahujou asi všechny český substráty..
Léčí to Dursban,je to superkiller do substrátů,zabíjí okamžitě a všechno
Jinak tam má deficit všeho,co píšeš,jasný..Čau,Eda



No to bys tam musel mit nějakou kolonii smutnic , jednou sem je měl a nějak sem si nevšiml že by mi zdevastovaly kořeny , máš nějakej důkaz pro tohle tvrzení ??

Old Post 24-05-2012 v 17:04 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Hlava



No to bys tam musel mit nějakou kolonii smutnic , jednou sem je měl a nějak sem si nevšiml že by mi zdevastovaly kořeny , máš nějakej důkaz pro tohle tvrzení ??


Nevim co by sis představoval jako důkaz..Nefotil jsem to tehdy..
Mě tehdy tu a tam poletovala v roomu nějaká smutnice..Kytky ještě malý,před přepnutím a nějak nejely,byly pomalý..V podmisce po zalití sem si všim pár vyplavenejch larev a tak sem vyndal bal s květináče a byly jich tam mraky..a kořeny mizerný,ožraný..
Vzal jsem jich pár do skleničky a ukázal fakt zkušenýmu zahradníkovi..Larvy identifikoval okamžitě jako larvy smutnic a poradil Dursban do zálivky,ten fungoval skvěle a druhej den po prolití byly všechny mrtvý..Porovnával sem s larvama smutnic na fotkách na netu a bylo to ono..
Prostě neznačkovej,nesterilizovanej substrát,to je hold riziko..Smutnice,chvostoskok a tak..
Jen škoda,že se ten Dursban už neprodává,funguje to perfektně..

Old Post 24-05-2012 v 17:59 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Nevim co by sis představoval jako důkaz..Nefotil jsem to tehdy..
Mě tehdy tu a tam poletovala v roomu nějaká smutnice..Kytky ještě malý,před přepnutím a nějak nejely,byly pomalý..V podmisce po zalití sem si všim pár vyplavenejch larev a tak sem vyndal bal s květináče a byly jich tam mraky..a kořeny mizerný,ožraný..
Vzal jsem jich pár do skleničky a ukázal fakt zkušenýmu zahradníkovi..Larvy identifikoval okamžitě jako larvy smutnic a poradil Dursban do zálivky,ten fungoval skvěle a druhej den po prolití byly všechny mrtvý..Porovnával sem s larvama smutnic na fotkách na netu a bylo to ono..
Prostě neznačkovej,nesterilizovanej substrát,to je hold riziko..Smutnice,chvostoskok a tak..
Jen škoda,že se ten Dursban už neprodává,funguje to perfektně..

a co Roundup si nezkousel ? sry euforie

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 24-05-2012 v 18:38 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

musím říct že to bylo jak píše pan EDA...Fotodokumentaci nemám
Viděl bych to tak že tam byli smutnice ve velkém,zdevastovali kořeny.Začal jsem hýbat se vším co se dalo..Takže zálivka PH atd.. Nic nepomáhalo a akorát se to ještě zhoršilo..

Vyhodil jsem je všechny

Old Post 25-05-2012 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 26

budu drzet minutu ticha za padle hrdinky

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 26-05-2012 v 22:45 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0545030 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív