Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Možnost stálé sklizně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rival
Nový Člen

Karma uživatele Rival - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 14  

IQ Příspěvek č. 17


Pro potěšení oka přikládám fotečku Ice Qeeen. Už je usušena i ochutnána. A musím říci, že jsem spokojenej

Náhled se sice nezobrazuje, ale po kliknutí je vše OK.

Old Post 07-03-2005 v 08:16 AM
Rival je offline   Profil uživatele Rival   Find more posts by Rival   Foto galerie člena Rival   Click here to Send Rival a Private Message   Add Rival to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 18

lol matkarna a vedle pěstírna a no problem.. na podzim napišu ja to teda šlo .)

...#77

Old Post 03-06-2007 v 22:24 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OXI
Stálý Člen

Karma uživatele OXI - 77% PěstitelskáKarma uživatele OXI - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 90 

Příspěvek č. 19

Po dlouhý době se kouknu na fórko a můj topic oživenej, nečekal jsem to, myslel jsem že zmizel někde v propadlišti dějin.

Máš to pěkný, já to taky realizoval podobně, 2 oddělený části a jen přehazoval, bohužel se moc doma nevyskytuju a matičky (nebyly v hydru) mi pošly, tak teď řešim problém s kvalitní genetikou abych mohlo znovu pokračovat.

Držim palce, stálý přísun je příjemná věc

-------------BE COOL------------

Old Post 06-06-2007 v 00:13 AM
OXI je offline   Profil uživatele OXI   Find more posts by OXI   Foto galerie člena OXI   Click here to Send OXI a Private Message   Add OXI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 20

prave jedine takhle se da efektovne indoorovat ne? ja sem jel jak vul prvni dve sezony ze seminek poprve oprcany absolutne secko podruhe jen neco ale secko hlina.. napodzim se chystam na matku hlina a rizky hydro to sem zvedav

...#77

Old Post 10-06-2007 v 14:40 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C.R.E.A.M.
Stálý Člen

Karma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% PěstitelskáKarma uživatele C.R.E.A.M. - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 230  

Příspěvek č. 21

Já tak jedu, jen nic nepřehazuju, mám menší skříň 18/6 a z ní cca. 1x týdně přidávám kytky do hlavní 12/12 skříně. Funguje to výborně jen musíš menší kytky ve skříni podkládat a vůbec to trochu rovnat. Sklízim tak jednou za 10 dní. Čěkat dva měsíce na sklizeň je peklo...

Old: HPS 100W, OC 32W - SensiStar, Fourway, NL/Sh, HKush, Chronic, no names...

New:_Continual_255W, Too many strains...

Old Post 17-06-2007 v 17:53 PM
C.R.E.A.M. je offline   Profil uživatele C.R.E.A.M.   Find more posts by C.R.E.A.M.   Foto galerie člena C.R.E.A.M.   Click here to Send C.R.E.A.M. a Private Message   Add C.R.E.A.M. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cedis
Stálý Člen

Karma uživatele Cedis - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 22

Cus,
taky se přidávám k této metodě pěstování. Jedna výhoda je že fakt nečekáš 2-3 měsíce. A vychytalo se to jednoduse. Rozměr NS-Boxu 125x75x201. Použito 2x250W(možno150W) Cooltube 900mm 12/12. Jedna výhoda je že se dá s cooltube hejbat dle potřeby a nemusejí se podkaládat kytky. Další je ta že to svítí stejnoměrně a všude. Prosvit je celkem OK. Výnos podle předpokladu 15-20-25g na kyti dle genetiky. Doporučuji květníky 15x15x20 cm 3,6l a celkem tam je 24 tj 8 kyti po 2-3 týdnech odstupu. Foto dodám jak mi příjde. Předpěstování je v řízkovně pod 110W Propagátorem 18/6 a kyti jsou rovnuou v květníku. Tím se ušetří čas s přesazením a vejde se to do jednoho NS-Boxu. Ten byl rozdělen na 2 části. Spodní je řízkovna 60cm na výšku a druhá vrchní je pěstební.

Old Post 08-07-2007 v 21:33 PM
Cedis je offline   Profil uživatele Cedis   Find more posts by Cedis   Foto galerie člena Cedis   Click here to Send Cedis a Private Message   Add Cedis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cedis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6901170 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív