Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zastipovani : Technika FIM : Atd Atd ....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Stranger
Nový Člen

Karma uživatele Stranger - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 17

UdL-je to možné proste si tu kytku tvaruješ,jenže to nejde do nekonečna .
A to je tetka můj problém - Pomooc - 1. skřín 180cm vysoká.jen tak pro skušenosti,valí tam 3 noname sativy asi venky,6tydnů 8krát 18W zářivky ,režim18/6,pak 2tydny 400W sont t+ a tetka tyden přepnuty 12/12.asi 2krát zaštíplí fim.je to všchno mazec ty kytky vypadaj ůžasně a nádherně jenže teprve tyden12/12 a už sou tak vysoký a mohutny že mi pro ně došlo místo ve skříni,už není kam posunovat to svetlo.
Nevíte náhodou někdo co stím? třeba to někde šmiknout aby to už dál nerostlo.
Nebo mě napadlo že ty vrchní větve zaplrtu do pletiva/něco jako scrog/ jenže by už žádný světlo nešlo do spodní části atak bych tam spustil ze 2 70W sodíky.takový dvojitý svícení.
a nebo už nevim tak prosím o radu od skušenějších. mysím že i z takovejchtotok venků může být dobrý popukáníčko a už se nemůžu dočkat. ale...
tak díík and HoJ STRANGER

Old Post 26-04-2004 v 10:09 AM
Stranger je offline   Profil uživatele Stranger   Find more posts by Stranger   Foto galerie člena Stranger   Click here to Send Stranger a Private Message   Add Stranger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Solárník
Nový Člen

Karma uživatele Solárník - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 18

cest lidi mam ppp pod 700W a chystam se taky experimentovat s FIM co vy na to?

Old Post 05-05-2004 v 11:08 AM
Solárník je offline   Profil uživatele Solárník   Find more posts by Solárník   Foto galerie člena Solárník   Click here to Send Solárník a Private Message   Add Solárník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-06-2007 - Obyčejné zaštipování VS technika FIM... - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2618820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív