Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W,bio - Mazar,Power Plant,Blueberry-fotodokumentace po tydnech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Update - 21.den kvetu Příspěvek č. 17




Zdar,

dalsi fotky z 21. kvetoveho dne. Zda se, ze vsechny kyti jsou samice, i kdyz u jedne si nejsem jisty. Ale uz je dost pozde a na 95% to je samice.
Ty ani nepoznas samce od samice, woe???

Takze par fotek, po vikendu vice.

Keep on growing, Mike

Old Post 09-01-2004 v 17:08 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Nápad 100%feminized seeds Příspěvek č. 18

čus kámo
super že jedeš ze semen,ale tydle feminizáci nejsou moc dobrý
jsou náchylní na hermafroditění

lávovej keran

Old Post 09-01-2004 v 19:41 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Obecné feminized seeds sucks! Příspěvek č. 19

http://www.sensiseeds.com/ml/shop.a...ainLev=5&QID=22
tak tady machři vysvětlujou ,proč nepoužívají a nedoporučují používat feminizáky

lávovej keran

Old Post 09-01-2004 v 21:06 PM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 20







prophet: Hmmm,neco na tom bude, zajimavej clanek.I kdyz my zkusenosti jsou vesmes positive,bude na ne mit velkej vliv stress. Minulou sezonu jsem nechal na 2 dny svitit svetlo. Behem tyhle doby se mi udelalo nekolik semen na kazdy kytce. Vzhledem k mnozstvi to bylo spis pozitivni, ale kdyby to bylo ve velkym mnozstvi, byl bych pekne nasranej.

Takze,myslim,ze feminizovany kytky potrebuji stabilni prostredi.Potom nemaji nejaky podnet stat se hermafrodity.

Jinak,mam tady zase nejake fotky, ale mel jsem prepnutej fotak na nizsi rozliseni (sorry za kvalitu) a pak mi dosly bat. takze zbytek zitra. Fotky jsou Power Plant a Mazar, v 21. dni kvetu.

Keep on growing, Mike

Old Post 11-01-2004 v 12:18 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Pohodička Fotecky Příspěvek č. 21

Tak,mam slibene fotky. Jsou z 22. dne kvetu.

1. Mazar, v pozadi Power Plant - vyska: 76cm;
2. Detail palicky jineho Mazaru - vyska 72cm;
3. Palicka v porovnani s krabickou od zapalek, Mazar - 72 cm;
4. Celkovy pohled z vrchu;
5. Celkovy pohled z boku;
6. Leva cast skrine, predevsim jdou videt 2 PP - 79 a 71 cm;

Zatim vypadaji f klidu. Kytky zacinaji charakteristicky vonet po jednotlivych odrudach a zacinaji se vyraznejsim zpusobem rosit. Odhaduji jeste tak tyden rychleho rustu, potom uz jen pomalu a vsechna energie do palic....

Let`s smoke tha shit !!!

Keep on growing, Mike

Old Post 12-01-2004 v 14:53 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 22







tak jeste ty fotky, nejak me to hodilo do hajzlu...

Keep on growing, Mike

Old Post 12-01-2004 v 14:56 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

Příspěvek č. 23

pekny..pekny..skoda tech komplikaci..tim chudinky trochu zeslably.zdase me ze nemas moc tlusty stonky..mohl bych se zeptat jestli je necim ofukujes?..a jaky mas vetrani?
dik moc a at to roste

Old Post 13-01-2004 v 09:17 AM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 24

luckyBob: Jo, trochu je to vystresovalo. Ja bohuzel tuto sklizen moc vetrak neresim-vysral se mi takovy muj idealni,na miru vyrobenej krasavec a nebyl jsem schopnej si opatrit novej.Takze se da rict, ze na ne prakticky nefoukam, proto mozna ty trochu tenci stonky, ale zase tak hrozny to nejni...Snad mi holky odpusti...

Jinak, mam TD vetrak 250m3/hod a uhlikovy filtr (kvuli smradu)160m3/hod.Flexo potrubi napojeny skoro na lampu, takze odtah f klidu.

Vcera jsem overoval teplotu u nejvyssi palicky a dostal jsem na maximalni hodnotu 32 stupnu, prumer 28.6 Takze to je v OKlandu.

Keep on growing, Mike

Old Post 13-01-2004 v 11:56 AM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 25

Tak vcera jsem odstranil definitivne 2 hermace - 1x Mazar, 1x PP. Ted uz mam 4 matky, maji trochu vice mista, takze ted je to ideal...I kdyz mista by mohlo byt vice vzdy.

Keep on growing, Mike

Old Post 14-01-2004 v 17:08 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 26






Tak, update z 59 / 30, tzn. 20.1.2003.

Kykti vcelku, detaily nejakejch palic (ta velka je Mazar)...

Keep on growing, Mike

Old Post 20-01-2004 v 15:49 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Update Příspěvek č. 27

Tak, mame tady fotky z 65. dne, resp. 36. dne. Na fotkach jsou:
1. Mazar;
2. Detail palice - Mazar;
3. Kykty celkove;
4. Fotka s problemkem - na nekterych kytkach jsou videt zlute listy.Cim to muze byt? Predpokladam, ze je to bezne zloutnuti kytek ke konci kvetu, ale i tak se mi to nelibi...

Zatim !

Keep on growing, Mike

Old Post 27-01-2004 v 15:25 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

update Příspěvek č. 28

Tak, fotky ze 65/36 dne.

1. Mazar kytka;
2. Mazar palice;
3. Kytky vsechny;
4. obrazek problemku - nevite co to je, ty zlute listy na kytkach?Predpokladam, ze jde o normalni zlutnuti ke konci kvetu kykty, ale stejne se mi to nelibi.

Keep on growing, Mike

Old Post 27-01-2004 v 15:40 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Update Příspěvek č. 29

Den 65/36

1. Mazar kytka;
2. Mazar palice;
3. Kytky prehled;
4. maly problemek - cim mohou byt ty zlute listy?Predpokladam, ze je to normalni zloutnuti pri dozravani kytek, ale stejne se mi to nelibi. Tusite cim to muze byt?

Diky.

Keep on growing, Mike

Old Post 27-01-2004 v 16:11 PM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

update Příspěvek č. 30

Hello. Tak mam tady fota z 65/36 dne.

1. Mazar kytka;
2. Mazar palice;
3. Kytky prehled;
4. fotecka problemu - jak vidite, zloutnou kyti. Cim to muze byt? Predpokladam, ze se jedna o bezne zloutnuti kytky pri konci zivota, nicmene se mi to moc nelibi a pokud by mel nekdo nejaky napad / fintu, budu rad.

Tak se mejte!

Keep on growing, Mike

Old Post 28-01-2004 v 08:30 AM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

Update Příspěvek č. 31

Tak, tenhle prispevek pisu tak popate - bud mi upload trval prilis dlouho a vyhodilo me to nebo mi neco jinyho...V posledni dobe je Grower trochu pomalej a me nebavi psat prispevky xkrat.

Nicmene, mam tady update z 65/36.

1. Mazar kytka;
2. Mazar palice;
3. Kytky prehled;
4. tohle je fotecka nejaky nemoci - nevite vo co go? Predopkladam, ze je to bezne zloutnuti na starsich kytkach, nicmene se mi to nelibi a pokud vite nekdo what`s up a co s tim, budu rad.

Keep on growing, Mike

Old Post 28-01-2004 v 08:45 AM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flipmode
Stálý Člen

Karma uživatele Flipmode - 82% PěstitelskáKarma uživatele Flipmode - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 70  

update Příspěvek č. 32


asi posedme uz pisi tenhle prispevek a porad mi to pada, protoze upload trva a me to vyhodi. Grower je moc pomalej v posledni dobe...

update z 65/36 dne:

1. Mazar kytka;
2. Mazar palice;
3. kytky prehled;
4. maly problemek - jak vidite, zloutne listi - nevite co to je?Myslim, ze jde o normal zloutnuti kdyz kyti starne, ale stejne se mi to nelibi a kdyby nekdo vedel what`s up a co s tim, dejte vedet. Diky.

Keep on growing, Mike

Old Post 28-01-2004 v 08:55 AM
Flipmode je offline   Profil uživatele Flipmode   Find more posts by Flipmode   Foto galerie člena Flipmode   Click here to Send Flipmode a Private Message   Add Flipmode to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7202550 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív