Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » W666 - Mazar (2. kolo)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 17




Další

Old Post 28-03-2021 v 04:41 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 18






Tak po týdnu menší update:

Úterý - 16 den růstu

Zálivka (850ml ke každé) ve složení Power Roots (1ml/l) a Pure Zym (1ml/l), hnojivo na růst vynecháno. Holkám se celkem daří, listy bez známek deficitu.

pH 6,4
EC 0,5

-------------------------------------------------------------------

Ve středu jsem provedl záštip u některých rostlin.

-------------------------------------------------------------------

Čtvrtek - 18 den růstu

Ráno postřik Vita Race (3,5ml/l) před rozsvícením.

pH 6,4
EC 0,9

-------------------------------------------------------------------

Dnes - 20 den růstu

Zálivka (850 ml ke každé)

Power Roots 1ml/l
Pure Zym 1ml/l
Terra Grow 1,5ml/l

pH 6,4
EC 0,8

Holky (7 z 8) mají dobrou barvu, u 2 z nich mírně tmavší listy. Jen u 1 se kroutí listy dolů a jakoby sesychají (asi Wind Burn, přímo nad ní je oscilační ventilátor který jí dával až moc velký vítr - dal jsem ho výš a u nových listů se to asi zatím nedělá), ale nové listy mají zelené žilky a mezi nimi žlutá barva. Po postřiku s Vita Race se barva trochu zlepšila, se mi zdá, ale pořád to není ono. Napadá mě deficit železa. Nebo draslíku. Jinak roste, ale má slabý stonek. Možná jen slabší kousek, přeci jen měla oproti ostatním 2 dny zpoždění, než vykoukla z hlíny. Uvidím, co to provede po zálivce s hnojivem.

Old Post 03-04-2021 v 21:22 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlueRhino
Nový Člen

Karma uživatele BlueRhino - 81% PěstitelskáKarma uživatele BlueRhino - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 19

Ahoj, co jsem za ty roky vypozoroval tak takhle to proste u pěstování ze semen je. Vždy se mi jedna nebo dvě kytky takhle začali jeb*t. Je to dle mého názoru prostě špatnou genetickou informaci semena. Teď už je dávám vždy pryč, nedožene ostatní a vždy zabírá jen místo okolním silným rostlinám.

Old Post 04-04-2021 v 10:54 AM
BlueRhino je offline   Profil uživatele BlueRhino   Find more posts by BlueRhino   Foto galerie člena BlueRhino   Click here to Send BlueRhino a Private Message   Add BlueRhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 20

citace:
Ahoj, co jsem za ty roky vypozoroval tak takhle to proste u pěstování ze semen je. Vždy se mi jedna nebo dvě kytky takhle začali jeb*t. Je to dle mého názoru prostě špatnou genetickou informaci semena. Teď už je dávám vždy pryč, nedožene ostatní a vždy zabírá jen místo okolním silným rostlinám.



Taky si to myslím, ale zatím ji nechávám, ventilátor jsem dal výš, takže nové listy a větve vypadají v pohodě (nechytají tvar drápu) a i barva se lepší. Tak uvidím, ještě má šanci. Jak jsem psal, vylezla jako poslední 2 dny po ostatních, už jsem myslel, že je špatné semeno a najednou ráno vykoukla.

Old Post 04-04-2021 v 11:26 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 21



Tak při dnešní kontrole jsem objevil nějaký problém s listy. Týká se to zatím 1 kytky. Žloutnou 2 nejspodnější vějířové listy. Včera zálivka s růstovým hnojivem (Plagron Terra Grow - 1,5ml/l). pH 6,4 a EC 0,8. Teplota 25-29°. Vlhkost 55-75%.
Je fakt, že v těch místech byla už nějakou dobu jakoby méně sytě zelená, než na zbytku kytky. Jinak se mi zdá, že nijak nestrádá, po zaštípnutí jede dál a i barva zbytku rostliny je v pohodě.
Dusík? Nebo jen prostě už se zbavuje nepotřebných listů (což se mi nezdá, světlo mají)? Nějaký nápad? Díky za případné rady.

Old Post 04-04-2021 v 20:57 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 22



Dnes ráno postřik s Vita Race

pH 6,5
EC 0,7

Při postřiku se stala malá nehoda, omylem jsem zavadil o drát, kterým byla ohnuta větev a tím jsem ji zlomil. Tak snad to rozchodí. Na druhé fotce je stejná nehoda z minulého kola, kdy začala jakoby usychat, ale druhý den ráno se vzchopila a nakonec to byla jedna z největších palic na celé rostlině (nakonec se vyléčila takto).

Old Post 05-04-2021 v 09:42 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 23

Ahoj, ako presne pripravuješ zálievku?

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 05-04-2021 v 10:02 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 24






citace:
Původní příspěvek od JetiX
Ahoj, ako presne pripravuješ zálievku?


Ahoj, vzhledem k tomu, že mám z kohoutku celkem tvrdou vodu (pH kolem 7,6 a EC 0,7 - 0,8), tak ji míchám 1:1 s destilkou (výsledné základní EC 0,3 - 0,4). Vodu nechávám odstát minimálně 36 hodin v 25L kanystru se vzduchováním do akvária pro okysličení a rychlejší vyprchání chlóru. Pak klasika Power Roots (1 ml/l) a Pure Zym (1 ml/l) do každé zálivky a ob zálivku přidávám Terra Grow (začínal jsem na 1 ml/l, pak přidal na 1,5 ml/l a teď hodlám dát už 2,5 ml/l). pH upravuji na 6,3 - 6,5, jak se povede. Používám Plagron Lemon Kick. EC max 0,8 zatím (při 1,5 ml/l Terra Grow). Dělám něco špatně?


Foto z dnešního rána, těsně o rozsvícení

Old Post 05-04-2021 v 10:34 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 25

Práveže mne to znie celkom fajn, možno to bude naozaj tou hlinou. Na začiatku si písal, že nedrží dobre vodu, lebo si ju sterilizoval, ja by som imho povedal, že tam bude problém v tej hline, a teda s utopenými koreňmi bez kyslíku. Čo si o tom myslíš?

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 05-04-2021 v 18:15 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 26

Právě utopená si nemyslím, že by byla. 2 - 3dny po zálivce je květináč lehký, hlína pár cm pod povrchem suchá nebo max lehce vlhká (ne mokrá). Pro jistotu dělám pár hodin po zálivce ostrou špejlí díry do substrátu pro provzdušnění. Dnes zálivka 1,2L ke každé a průměrný odtok spodem cca 15%. Na spodku je keramzit. Spíše nějaký deficit. Dal jsem růstové hnojivo 2 ml/l a uvidím.

Ty květináče jsou textilní Gronest. Dle výrobce nelze rostliny přelít.

Old Post 05-04-2021 v 18:51 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 27

Mám doma Plagron lightmix, akurát v ňom mám dve rastliny ( tiež v textilných kvetináčoch) a už len z tej fotky tá hlina vyzerá tak nejak hydrofóbne. V tej hline je dosť hnojív a ani sa mi nezdá, že by si ich prepálil.
Problém by som hľadal v médiu.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 05-04-2021 v 19:39 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od JetiX
Mám doma Plagron lightmix, akurát v ňom mám dve rastliny ( tiež v textilných kvetináčoch) a už len z tej fotky tá hlina vyzerá tak nejak hydrofóbne. V tej hline je dosť hnojív a ani sa mi nezdá, že by si ich prepálil.
Problém by som hľadal v médiu.


Nějak to nechápu. Pokud vypadá hydrofóbně (tzn. vodu odpuzující), tak by naopak měla vody málo, protože by se nenasákla dostatečně do substrátu a většina by jen tak protekla spodem ven a kořeny by měly vody naopak nedostatek?! Ze začátku zemina opravdu špatně brala vodu a ta dlouho stála na povrchu, ale postupným promokřováním rozprašovačem se to napravilo. Jak jsem psal, tak dnes ze 1200 ml odteklo spodem ven průměrně 180 ml (tj 15%).
Co se týče hnojiv v substrátu od výrobce, tak u 1 byl už po týdnu deficit. Žloutly první zubaté listy a po přidání růstového hnojiva se rozjela a je jedna z nejhezčích. ,

Nevím, zda jsem tou sterilizací ten substrát spíše nějak "nepoškodil". Rozhodil pH, poškodil strukturu zeminy nebo mikroorganismy v substrátu obsažené nebo co já vím. Každopádně se na tu sterilizaci příště vykašlu. Spíš víc problémů, než užitku.

Old Post 05-04-2021 v 20:48 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 29

Ja len kvôli tomu, že máš komplet parádnu výbavu všetkého, jediná zmena je ten sterilizovaný substrát, za normálnych okolností sa má za talýchto parádnych podmienok sotva čo pokaziť. To sa už zmeniť nedá, tak len proste skúsiť pokračovať a ono sa to zrovná. Inak ja by som im tam dával len ten root a grow. V light mixe s hnojivami alga v rastovej fáze, mi stačil vždy len alga grow a power roots a vždy boli pekné listy. Vidím, že v rade terra píšu udržovať pH 6,0 ale neni to málo? Predsa len je to lightmix hlina.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 05-04-2021 v 22:39 PM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w_rhino
Stálý Člen

Karma uživatele w_rhino - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 30

Podla mna to mas spalene zmeraj si vytok a tu vodu mas veru strasnu to si kup osmozu radsej za par kacek

Old Post 06-04-2021 v 07:21 AM
w_rhino je offline   Profil uživatele w_rhino   Find more posts by w_rhino   Foto galerie člena w_rhino   Click here to Send w_rhino a Private Message   Add w_rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JetiX
Stálý Člen

Karma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% PěstitelskáKarma uživatele JetiX - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 608  

Příspěvek č. 31

Spálené by to nemalo byť, píše, že ec leje max 0,8.
Myslím, že to je tých 21 minút v mikrovlnke , ja som to skúsil na minútu a úplne to syčalo.
To musí byť jak prach, alebo piesok, proste nie dobré.

Vodu si niekde myslím písal, že miešaš dažďovú, tak ju skús použiť čistú, Ja používam iba čistú RO, aj do DWC aj do hliny. A to ph by som dal aspoň na 6,5 ale s radou terra nemám osobné skúsenosti.
Mne to vychádza, že je to pH, alebo Hlina. Alebo oboje.

Keď nemáš čo húliť, niesi to ty.

You'll see how tough i am... after i defeat the Golden thief bug...

Old Post 06-04-2021 v 08:16 AM
JetiX je offline   Profil uživatele JetiX   Find more posts by JetiX   Foto galerie člena JetiX   Click here to Send JetiX a Private Message   Add JetiX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 32






citace:
Původní příspěvek od JetiX
Spálené by to nemalo byť, píše, že ec leje max 0,8.
Myslím, že to je tých 21 minút v mikrovlnke , ja som to skúsil na minútu a úplne to syčalo.
To musí byť jak prach, alebo piesok, proste nie dobré.

Vodu si niekde myslím písal, že miešaš dažďovú, tak ju skús použiť čistú, Ja používam iba čistú RO, aj do DWC aj do hliny. A to ph by som dal aspoň na 6,5 ale s radou terra nemám osobné skúsenosti.
Mne to vychádza, že je to pH, alebo Hlina. Alebo oboje.


Spálený si nemyslím, že by bylo. Spíše se přikláním k té hlíně. Ta sterilizace jí asi neudělala dobře. Máš pravdu, že ze začátku (i teď, když dost vyschne) byla spíše jako prach. Přelitá asi nebude, nemá svěšené listy. A takovýto problém má zatím jen 1 z 8. Ostatní jsou v pohodě. Teda ještě 1 další má stejné ty spodní listy (ale rozhodně ne tolik), ale vršek je OK.

Vodu míchám kohoutkovou s destilkou. Dávat čistou destilku se mi nechce, přeci jen něco stojí, ale mám kliku, že ji kupuji v práci a vyjde mě na 5 Kč za litr, což ještě jde. Dávám to 50/50, tím stáhnu EC na 0,3 - 0,4. Nad reversní osmozou jsem už taky přemýšlel, ale vzniká odpadní voda a využití bych našel snad jen na spláchnutí záchodu, nehledě na to, že nemáme zrovna velký byt a další kanystr na vodu bych před přítelkyní už neobhájil. Už tak je tu málo místa.

pH upravuji na 6,3 - 6,5, jak se povede, ale většinou těch 6,4.

Jinak problém trochu postupuje nahoru. Další list o patro výše začíná také chytat tu žlutou barvu a místy i tmavě hnědé skvrny.

Foto 1 - Pohled shora, vypadá to v pohodě
Foto 2 - Tam, kde byly ještě včera jen malé světle zelené tečky (těmi to vždy
začíná, jsou tam od začátku, co se list plně rozvinul, ale dlouho se to
nehoršilo), začíná žloutnutí a udělala se tmavá (nekrotická?!) skvrna.
Vápník?
Foto 3 - Tyhle listy byly ještě včera celkem v pohodě, kromě malých, světle
zelených teček a dnes toto
Foto 4 a 5 - Tyto listy jsem už fotil a mírné zhoršení si myslím

Každopádně jsem dal včera zálivku s růstovým hnojivem (2 ml/l).
pH 6,5
EC 0,9
Zatím žádné zlepšení, ale co čekat po pouhých 24 hodinách.

Nutno dodat, že problém je jen na hlavních velkých vějířových listech, nové výhonky i větve mají listy v pořádku

Naposledy upravil Waclaw@666 06-04-2021 v 17:11 PM

Old Post 06-04-2021 v 16:35 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3953450 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív