Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cesta do středu země Amnesia,white rhino,dawg.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 17

Měl bys mít odtah v horní části boxu a přítah/otvory dole to dělá už samo o sobě slušnej pohyb vzduchu , a ten ofuk bych dal do úrovně vrchů a tak aby foukal na všechny kytí alespoň nějak

Old Post 17-02-2021 v 14:30 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 18

Všechno hotovo kyti se vzpamatovaly až na jednu zatim tak myslím že to bude ok.
Ted řeším tu elektroniku předřadník nejspíš se starterem co mam položený na talíři zatím pálí to jak prase tak mám obavy mám to na plastové bedně.Ráno jak zmizí
slunce to předelám našel jsem starý železny stojan celkem vysší tak to položím naněj
asi ve větším talíři a přihodím fotos díky za rady.

Old Post 17-02-2021 v 16:40 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 19





Den 3 karanténa
Tak vypadá že se všechny holky chytily 3 vypadaji zdravě co se týče barvy
zbylé 3 mají trochu pokroucené listy některé s žlutou barvou
tak už jsem je převzal věřím že je vykurýruji ztoho.At hledám
jak hledám nenašel jsem nic kdy mohu holky zaštipnout předpokládám
samozřejmě že až se chytí a prokoření co myslíte zítra?V den4 ?
Ještě jeden poznatek jedu bez hnojiv na růstu jen odstátá voda na
květ hnojit budu ale růst bez.Co myslíte???

Old Post 18-02-2021 v 14:42 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 20

Uz vypadaji o neco lepe.. Ja bych ale se zastipem jeste par dnu pockal, az se vic proberou, tohle pro ne byl celkem velky stres..
Co máš za hlínu? Jestli nějakou předhnojenou, tak růst vydrží bez hnojiv, ale sleduj zbarvení listů, to ti napoví nejlépe.

Old Post 18-02-2021 v 14:57 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 21

hlina predhnojena nějaky substrat na balkonove rostliny

Old Post 18-02-2021 v 20:02 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 22

Tak vcera jsem zjistil že nejspíš jsou všechny řizky nakvetle čehoz jsem
si při koupi nevšiml tak nevim ted co stim.

Old Post 21-02-2021 v 11:52 AM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Metadres
Stálý Člen

Karma uživatele Metadres - 73% PěstitelskáKarma uživatele Metadres - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2020
Příspěvků: 332 

Příspěvek č. 23

Jestli už se vzpamatovali jakž takž tak bych jim zvedl fotoperiodu na 20/4 nebo 24h nonstop světlo na nějaký čas , oni se zase časem přepnou na růst , taky je možné že některé listy budou zdeformované ale to se ztratí pak ,.. ale bude tě to stát nějakej čas na růstu navíc , toť můj názor 😁 dopřej jim pohodičku na rehabilitaci a budou ok

Old Post 21-02-2021 v 12:36 PM
Metadres je offline   Profil uživatele Metadres   Find more posts by Metadres   Foto galerie člena Metadres   Click here to Send Metadres a Private Message   Add Metadres to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Metadres! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 24

Určitě jsou nakvetlý, nebo jsou to jenom preflowers?

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 21-02-2021 v 15:27 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 25




to já asi neposoudim mam tady fotku detailu no chlupy tam jsou a bylo to skoro navšech nicméně svítím pořád 18/6 a v sobotu jsem holky zaštipl přidavam nejake foto
jinak mi přijde že za tech 7 dni žádná změna ale je to týden co bych chtěl žejo.Posudte sami.

Old Post 23-02-2021 v 17:37 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 26

omlouvám se za fotky že jsou vzhuru nohama nvm jak nato.Akdyž už se sem dostanu
tak nato stejně zapomenu.

Old Post 24-02-2021 v 08:52 AM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 27

Přišlo ti to poštou? Někdy ten stres po přesazení trvá dýl, ale důležitý je, že to není povadlý. Chlupy na řezech sem měl taky dost často, nevidím v tom problém. Ještě bych je nechal a až to začne viditelně růst, tak už můžeš zastřihnout, ohýbat, prostě trénovat.

Old Post 25-02-2021 v 05:54 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 28

nene jel jsem si pro ně ale už pozoruji že to roste chtělo to čas už jsem je zastřihnul aji ohnul včera dnes přidám foto s aktuálním problémem

Old Post 25-02-2021 v 09:32 AM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 29



Doufám že nebudou fotky zase naruby.Foto celek zaštipnuto a ohnuto.
Ne každá kyti ale sem tam ma zkrouceny list takova deformace a zvrchu jak
kdyby jinou barvu nějaký flek.Jelikož neměřím teplotu ani vodu nic tak
se není čemu divit já myslím žeto holky přežijou uvidíme jak to povalí
a příští týden bych je chtěl přepnout zaleží jak povijedou ted doufám
že feest protože jestli ta plocha nebude zaplněná na max tak mi to přijde zbytečný
přepínat to jsem jich tam měl dát potom víc a jet to jinak.Už se stalo něco mi říká že to bude dobrý, dnes jsem objednal hnojivo Bio bizz květ tak snad jim to bude stačit. Keep it bloom :P

Old Post 25-02-2021 v 15:14 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 30

Tak to tedy nevypadá moc dobře. Proč nic neměříš? Musíš měřit teplotu a upravovat ph vody, to jsou základy. Zkroucený listy dle těchto fotek, je to poslední, co by tě mělo trápit. Tohle ti povalí tak akorát do hajzlu. Kup si ph metr s kyselinou a teploměr, jinak to nemá cenu a je to škoda peněz.

Old Post 26-02-2021 v 05:52 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
90hits
Nový Člen

Karma uživatele 90hits - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2021
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 31

Tak jsem našel doma stary termostat teplota je 27.5 pri plnem slunci.Asi to bude vte vodě,bude stačit měřák na vodu z bazenu?Ten máme na zahradě???Další otazka měl jsem vplánu na květ vymenit za 400 hps ted me ale zajimá kdybych vymenil slunce za 250 akorát květovou jaky by mohl být ve finaále rozdil přitom prostoru ktery mám k dispozici rozdil vynosu?Nebo tvrdost palic?Abych tam nasilu nedaval to 4kilo?

Old Post 26-02-2021 v 14:32 PM
90hits je offline   Profil uživatele 90hits   Find more posts by 90hits   Foto galerie člena 90hits   Click here to Send 90hits a Private Message   Add 90hits to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jálo
Stálý Člen

Karma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% PěstitelskáKarma uživatele Jálo - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 32

Měřák z bazénu neznám, my tu všichni používáme ph metr, který se dá koupit už za 150 Kč. Měl jsem ho 2 roky a fungoval. Je to opravdu problém? Tvrdost palic udává především genetika, výnos je především o watáži, ale to tě zatím nemusí nějak trápit. Dej sem pořádný fotky a dokup rychle co je potřeba.

Old Post 27-02-2021 v 04:44 AM
Jálo je offline   Profil uživatele Jálo   Find more posts by Jálo   Foto galerie člena Jálo   Click here to Send Jálo a Private Message   Add Jálo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4411370 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív