Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Homemade hydro HELP (propojení reservoárů)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od CigBig
Staci se mrknout na youtubko a budes vedet co potrebujes...

https://www.youtube.com/watch?v=qSF5saWrmB0


Paráda díky už jsem objednal jak mám potom takovou vodu z RO smíchat s vodou z kohoutku aby tam byl dostatek vápníku atd. Když má moje voda EC 1.1? Na jaký EC to mám cca naředit? Jakoby jestli z RO bude EC 0.1 mám to naředit kohoutkovou na EC např. 0,3 aby tam byl dostatek minerálů?

Old Post 12-01-2020 v 20:26 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 18

Čau uvidíš co ti poteče z RO potom to nařediš vodou třeba na EC 0,3 0,4 nebo si kup cal mag https://www.hotchilli.cz/hnojiva/ge...ASABEgJ6tfD_BwE no a tim to doladiš na EC 0,3 0,4

Old Post 13-01-2020 v 12:34 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 19


citace:
Původní příspěvek od RENE.2
Čau uvidíš co ti poteče z RO potom to nařediš vodou třeba na EC 0,3 0,4 nebo si kup cal mag https://www.hotchilli.cz/hnojiva/ge...ASABEgJ6tfD_BwE no a tim to doladiš na EC 0,3 0,4


Super díky
Jinak prosimtě už mi to dovalilo koupil sem za 1400 75gpd nějakou akvaristickou ale věřím že dost pomůže... Přišlo to bez manuálu a potřebuju zjistit kam napojit hadičky a následně na sprchovou hadici jako to bylo na videu v odkazu o stránku míň.. neporadil bys mi? ještě jsem to moc nezkoumal páč nebyl čas a určitě je to EZ. Dík

Edit// tak sem to dal dohromady a zjistil, že musim dokoupit přechodku na sprchu

Naposledy upravil Vana 15-01-2020 v 10:14 AM

Old Post 15-01-2020 v 07:27 AM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 20

Čau tak co už jsi tu RO zprovoznil a co ti s ní teče za ec.

Old Post 21-01-2020 v 12:08 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 21


citace:
Původní příspěvek od RENE.2
Čau tak co už jsi tu RO zprovoznil a co ti s ní teče za ec.


Jsem maximálně spokojenej
RO za 1300,-
90l maltovník jsem dal v 21:00 napouštět a v 11:00 ráno byl plnej a hodnoty EC 0.0
Co jsem koukal na náhradní filtry tak to není žádná pálka a dají se koupit i výkonnější o pár stovek dražší... a plno doplňovacích " kitů " na zrychlení nebo na úsporu odpadní vody atd... dojedu hlínu a zkusim dát dohromady nějakej ten homemade systém díky moc za rady hoši

Naposledy upravil Vana 21-01-2020 v 15:11 PM

Old Post 21-01-2020 v 14:06 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 22

No paráda tak ať se daří.

Old Post 21-01-2020 v 16:34 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vana
Stálý Člen

Karma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% PěstitelskáKarma uživatele Vana - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2019
Příspěvků: 309  

Příspěvek č. 23

Jen jedna věc .. nemůžu nikde najít moc informací ohledně hnojení v recirkulačních systémech... Koupil jsem Jungle IndaBox komplet A,M,B a X .. používat budu vodu z osmózy smíchanou s kohoutkovou na EC 0.3... čím se řídit u těhlech hnojiv a v tomhle systému? :/ Podle tabulky EC 1.0 na semínka není to moc? Dík

Old Post 25-01-2020 v 14:45 PM
Vana je offline   Profil uživatele Vana   Find more posts by Vana   Foto galerie člena Vana     Add Vana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3909170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív