Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aeroflo 10 - 10x Chronic (400W MH, 600W HPS)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 17

Voda z RO není důvod k problémům. Minule kolo jsme udělal také s vodou z RO a takové problémy jsem neměl, problém byla teplota vody, ta způsobila problém s kořeny a kytky pak nemohli správně přijímat živiny.
RO používám protože mi z řádu teče EC 0,75..

Konopí, to já rád..

Old Post 07-11-2019 v 16:24 PM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 18

22 stupňů že je moc? možná tak v tom, že to hůř váže kyslík, ale aero má kyslíku tři prdele

osobně bych viděl problém v tom, že se Ti tam možná drží moc vody (v tomhle systemu jde nějak nastavovat hladina takovým kolíkem co si pamatuju)

a nebo další věc, co by mě vůbec nepřekvapila, že si koupil Metrop z nějakýho shopu už prošlej nebo špatně skladovanej.. na jiném foru sem to řešil s maníkama, ty dokonce dotyčnej shop naprášili přímo majiteli Metrop a ten jim za to poslal nové flašky + trička atd a slíbil nápravu.

tu teplotu vody měříš čím? vůbec bych se nesoustředil co máš nastaveno na topítku! skutečná hodnota bude někde jinde, ale jestli si měl vodu 18-22, tak určitě nebyl problém v tomhle.

teď ještě koukám, čím máš prosímtě přikrytou tu nádrž? to ti na tu vodu svítí?

[modedit] pouzivejte tlacitko edit k doplneni infa k predeslemu postu at nejsou dva posty pod sebou od jednoho uzivatele...........
muze to byt za TB,dneska bez...
A/S

Old Post 07-11-2019 v 16:32 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filliir
Stálý Člen

Karma uživatele Filliir - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 19

Ty vole, nebýt to aero, řekl bych že jsou prelite a díky tomu nepřijímají ziviny. Vycisti roztok, prozen tam peroxid a namichej jim nové papání....

Old Post 07-11-2019 v 21:57 PM
Filliir je offline   Profil uživatele Filliir   Find more posts by Filliir   Foto galerie člena Filliir   Click here to Send Filliir a Private Message   Add Filliir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 20

Tak on ten metrop taky koupil nedavno nekdo jinej a uz to neni to co driv

Old Post 08-11-2019 v 05:36 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 21

Ahoj, nemyslím si že 22 je moc, ale 24 stupňů je moc a 24 až 25 stupňů jsem naměřil víckrát za sebou, víc dnů po sobě... (měřeno EC metrem s teploměrem a klasickým lihovým), ale nemyslel jsem si že to způsobí takové problémy.
Voda byla ohřívána ( a to až od 12.dne růstu) především teplotou ve stanu a taky přímotopem, kterej musím používat vzhledem k lokaci stanu v nevytápěné místnosti..ze začátku jsem si myslel, že to vytopím světlem samotným, ale teploty klesali i na 15°C přes noc zatímco za dne se drželi na 20°C, z toho důvodu jsem pořídil topitko do nádrže, které má termostat a přestane topit jakmile voda dosáhne požadované teploty, nastaveno na 20C a také přímotop.
Přímotop, ten určitě ovlivnil teplotu vody. Původně měl bydlet ve stanu, ale tam se mu nelíbí vlhkost tak musí být mimo stan jinak nejede..
Když jsem zjistil problém s listy, byl stan vyřešen tak, že cooltube nebyla zapojena na odtah, ale sloužila jen jako stínidlo. Odtah byl aktivní a přitáh jen pasivní z místnosti. V tu dobu byli kytky zdravé a i přes nízké teploty se jim dařilo.
Poté jsem to vyřešil tak, že jsem udělal aktivní přítah v okolí přímotopu, kterej vede ohřátý vzduch do stanu. Poté vzduch odchází skrz cooltube ven druhým ventilátorem.
Vzhledem k tomu, že jsem si myslel ze začátku, že se jedná o deficit vápníku, kvůli nízké hodnotě pH, pH jsem upravil na 6.2 a teplotu i vlhkost zvýšil, aby se kytkám lépe dařilo. Než jsem ovšem našel balanc mezi nastavením přímotopu, přítahu a odtahu, teplota ve stanu byla poslední týden okolo 25C a to si myslím způsobilo problém s kořeny, protože teplota vody najednou byla 24C přes den i noc, díky přímotopu, který byl zapnutý 24/7..
Teď už není problém držet teplotu 20-22 noc i den konstantně.
Vzhledem k tomu, že z 9 kytek jen 2 vypadali aspoň trochu zdravě, především většina listů byla naprosto spálená a mléčně bílé a zdravé kořeny byli také jen na 2, rozhodl jsem se toto kolo ukončit a začít znovu s jiným osazenstvem.
Tímto bych to asi uzavřel a dal vám vědět, jakmile pořídím nové členy, abych mohl dokázat, že problém způsobilo to co jsem popisoval nahoře

Konopí, to já rád..

Old Post 08-11-2019 v 08:56 AM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 22

24 taky furt není nejakej extrém furt v Aeru. A neodpověděl si jak máš zakrytou nadrz? Podle toho co píšeš spis holky nedaly takovýho stresu co si jim dopřál.. tak snad se další kolo vydaří abudou mít stálé podmínky. Jinak ještě jedna věc, ty tam máš 14 stupňů a používáš takovej kram jako je cooltube????

Old Post 08-11-2019 v 09:25 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Doupinson
Stálý Člen

Karma uživatele Doupinson - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 23

Aeroflo 10 má kryt kterej kryje tu část nádrže, kde nejsou tubusy. Takovej bílej polykarbonát, kterej má díru jen na hadici k čerpadlu a je uprostřed, pak na každé straně kryje nádrž tubus systému.
Cooltube mám proto, že systém sám o sobě je vysokej cca 55cm a zůstal mi z minulé výbavy, kdy jsem měl stan jen s výškou 180cm. Cooltube mi umožní nechat kytky narůst a přitom je světlo nespálí a zaráz lze stan v létě uchladit aniž by voda v nádrži byla příliš teplá.

Konopí, to já rád..

Old Post 08-11-2019 v 09:58 AM
Doupinson je offline   Profil uživatele Doupinson   Find more posts by Doupinson   Foto galerie člena Doupinson   Click here to Send Doupinson a Private Message   Add Doupinson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 24

Vyzkoušej jiný hnojiva... Já jel metropy jednou, přesně z tvých důvodů, viděl jsem tu frajery co chválili metrop do nebes a zároveň jsem viděl, že je metrop dražší než všechno ostatní... výsledek? katastrofickej cal-mag problém, ale to co máš ty s kytkama to neznám, bude to tím aerem... V dnešní době je kokos/perlit standard kterej nezklame, někdo v tom dokaže jet pseudohydro, já ne, mě to nevysychalo tak rychle, aby časem u většiny modelů nezhnedli kořeny, jen jeden model měl vždycky kořeny v cajku...

And I'm stoned!

Old Post 11-11-2019 v 20:37 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 25

Je pravda, že skazeny hnojivo(špatně uskladnění).. Toto může udělat.. Špatně skladovanej korenak,, totálně zlikvidoval krásný 15deni holky... (pak pod 2x 20w ve vlhku.. Se probrali a začali zelenat a růst kořeny.. starý 4 velký listy prostě zezloutli a uschli.. já to totiž zastrihl a čekal co se stane a boční 4 výhonky začali taky růst.. To vše trvalo cca 20 dní než se to po tom korenaku tak rozjelo zas...) ponaučení..-příště stačí jen 20w :-D

Old Post 11-11-2019 v 22:37 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6846800 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív