Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W MH/HPS soil AUTOPOT.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 17






9. Den květu, našel se samec. Bohužel u té největší a nejlepší kytky.. Automaty jedou krásně nic jim nechybí, fem. Už konečně začali také kvést tak jsem je naohybal aby byly všechny téměř stejně vysoké. zůstalo mi tam 9 kytek jak psal Sensi přijde mi to lepší, lépe jsem je rozmístil a mají ještě víc prostoru. Jsem jen rád. Teplota 24°C den 18°C noc 38% vlhkost, bohužel i na indoor mi doléhá venkovní počasí.. Dnes byla zima a pršelo a topení mi nestíhá. Budu muset dořešit.

Old Post 04-05-2019 v 19:44 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 18






13. Den květu. Hnojky sem přidal candy 2ml a big bud 2ml od AN, od plagronu terra Bloom 3ml a Pure zym 1ml PH - 6.6
Žádné nedostatky se neobjevují. Lampu jsem v 7. Dni přepnul na 600w 400V na nejvyšší výkon a je 30-40cm nad vrcholky.
Moscow blueberry auto uprostřed zabírá snad nejvíc místa 🙂
Pak jedou ještě hezky ty 2 fialové Red poison od sweet seeds a purple mazar v zadu

Naposledy upravil Czechanonymous 09-05-2019 v 02:11 AM

Old Post 08-05-2019 v 09:36 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 19



16. Den květu, začínají se mi objevovat nějaké nedostatky na pár listech. Z listů nepoznám o co jde pokud někdo ví budu rád. Jinak jsem pro jistotu udělal proplach 1ml Pure zym a pH 6.5
Jinak ostatní se daří stále stejně dobře

Old Post 11-05-2019 v 09:24 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 20




23. Den květu, automaty už bobtnají. A fem. Už krásně kvetou.
Terra Bloom 5ml, AN big bud 2ml a bud candy 2ml. Dostrihal jsem spodky a větve které byly ve stínu a slabé. Má cenu nadále pokračovat ve vlákně? Zajímá to tu někoho nebo si to sem postuji sám pro sebe

Old Post 18-05-2019 v 10:46 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21

sleduje te pres 1000lidi a JA,to ti je malo????

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-05-2019 v 11:34 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 22

Určite pokračuj ďalej. Že ti tu nikto nepíše neznamená, že to nikto nesleduje

Old Post 18-05-2019 v 11:40 AM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 23

Aladin napsal jsem to asi dost blbě. Ale jsem nováček Teda v indoor. A několik dotazů už jsem tady měl a nikdo neporadil. Jsem rád, že to sleduje tolik lidí. Ale sledováním mi neporadí k úspěšné sklizni. Já snesu i kritiku která mi pomůže v tom mít lepší pěst.

Old Post 18-05-2019 v 11:47 AM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinXXX
Seržant

Karma uživatele AladinXXX - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2016
Příspěvků: 1850  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24

ok,co by te zajmalo???
mozna by pomohlo lepsi a prehlednejsi formulace otazek......
hlavni je taky hledat sam,tady na foru je hodne informaci....
ja tu jsem hlavne na udrzbu systemu,udrzuju cistotu a prehlednost na foru....
je tu hodne dobrych groweru co dobre poradi,jen to chce se dobre zeptat....

Harry,jdu do baraku!
------------------------
Rap save my life!
---------------------
ten zlej..

Potřebuješ něco upravit ???-napiš mi PM.Serža

Old Post 18-05-2019 v 11:57 AM
AladinXXX je offline   Profil uživatele AladinXXX   Find more posts by AladinXXX   Foto galerie člena AladinXXX   Click here to Send AladinXXX a Private Message   Add AladinXXX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AladinXXX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 25

Teď už nic u těch listů jsem po 3 dnech hledání zjistil příčinu
Dobře díky za radu s otázkami.
Jinak threadu mám pročteno okolo 50 i základní F&Q
Jenže jak sem zjistil jen čtení nestačí a praxe je mnohdy jiná. Vždy se snažím si najít odpovědi sám ale když to nenajdu jako u těch listů tak se zeptám.
Dobrá tedy pokusím se udělat thread přehlednější.

Old Post 18-05-2019 v 14:27 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 26

Jj taky jsem měl hafo načteny,myslel jsem,ze mě nemůže už nic překvapit,ale pak jsem se nestačil divit, jaká je realita krutá 😀😀 jinak to vypadá dobře, příště bych zkusil lépe vyplnit prostor... A co autopot,jak jsi spokojeny??



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 18-05-2019 v 15:57 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 27

Přesně tak.
Jo o tom vím, právě na další pěst plánuji skříň matkárnu abych měl klony, teď to jsou semena a velký mix Odrůd.
No autopot.. Bohužel jsem vzal Easy2grow (2poty-podmiska) lituji toho a dost. Růstová fáze byla zklamání, 33 dní jsem zaléval ručně ta hlína za mě do autopotu ne. Ale v květnové fázi jsem spokojený, jen stále určuji já kdy se podmisky naplní. Hlína nestíhá vysychat takže na ty cikly suchý - mokrý u ní zapomeň. Další kolo pojedu kokos tak se uvidí jestli bude rozdíl.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 18-05-2019 v 18:07 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 28

Jako nevim no ja ho mam taky ten stejnej autopot a nemuzu si to vynachvalit teda, je teda pravda jak rikas to s tim suchym a mokrym cyklem ale ja to nezastavuji a nemam s tim problem, jo a mam hlinu

Old Post 19-05-2019 v 05:54 AM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 29

Zajímavé a v jaké fázi jsi? růst či květ
A namíchané to máš jak? Já jel doporučení od autopotu 50/50 hlína/keramzit. A květináče máš těch 8.5L nebo 15L? Za mě je určitě 8.5L na 9 kytek málo. To ještě budu měnit za 15L

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 19-05-2019 v 13:00 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele pineapple - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 30

momentálně sem dneska přepínal na květ, ale jinak už s tím mám odjeté celé kola, jo míchám to taky 50 na 50 a mám 8,5l

Old Post 19-05-2019 v 13:19 PM
pineapple je offline   Profil uživatele pineapple   Find more posts by pineapple   Foto galerie člena pineapple   Click here to Send pineapple a Private Message   Add pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czechanonymous
Stálý Člen

Karma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% PěstitelskáKarma uživatele Czechanonymous - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 31

Tak byla asi chyba na mé straně. Jen nevím kde a jak vznikla.

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Old Post 19-05-2019 v 13:29 PM
Czechanonymous je offline   Profil uživatele Czechanonymous   Find more posts by Czechanonymous   Foto galerie člena Czechanonymous   Click here to Send Czechanonymous a Private Message   Add Czechanonymous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growoli
Stálý Člen

Karma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% PěstitelskáKarma uživatele Growoli - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2017
Příspěvků: 1238  

Příspěvek č. 32

Proto je v tomhle lepší ten autopot od alienu, protože má časovač nastavíš si zalévání každé tři dny a jsi vysmatej.... No s kokosem je pravda že s prelivanim problém nebude, nehledě na rychlejší růst.... Jinak si ale myslím že kdybys koupil water timer a napojil ho tam,mas po starosti... Stojí do litru



https://tenor.com/ulIr.gifhttps://tenor.com/ulIr.gif

Old Post 19-05-2019 v 13:53 PM
Growoli je offline   Profil uživatele Growoli   Find more posts by Growoli   Foto galerie člena Growoli   Click here to Send Growoli a Private Message   Add Growoli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-12-2019 - 2. Kolo 400/600w MH/HPS autopot - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9285560 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív