Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Komunita growru?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Growman
Stálý Člen

Karma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% PěstitelskáKarma uživatele Growman - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 161  

Pohodička Příspěvek č. 17

Je mi 21.Hulím od 17 a první rok pěstuju indoor.Jinak sem pěstoval 3 outdoor.

První indoor 2002 - 70W Mazar
DSII 90 - 250W - Jack F1 - aktuálně - 63?/12
A hulení je koření. Když ho máš, není co řešit
USA a EU = PARAZITI!!!
Nikdo nezemře jako panic nebo panna - život postupně vyjebe s každým

Old Post 12-06-2001 v 20:20 PM
Growman je offline   Profil uživatele Growman   Find more posts by Growman   Foto galerie člena Growman   Click here to Send Growman a Private Message   Add Growman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manin
Stálý Člen

Karma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% PěstitelskáKarma uživatele manin - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 18

Ahoj vsem,
bude mi vbrzku 38 let (doufam,ze si to pamatuju). Intenzivneji hulim tak dva rocky, mam to fakt dost rad a jsem zvedav jak to ukociruju. Doted jsem nepestil, ale uz jsem si zaridil indoor s 250sodikem. Ted uz jen nejake dobre klony a bude vystarano. Myslim, ze by mi ty skusenejsi mohli poradit jakou kyticku na zacatek (myslim jmeno). Nejlepe neco euforickeho. Dikyyy moooc.

MaNiN

Old Post 12-06-2001 v 20:36 PM
manin je offline   Profil uživatele manin   Find more posts by manin   Foto galerie člena manin   Click here to Send manin a Private Message   Add manin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné data Příspěvek č. 19

tohle do profilu,ne?
střední morava
je mi 29
hulím asi 6-7 let
outdr asi 4
indr asi 3,5
od té doby co jsem začal chápat proč to roste a proč to qete se na roční období a přírodu - lidi,nemoci a vlastně asi všechno dívám hodně jinak

[Edited by phmh on 15-10-2001 at 08:19 PM]

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 12-06-2001 v 22:58 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Palec nahoru Příspěvek č. 20

26 z Prahy, hulim 2 roky, indoor jeste dozarizuju (jsem takovy zelenac :-).......od ty doby co hulim jsem v nejvetsi pohode (jak doma s pritelkyni tak v praci). Uplne jsem prestal s alkoholem a vubec mi nechybi.....snad jen to sladky me nici.

Ender Wiggin

Old Post 13-06-2001 v 07:06 AM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
THClovek
Stálý Člen

Karma uživatele THClovek - 55% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 21

Mám 20, jsem z NY, hulím 3 roky. Zatím pěstuju outdood 3. rok, a ty 2 roky jsem mel smůlu na škůdce a zloděje. Studuji VŠ.

[Edited by THClovek on 12-12-2001 at 01:32 PM]

Old Post 13-06-2001 v 08:31 AM
THClovek je offline   Profil uživatele THClovek   Find more posts by THClovek   Foto galerie člena THClovek   Click here to Send THClovek a Private Message   Add THClovek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jiřík
Stálý Člen

Karma uživatele Jiřík - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 22

FOR KOBLIHOSTROM: Ja jsem taky z Třince

Old Post 14-06-2001 v 07:23 AM
Jiřík je offline   Profil uživatele Jiřík   Find more posts by Jiřík   Foto galerie člena Jiřík   Click here to Send Jiřík a Private Message   Add Jiřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel_Brno
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad o mě... Příspěvek č. 23

Ahoj, mě je 25, jsem z Brna, studuju MU a pracuju v jedné belgické firmě. Poprvé jsem trávu zkusil asi v 17ti,
pestuju od minulyho podzimu indoor 400W HPS, v hline, ze seminek. Nejdřív jsem kouřil jenom rekreačně, s kámošama, teď si zakouřím každej den. Tu p o h o d u bych za nic neměnil.

Old Post 14-06-2001 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrtvej
Nový Člen

Karma uživatele mrtvej - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 24

Je mi 26 kourim 11 pestuju 10 tak jednou za 2 roky indoor 1.sezona
Jo a ted bydlim v Praze

Old Post 14-06-2001 v 14:26 PM
mrtvej je offline   Profil uživatele mrtvej   Find more posts by mrtvej   Foto galerie člena mrtvej   Click here to Send mrtvej a Private Message   Add mrtvej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 25

Je mi 26 let, jsem z Kroměříže, konopí kouřím 11 let, outdoor pěstuju 4 roky

Old Post 14-06-2001 v 17:02 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 26

Já jsem z Ostravy, 22 let, seriózní:-) úředník prodeje, jinak hulím šestým rokem a pěstím pátým, jenom outdoor, jelikož na indoor nemám doma příhodné politické podmínky:-)

Old Post 14-06-2001 v 17:24 PM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vdg
Nový Člen

Karma uživatele vdg - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 27

ING - METALURG - 27/8/7 - OUT - PŘEROV

S KONŮPKOU NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK!!!

<vdg>

Old Post 26-06-2001 v 13:16 PM
vdg je offline   Profil uživatele vdg   Find more posts by vdg   Foto galerie člena vdg   Click here to Send vdg a Private Message   Add vdg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 28

asi tak 19/1i/1o . Student VSE, snazi se programovat, amateur DJ - jungle, hop hip ... Pravidelny THCing, obcas nejaky ty vylety to jinych dimenzi


[Edited by marc on 21-10-2001 at 07:05 PM]

Old Post 27-06-2001 v 20:31 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička ... Příspěvek č. 29

Tady to vypadá jako nejaká seznamka
Tak taky přihodím svůj inzerát
21 mě je, 7,5tým rokem hulím (na podzim sem se poprvý zhulil a na jaře sem už sázel , samozřejmě první sklizeň nic moc, druhá už byla lepší ), a 7mým rokem pěstuju outdoor, a k tomu ještě 3tím rokem fóliovník
Makám jak mourovatej v kanclu i mimo kancl v Brně, kde taky přežívám.
2 rezistor: 17 let hulit-není před čím smekat, 17 let pěstovat a zdokonalovat se v tom-je čemu se přiučit
2 Liprd: 20 let hulit taky nic není, sám uvidíš, že to uteče jak nic a budeš si říkat celej život sem hulil a pěstoval

Mějte se krásně
Zdarec

Old Post 28-06-2001 v 08:15 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Příspěvek č. 30

tak teda mě je 28 a asi jsem stim začal dost pozdě
Kouřim sedmým rokem ztoho tak 4 roky pravidelně každý
den.To se teda neni čim chlubit.Pěstovat jsem začal venku hned ve 22.Asi tak před čtyřmi roky jsem zkusil první indoor,ale tenkrát to dopadlo mizerně,ted se indoor věnuju 2 roky.Jsem z čech a kouřim převážně bongy,špeky mi ke konci moc nejedou

Old Post 30-06-2001 v 08:30 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Organika Příspěvek č. 31

Je mi 19 let - thyvole, už - to neni možný - cejtim se na šestnáct. Studuju užitou malbu, hulim a pěstuju 4 roky a
sem absolutně šťastnej človík.
Miluju všechno hodnotný a positivní. Hudba .......
freetekno (tekno, jungle, hc, industrial, dub....), ska,
folk...

PS: chtěl bych říct, že sem moc rád za web jako je tenhle, ale vobčas mě tu serou lidi, kterým přerůstá ego
nad pohodou a kamrádstvím

Old Post 04-07-2001 v 20:57 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Pohodička Do profilu... Příspěvek č. 32

Zdravím přátelé! Rád bych vás poprosil, abyste aktualizovali své osobní profily. Současně budeme instruovat nováčky, aby alespoň toto základní info do profilu vložili. Díky!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 06-07-2001 v 14:56 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-06-2008 - Proměna Groweru - 8 odpovědí
30-06-2007 - Střední Čechy a komunita groweru - 42 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9461110 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív