Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.st INDOOR 400w/600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 17

EC a PH pri hline je nutné merať nie len pred ale aj po tom čo to pretečie hlinou (aj keď pri hline to nie je nutnosť). EC 1.2 je v pohode. Celkovo pri Biobizz hnojkách sa moc nemusíš báť prehnojenia ak budeš dodržovať tabuľky. Sú to organické hnojivá tak pozor aby si ich správne skladoval a zálievky namiešavaj tesne pred polievaním.

Old Post 27-12-2015 v 08:05 AM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

to James: Jsem myslel že je to jako destilka...

Old Post 27-12-2015 v 08:06 AM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Mášhaš
Jsem myslel že je to jako destilka...
:-D :-D né destilku bys měl kdybys sbíral tu páru z té převařené vody..nikdy jsi nepálil slivovicu nebo co kua?:-D


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-12-2015 v 08:08 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 20

: -D Aha,tak nic no ale aspoň se snad zbavuju Chlóru :-D

Old Post 27-12-2015 v 08:13 AM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mášhaš
: -D Aha,tak nic no ale aspoň se snad zbavuju Chlóru :-D
no:-D ..stačí když tu vodu necháš 24hodin odstát a nemusíš nic vařit;-)


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 27-12-2015 v 08:15 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 22

To ec je ok. Organiky dovoluji vetsi hodnoty nez klasicky mineraly. Top zalivka biobizu ma tusim ec 2.5 ja sem na mineralnich jeste nemel vice michanych nez 1.6... Jinak biobiz neni treba meit jen tehdy pokud je vychozi voda PH 7. Je to napsany i na jejich letaccich. Takze pokuds mas defaultni ph 8 tak si urcite porid PH metr a PH down. Jeden na grow(kyselina dusicna) a druhej na bloom (kyselina fosforecna). Stahni vodu na 7 a lij biobiz hnojky.

Kvalita predevsim!

Old Post 27-12-2015 v 09:00 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Mášhaš
: -D Aha,tak nic no ale aspoň se snad zbavuju Chlóru :-D


Převařením se zbavíš tvrdosti vody (pokud máš studniční) takže zejména uhličitan vápenatý se ti po převaření vysráží na stěnách a vyloučí ve formě malých krystalů na dně.

Old Post 27-12-2015 v 12:24 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 24




Čau lidi,jsme na 17. dnu růstu,vyskytli se první komplikace,dneska jsem měřil poprvé vodu co vytekla z květináče a musel jsem se zděsit,EC 1.2 u jedinýho a zbytek 2.5 až 4,(zaléval jsem čistou odfiltrovanou),což asi není dobrý co?Ty zkroucený listy směrem nahoru to je šok po přepnutí na větší watáž,bych si tipnul.No a do třetice se mi začli dělat tyhle flíčky foto 2 a 3

Old Post 31-12-2015 v 15:49 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 25



22. den růst,přesazeno a zaštípnuto,největší chcípáci jsou vdovy,zatím nejlépe se jeví Power Plant č.1 a Skunk 11

Old Post 05-01-2016 v 12:38 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 26






24.den růstu,teplota den 22-25 vlhkost 70%,noc 16-20 a 50-70% vlhkost,celkem je vidět rozdíl za 2 dny,některý listy sice nejsou v nej kondici ale když to roste tak na to hazim bobek,zatim hnojim fishmixem a biohevenem - EC 1,1 s Pháčkem 6,3,(ještě tak dvakrát a pak přejdu na grow,bloom,algamic,topmax + bioheven)nevíte někdo jak je to s tím PH u květu?,jestli snižovat, zvýšit nebo ho snad nechat tak jak je?Už jsem se dočetl že fosfor se lépe střebáva s nižším PH,jinde zas s vyšším, takže fakt nevim.Zatim vše,pěstu zdar

Old Post 07-01-2016 v 23:50 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27




.....

Old Post 07-01-2016 v 23:55 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 28




32.den růst(poslední s MH výbojkou),byl jsem 3 dny pryč a nehorázně to povyrostlo,dnes přepínám na 12. hodinový cyklus.

Old Post 16-01-2016 v 11:09 AM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mášhaš
Stálý Člen

Karma uživatele Mášhaš - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 29

Může te mi prosím doporučit nějaké odvlhčovačky?s kladnými zkušenostmi a spokojeností, díky moc!

Old Post 16-01-2016 v 21:08 PM
Mášhaš je offline   Profil uživatele Mášhaš   Find more posts by Mášhaš   Foto galerie člena Mášhaš   Click here to Send Mášhaš a Private Message   Add Mášhaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
02-04-2018 - 1.st COCO 400W - 35 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3992390 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív