Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Amsterdam tipy aneb co by grower měl vidět
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Pohodička Amsterdam - tipy aneb co by grower měl vidět Příspěvek č. 17

Zdarec groweři,

tento rok, konkrétně na konci září, plánujeme opět navštívit Amsterdam a udělat si kvalitně prokouřenej/prodlouženej víkend - samo i s nějakou tou dávkou kultury a osvěty v oblasti growingu.

Zajímaly by mne tedy Vaše tipy na zajímavá místa, seedbanky, coffeeshopy nebo smart shopy, které bychom na své cestě neměli vynechat. Je mi známo, že jeden thread ohledně coffeeshopů už zde je, ovšem pouze o kofáče mi nejde. Případně pokud máte nějaký tipy, kde prožít fajn večer u pivíčka nebo na nějaké vyhlídce, sem s nimi

Z předchozí zkušenosti s Amsterdamem mohu doporučit Marihuana and Hash Museum, jenž se nachází poblíž Red Light District. Mezi kofáči bych zařadil Bulldog Palace na Leitzepllein, ten byl opravdu výbornej a jeho SSH rozhodně to nejlepší kouření, co mi prošlo ústy (a že toho bylo za těch let opravdu kvantár). Ještě bychom se chtěli podívat do Cannabis Colleage, kde nám vždy zavřeli těsně před nosem. Případně nás ještě napadlo, domluvit exkurzi v nějaké továrně na hnojiva - v potaz připadá například Canna Laboratories ve městě Breda.

Máte nějaký další tip? Za každý příspěvek budu velice rád

Happy grow my friends!

Old Post 02-09-2013 v 15:23 PM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dellies
Stálý Člen

Karma uživatele Dellies - 85% PěstitelskáKarma uživatele Dellies - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 18

Nikdo nic?

Old Post 03-09-2013 v 09:30 AM
Dellies je offline   Profil uživatele Dellies   Find more posts by Dellies   Foto galerie člena Dellies   Click here to Send Dellies a Private Message   Add Dellies to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 19

nejlepší typ je nekupovat si předmotaný jointy
měl jsem jen pár posledních kováků v kapse a nestačilo to na jedničku, tak jsem si koupil předmotanej joint, byl obrovskej, ale byl to jen tabák... a když jsem se s nima hádal tak ze mě jen dělali uplnýho debila... takže coffeeshop high times nikdy vic

jinak bych rozhodně doporučil půjčit si kola, s nima to tam má úplně jinej rozměr

Old Post 04-09-2013 v 00:26 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 20

Coffeeshop Mellow Yellow (nejstarší kofík v Amsterdamu, od 70let.) http://grower.cz/forum/showthread.p...3956#post873956


+ zajímavost
Zapečený si vyražte očíhnout ne moc provařenej Čínskej budhistickej templ (Zeedijk 118
1012) http://grower.cz/forum/showthread.p...3549#post873549 http://www.sacred-destinations.com/...buddhist-temple

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 04-09-2013 v 08:40 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 21

To nemas bejt ani tady kdyz te neni 18

____________________________________________________________________________

Old Post 23-09-2013 v 10:38 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Jablko
To nemas bejt ani tady kdyz te neni 18


Je v celku pravděpodobný, že si to po těch deseti letech už nepřečte...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 23-09-2013 v 14:51 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6133790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív