Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250W/400W, 5xSSH,Soil-JIBD
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
GrowJoe
Stálý Člen

Karma uživatele GrowJoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 30  

Foto Příspěvek č. 17




Pár foteček (nepodařilo se mi je připojit k předešlému příspěvku)

Old Post 06-05-2015 v 15:51 PM
GrowJoe je offline   Profil uživatele GrowJoe   Find more posts by GrowJoe   Foto galerie člena GrowJoe   Click here to Send GrowJoe a Private Message   Add GrowJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowJoe
Stálý Člen

Karma uživatele GrowJoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 30  

6. den 12/12 Příspěvek č. 18





Zdravim všecky growery a growerky

Dneska mají kyti 6-tý den s periodou 12/12, zároveň jsem je trochu pročesal od zbytečných větviček a dostali také průplach vodou s Enzymy(plagron)

Teplota: den-25-30°C
noc- 19-21°C
Vlhkost- cca 35%
pH- pořád stejné přibližně 6,2/5,9(In/Out)
Dále jsem odstranil síť protože byla celkem k ničemu. Větvičkám se totiž nelíbílo být ohnuté pod sítí tak se vždycky narovnaly a akorát o list se zasekly.
Takže tak

Foto:
1.-2.- komplet(6.den 12/12)
3.-4.- Z mého minulého kola Bonsaiky White Widow ve skoro stejném setupu

Další UP hodím někdy v 10.-12. dni květu.
Zatím Pěstu zdar

Old Post 10-05-2015 v 10:06 AM
GrowJoe je offline   Profil uživatele GrowJoe   Find more posts by GrowJoe   Foto galerie člena GrowJoe   Click here to Send GrowJoe a Private Message   Add GrowJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowJoe
Stálý Člen

Karma uživatele GrowJoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 30  

12.Den 12/12 Příspěvek č. 19



Zdravim
Dneska jen stručně:

ph= 5,9-6,2

Vlhkost: 35%

Teplota:
27-29°C den
18-20°C noc

Dnes hnojeno JIDB 1:2:3ml (A:M:B)..připadá mi, že když je proliju tak přestanou růst
Foto:
1. -komplet
2. - pokus o makro

Old Post 17-05-2015 v 14:59 PM
GrowJoe je offline   Profil uživatele GrowJoe   Find more posts by GrowJoe   Foto galerie člena GrowJoe   Click here to Send GrowJoe a Private Message   Add GrowJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowJoe
Stálý Člen

Karma uživatele GrowJoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 30  

22.Den 12/12 Příspěvek č. 20




Pěstu zdar groweři

kytičky se od posledně krásně ochlupily a přestaly růst do výšky.
Aktuální výška je cca 55cm takže se od přepnuti vytáhly o nějakých 15-20cm.

Zálivka pořád stejná 6ml JIdB(1:2:3,A:M:B), ikdyž se na pár listech objevily skvrnky jako při nedostatku Ca viz. https://www.semena-marihuany.cz/cs/...stovani-konopi, takže jsem přidal trochu M-složky(1:2,5:2,5) tak doufam že jim to bude stačit.

Vlhkost: 35%
pH: 6,3
Ec: podle tabulky >1,8

Fotečky:
1.Komplet
2. Pokus o makro
3. bez filtru

Old Post 26-05-2015 v 13:03 PM
GrowJoe je offline   Profil uživatele GrowJoe   Find more posts by GrowJoe   Foto galerie člena GrowJoe   Click here to Send GrowJoe a Private Message   Add GrowJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowJoe
Stálý Člen

Karma uživatele GrowJoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 30  

35.den 12/12 Příspěvek č. 21

Zdravím všecky Growery a Growerky

Kyti maji 35. květu a vypadají podle mě překrásně

Pořád mě trápí skvrny zůsobené nedostatkem Ca a už mě nic nenapadá takže je nechám dožít, snad jim to moc neublíží.

Začínají taky semtam hnědnout pestíčky, takže se už pomalu přesouváme do poslední (a taky nejlepší) části pěstu

pH: 6,2-6,5
Vlhkost: Bohužel poslední týden +-60% tak snad nezačnou plesnivět

Teplota:
30-32°C den
19-22°C noc
Dneska jsem je prolil Vodou+enzym jelikož dostali 5x dávku hnoje po sobe tak at se nezasolí(moc)

A nějaký fotečky

Old Post 07-06-2015 v 11:45 AM
GrowJoe je offline   Profil uživatele GrowJoe   Find more posts by GrowJoe   Foto galerie člena GrowJoe   Click here to Send GrowJoe a Private Message   Add GrowJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrowJoe
Stálý Člen

Karma uživatele GrowJoe - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22






Fotky

Old Post 07-06-2015 v 11:46 AM
GrowJoe je offline   Profil uživatele GrowJoe   Find more posts by GrowJoe   Foto galerie člena GrowJoe   Click here to Send GrowJoe a Private Message   Add GrowJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0063100 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív