Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Shark Shock 16ks 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 17

jasný ted to všechno přejmenovali mostly indica je ted short flowering...mostly sativa je long flowering... mother plant je ted grow a hybrid zustal hybridem já sem videl u kámoše Eda Rosenthala od sensi a stálo to taky za píču kdzž někdo neumí pěstovat tak mužeš mít semínka asi jaký chceš jak říkám já s nima nemám problém ..

Old Post 13-11-2014 v 15:30 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 18

[účet odstraněn]

Old Post 13-11-2014 v 16:06 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 19

no proto nejedu ze seminek...beztak by se dalo aji u tech ghs vzorku vyselektovat jedno dobry stabilni pheno...

Old Post 13-11-2014 v 16:08 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 20

ja sem s dutch passion spokojenej jak venku(casem udelam galerku,ale moc tech fotek neni),tak i s indorama...co sis obednal za vzorky?

Old Post 13-11-2014 v 16:11 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 21

sorry OT

Naposledy upravil Džejmsn 13-11-2014 v 16:35 PM

Old Post 13-11-2014 v 16:23 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty86
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Dirty86 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 22

[účet odstraněn]

Old Post 13-11-2014 v 16:49 PM
Dirty86 je offline   Profil uživatele Dirty86   Find more posts by Dirty86   Foto galerie člena Dirty86   Click here to Send Dirty86 a Private Message   Add Dirty86 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 23

dirty86 u toho feedingu všude píšou že pro max přesnost a max kvalitu se doporučuje měřit většinou je to vždycky na konci toho dlouhýho článku ... je to udělaný na EC 1,6 v destilce ale každýmu doma teče z kohoutu něco jiného....

Old Post 13-11-2014 v 17:19 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Dirty86
stim ph a ec zase sem se docetl neco spatne ze stranky kde jsem obednaval bylo u hnojky v popisu napsany... Nejsnadnější užití! Filosofie těchto hnojiv je jednoduchost! Hnojivo Powder Feeding může být použito bez měření pH a EC hodnot, stačí jen dodržovat instrukce na sáčku.

Jo, to mají napsané, protože v podstatě všechny tyto minerální hnojiva obsahují PH korektory, ale stále platí, že pokud se ty hnojiva při silnějším hnojení naakumulují ve hlíně-kokosu , tak přebytek hnojiv způsobí , že korektory příliš sníží PH v substrátu a jak se dostanou hodnoty k PH 5, tak začnou problémy a proplachy atd. Tyto problémy právě u té organiky nejsou, nebo jen při extémním dlouhodobém špatném použití hnojiv.

Grow Max 150W

Old Post 13-11-2014 v 17:19 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od nokian
jasný ted to všechno přejmenovali mostly indica je ted short flowering...mostly sativa je long flowering... mother plant je ted grow a hybrid zustal hybridem já sem videl u kámoše Eda Rosenthala od sensi a stálo to taky za píču kdzž někdo neumí pěstovat tak mužeš mít semínka asi jaký chceš jak říkám já s nima nemám problém ..

To jejich rozdělení má dva důvody, jeden je ten, že na indiky se používá nižší EC kolem 1,7 +- a na sativy EC 2-2,2 a na mateční rostliny se zase přidává větší koncentrace P-K do rustového poměru kvuli ořezu větviček . Ten druhý důvod je marketing, protože více produktů je + pro prodej, jinak ty poměry si může uživatel namíchat sám, ale rozdělení podle modelů je pro uživate asi trochu jednodušší, ale na druhé straně jsou tabulky stejně jen orientační, hnojit se má podle stavu rostlin.

Grow Max 150W

Old Post 13-11-2014 v 17:28 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 26

mě vyšlo u hybridu stejný EC jako u sativy a indicy jenom maj jiný složeni například sativa ma NPK poměr 18:12:18 indica pak NPK 16:6:26 ale hodnota EC při deseti litrech destilky a deseti gramech feedingu vychází 1,6

Old Post 13-11-2014 v 17:40 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 27

jinak jak píšeš v hlíně se to kumuluje proto uvadi u kokosu hnojit každou zálivku a u hliny kazdou druhou zálivku já to tam ale pral furt a v klidu

Old Post 13-11-2014 v 17:45 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od nokian
mě vyšlo u hybridu stejný EC jako u sativy a indicy jenom maj jiný složeni například sativa ma NPK poměr 18:12:18 indica pak NPK 16:6:26 ale hodnota EC při deseti litrech destilky a deseti gramech feedingu vychází 1,6
jinak jak píšeš v hlíně se to kumuluje proto uvadi u kokosu hnojit každou zálivku a u hliny kazdou druhou zálivku já to tam ale pral furt a v klidu

Tak to je pro mne novinka, s tím EC podle modelů to znám z Jungleidabox, uváději to tak a i logicky to beru když jsou indiky z hor a sativy z tropů mi to dává smysl, ale dobré vědět, člověk se stále učí.

A s tím hnojením do hlíny, proč ne, pokud byly pěkné a zdravé, hnojí se podle potřeb a ne podle tabulek, jasný.

Grow Max 150W

Old Post 13-11-2014 v 17:55 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 29

Bartoloměj mám tady v ruce lahev od jungle in da , a když koukam ze zadu tak tam stojí jasně

klíčky ec 0,8-1,0
sazenice ec 1,2
rust ec 1,4-1,6
kvet ec max 1,8

at koukám jak koukám tak nikde nic o ec 2,2 a mám tu i origo tabulku od džungle hele a taky ani zmínky o odrůdách a ani na strankach nic tak ti nerozumim rozepiš to a jak si to myslel s tou logikou hor a tropu ??

Old Post 13-11-2014 v 18:36 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od nokian
Bartoloměj mám tady v ruce lahev od jungle in da , a když koukam ze zadu tak tam stojí jasně

klíčky ec 0,8-1,0
sazenice ec 1,2
rust ec 1,4-1,6
kvet ec max 1,8

at koukám jak koukám tak nikde nic o ec 2,2 a mám tu i origo tabulku od džungle hele a taky ani zmínky o odrůdách a ani na strankach nic tak ti nerozumim rozepiš to a jak si to myslel s tou logikou hor a tropu ??

Na novém obalu to už není , já tim už hnojím hodně let, mrkni sem na tabulku, že nekecám http://grower.cz/forum/image.php?ac...chmentid=373571

Grow Max 150W

Old Post 13-11-2014 v 18:53 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 31

hej tak to sou dobrý típci oni si to takhle rozjeli :-) já měl ten starte pak jak tam máš litr M litr A a dva litry Béčka
a tam to psali v salátech paprikách a rajčatech a ne sativa indica čumim zase jednou jak píča no díky hele

Old Post 13-11-2014 v 19:17 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 32


to mám na lahvi kámo

Old Post 13-11-2014 v 19:20 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2016 - 6xShark Shock,600W,Coco - 60 odpovědí
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2335760 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív