Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Prvni INDOORek 200W CFL micro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 17



Tak sem pohledal drat a je to hotovo, vypada to good. jeste si v nedeli pohraju s umistenim ofuku, premaluju a dodelam uchyceni prednich "dveri",zavru a zapnu to na plnej kotel, hodim dovnitr meteostanici a su zvedavej co to bude hazet za cisla, mist maker necham az jako posledni vec, podle toho jak bude potreba, ale potreba urcite bude, jenom pak vymyslet kam snim...

V nedeli uz budou seminka "ve vode", tak pak nahazu zase nejake fotos.

zatim see ya :-)

Old Post 04-09-2014 v 08:34 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 18

Tak seminka uz sou u me :-) dal sem je do lednicky nez se dostanu dom, borec to tak mel ve ksefte tak sem to obkoukal :-))

Jenom me porad tak nejak lezi v hlave to uchyceni lampy tim dratem, jelikoz ta dirka ve stinitku je kousek pred zacatkem lampy, vyresil sem to tak jak je na fotce, ze to je provleceny stredem, kde to jisti ty sklenene spoje aby to nesjelo z lampy pryc, ale nevim zda by varianta s dratem kolem celeho telesa lampy nebyla jistejsi (vrtnout dalsi dirku do stinidla tak aby to slo obmotat dokola a nesjizdelo by nebyl takovej problem) nerad bych prisel o lampu nebo jeste nedej buh treba vyhorel, na druhou stranu nevim jestli by v tom byl nejakej zasadni rozdil... co na to rikate vy ?

Old Post 04-09-2014 v 21:26 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 19

Zdar, v minulosti jsem problém s "vykláněním" CFL řešil tak, že jsem CFL vyšrouboval a na stínidle ten plech s objímkou co nejvíc přihnul nahoru. Pak je i trochu potíž tam CFL zašroubovat,protože fakt je skoro nadoraz se stínidlem,ale drží to. Jinak si radši pohlídej tu skleněnou trubičku co spojuje ty trubice CFL, někdy ti totiž vlivem teploty může odpadnout a tím pádem nevím za co by ti ten drát držel. Záleží jak silnej plech máš na tom uchycení s objímkou,pokud je "tužší" tak to bude držet, jestli ne, tak bych se pokusil CFL uchytit spíš za ten plast, než za vlastní skleněné trubky. Ať se daří.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 05-09-2014 v 06:14 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 20





Tak uz jsem zpatky doma, vcera vecer jsem supnul seminka do Jiffu, vypada to super, pekne drzi vylhkost, uvidime kdy se vyklubou :-)

Jinak lampa se me podarila luxusne pripevnit za ten plast jak poradil celek, diky ti, vrtnul jsem jednu dirku primo nad tim plastem a protahl drat vnitrkem, nastesti je to pruchozi a mista je tam dost, a pak uz jenom jednoduse pritahnul co to slo, a je to krasne v rovine ! easy and simple :-)

Ted jsem dodelal celej box, chybi jenom pretrit predni dvere. Zkousim takovej hrubej test jak to bude vypadat s teplotama, cele sem to zavrel, zapnul lampu a vetraky a necham to do 16:00 "pracovat", dal sem tam metostanici + klasickej rtutovej teplomer, tak su zvedavej. Jeste to chce zapracovat na tom Mist Makeru, ale to asi az v tydnu...porad nevim jak by to bylo nejlepsi reseni, nemate stim nekdo zkusenost ?

Old Post 07-09-2014 v 09:28 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 21

Takze teplota a vlhkost jsou prekvapive "v klidu" na to ze skrin je ted uplne na suchu, jeden rtutovej teplomer cca 5-6cm pod lampu ukazuje 32-33 stupnu, velde nej lezi bezdratove cidlo od meteostanice to ukazuje 32,5 stupne a meteostanice postavena na dne skrine cca to stejne a ukazuje vlhkost kolem 40-45%, cili kdyz tam rozjedu mistmakera myslim ze to bude v ramci mezi. Coz ovsem bude trosku problem, pac pri testu na stole to mlhu sice delalo, ale taky ztoho vznikla takova mala vodni fontanka, vodu sem tam dal cerstvou z kohoutku, pisoi ze to zpusobujou ve vetsine pripadu alkalicke latky ve vode, a ze se ma vymenit voda, tak ted nevim co stim, mate stim nekdo zkusenost ?

K tomu jedna otazecka a to ohledne odestupu mezi telesem lampy a vrcholkem rostlin, kolik je tak ideal ? ja bych rekl ze cim bliz tim lip, ze tech cca 5cm bude akorat, at se to moc nevytahuje no ne ? Takze az vylezou delozni listecky tak to hnedka naprat pod svetlo co nejbliz zarivce ? asi jo ne :-)

Old Post 07-09-2014 v 12:39 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 22

Čau. Jestli máš klasickej nebler, tak já to mám v malém kbelíku. Místo víka mám nerezovou síťku a větrák nastavenej tak, že mě tu mlhu rozfoukává na kytky. Pod tím mám ještě takovou podmisku, aby ta vysrážená voda nestíkala na podlahu. Je to vidět tady.
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=74003

Old Post 07-09-2014 v 13:09 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od DOCtom
Čau. Jestli máš klasickej nebler, tak já to mám v malém kbelíku. Místo víka mám nerezovou síťku a větrák nastavenej tak, že mě tu mlhu rozfoukává na kytky. Pod tím mám ještě takovou podmisku, aby ta vysrážená voda nestíkala na podlahu. Je to vidět tady.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74003


Jak dlouho to vydrzi na ten jeden kbelik mlhovat ? ja mam u mismakeru psano v manualu 500ml/hodina provozu...ted tam mam tak 3-4l vody.

Ja sem vzal takovej ten 5L kanystrik co se v nem prodava v ksefte balena voda, ufiknul ho nahore, vyrobil takovej pontonek kam sem stahovackama pripevnil do pozadovane hlouby ten mist maker, udelal do boku podelnou diru kudy vychazi para do skrine a nahoru zpatky napasoval urizlej vrch barelu aby to nestrikalo ven, faka to super, akorat mam pocit ze ty dve F12 to vyfoukaji cele pryc, ted jsem to dal do skrine a za hodku se tam mrknu jak to vypada a jaky haze meteostanice numera, kdyztak ten odtah vypnu a necham jenom ofuk na lampu kterej zaroven bude rozhanet mlhu po skrini...idealne kdybych se dostal tak na tech 70-80% vlhkosti a su spokojenej, pak kdyz zapnu odtahovej vetrak kolem tech 50-60 by tam mohlo byt (bez zvlhcovacky tam bylo kolem 40%). Uvidime, pak sem hodim cisla a fotku meho vynalezu :-)

Old Post 07-09-2014 v 13:40 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 24

Takze po vcerejsich hokusech pokusech je situace nasledujici :

Pri odpojenem odtahovem vetraku a pustenem mist makeru :
-teplota 38,5 stupne
-vlhkost stoupla o cca 10 % na 50-55%
Bohuzel vlhkost si polepsila, ale teploty se dostaly na takove hodnoty, ze takhle to urcite nepujde.

Takze zustavam u varianty zapnuty odtah + pusteny mistmaker :
-teplota spadla o cca 5 stupnu na 28,5 stupne
-vlhkost zustava ovsem temer stejna jako kdyby se nemlhovalo a to kolem tech 45%, cili zadna velka zmena, pouze se tim srazi teplota do pozadovanych hodnot.

Predpokladam, ze stimhle se proste nic moc delat neda, odtah musi fungovat aby se drzeli teploty v rozumnem rozsahu, vlhkost se snad vyzene nahoru az budou kvetniky naplneny hlinou a odparujici se voda z nich by snad mohla +10-15% pridat, prvnich 14 dni bych nechal pri zapnutem svetle i zapnuty mist maker non stop, pak se uvidi dal az kvetinky povyrostou...zkusim i nejake dodatecne misky s vodou kdyby byly potreba popr mokrej hadr tam povesit proste abych se dostal na tech 60-70% v prvnim tydnu az dou rustu.

V Jiffech zatim zadnej pohyb, dava si na cas :-)

Pak dam fotky jak se neco zacne dit + pridam foto home made parniku.

Old Post 08-09-2014 v 06:17 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 25


citace:
Původní příspěvek od Džejmsn
Zdar,podival bych se po jungle in dabox hnojiva to jsou rekl bych dost v pohode co se tyka ceny a mnozstvi co z toho udelas...


Cau, tak Starter Kit od Jungleindabox objednana, cekam ze za 2-3dny budou k vyzvednuti na poste, to uz by se mohli z Jiffu klubat prvni zelene listecky :-) Dival jsem se na nejake ty jejich FeedingCharts, jelikoz jsem v zivote s hnojivem nepracoval, tak bych to chtel raci vysvetlit at neposeru neco na zacatku, pochopil jsem ze toto hnojivo obsahuje i korenovy stimulator a ze by se nemely tyhle hnojiva kombinovat s jinymy pripravky od jinych firem.

Za prve : kdyz jsem pouzil predhnojeny substrat na 6 tydnu hnojivem Krystalon start, je asi zbytecne ted ze zacatku tam neco dalsiho lit, to by udelalo vic dkody nez uzitku ne ?

Za druhe : kdy teda zacit hnojit ? Jde me hlavne o to ktera slozka slouzi jako korenovy stimulator, pac ten by se hodil tam supnout, jinak bych moc ze startu hnojit nechtel.

Su v tom trosku ztracenej...

Old Post 09-09-2014 v 07:27 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 26

Tak z provoznich a bezpecnostnich duvodu jsem musel skrin prestehovat mimo bydliste, ted to mam trochu z ruky, ale bude to tak jistejsi, clovek nikdy nevi a pro klid v dusi... ale holky dostanou i tak peci kterou si zaslouzi.

Jinak v Jiffech zadnej pohyb, cekam ze do nedele se uz snad budou zelenat.

S hnojivama je to vyresene, dal jsem na rady odborniku tak uvidime.

Old Post 11-09-2014 v 17:08 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 27

Zdar borci !

Tak se po delsi dobe hlasim z aktualni situaci.

1) Zatim jedna rostlinka venku, roztahuje teprve delozni listky, vcera vykoukla ven, takze fakt prcek, jinak zbytek naklicenej, ale zatim pod hlinou.

2) Jelikoz jedna uz vylezla, tak sem je spolecne s ostatima prestahoval pod lampu, a tady uz mam par dotazu :

- je tam 200W CFL, nic jineho nemam, musi byt cca 20-25 cm od vrsku rostlin aby se tam drzelo 28-29 stupnu, zvlhcovavka vali na plnej kotel, v noci v hodinovejch intervalech, ale jelikz na ni sviti megadioda tak nez to nejak poresim jak ji zakrit, tak na noc bude muset byt vypnuto, vlhkost kolem 50-60% v noci 75%. Takze to tam prubezne vypada nejak takhle :

27-29stupnu/50-60% den a 22-23stupnu/70-80% noc

Myslel sem ze to CFL pude dat niz...

- prihnojeni Jiffu, co na to rikate ? nez pujdou do fimalniho predhnojenyko substratu, jelikoz to je jenom lisovanej kokos ten jiff, asi to nebude obsahovat moc zivin, tak co zacit tam lejt Jungleindabox v pomeru 3:2:1 v polovicne davce nebo prikoupit http://cz.unichem.si/bio_zahrada/or...roduct?prid=215 a lit tam jenom toto z uplnyho zacatku ?

Jinak je super, ze ten mist maker zere strasne malo vody, v tech 3-4 litech by mohl jet 3 dny v klidu...akorat me stve ze sou tam takove blbe podminky v tom boxu - lampa zbytecne moc vysoko, vlhkost jaks taks ale cekal sem vetsi cisla, teplota aby bylo u vrcholku kytek do 29 stupnu je boj, co stim, pridat aktivni pritah, nebo spis posilit odtah ?prece jenom to dvokilecko umi zatopit...

Old Post 16-09-2014 v 16:45 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 28






Tak tady par fotek kde to je vsechno lip videt :

Old Post 16-09-2014 v 18:27 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 29

Dneska me to nedalo a lehce jsem paratkem podkryl hlinu, abych se podival jak na tom jsou ostatni seminka, a moc radost nemam... Jedno nepuklo vubec tak jsem ho vyndal a vlozil do navlhcenejch kapesnicku, uvidime jestli se jeste rozjede.. Co me ale zazarilo vic, bylo zjisteni, ze ostatni naklicena seminka, jsou +/- stejna, cili nejaka zasekla :-(
Jedine co me napada, je ze jsem je mel 2dny za oknem v takovej ne uplne utesneme parenisti, a svitilo slunce, ale vzhledem k vlhkosti ktera tam byla si nemyslim ze by tepolota uvnitr jiffu mohla nejak ohrozit seminka, ze by sla pres 30stupnu...uz se vam to nekdy stalo ze se zastavilo kliceni ? klicky maji velikost seminka, uz asi 3-4 den....

Old Post 17-09-2014 v 07:49 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 30

no na sluníčko si je dávat neměl mě se stalo že se mi semínka v tom horku uvařila, je to na houby ale stává se to budeš si mset v tom prostoru pohrát s jednou kytkou a roztahat ji

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 17-09-2014 v 08:05 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od sWei
no na sluníčko si je dávat neměl mě se stalo že se mi semínka v tom horku uvařila, je to na houby ale stává se to budeš si mset v tom prostoru pohrát s jednou kytkou a roztahat ji


No bohuzel se to tak asi nejak stalo...chybama se clovek uci, asi se fakt upekly.

No jelikoz me to vrtalo porad hlavou, tak jsem se na ne kouknul znova a poradne, nastesti jedno seminko ma korynek cca 1 cm a pekne uz vali,vratil jsem ho do jiffu a prikril jsem ho jenom slabou vrstvou hliny, to ta dobra zprava. horsi je ze dve seminka vubec nepukly, tak sem je dal do kapesnicku, navlhcil, soupnul na skin do tmavyho mista a uvidime, posledni seminko melo malej klicek, to bylo to zasekle co nerotl dal, ale asi se snim neco stalo, upadl a kdyz se seminko lehce zmackne ojevuje se bila tekutina, asi na odpis, ale dal sem ho k tem dvou nepuklejm do kapesnicku...

Nemyslim si, ze by se semiinka jeste poarilo zachranit, ted otazka co dal, teoreticky 2 rostliny by snad meli ze seminek byt, bude lepsi je tam jet jenom dve a ohybat, privazovat, roztahovat, nebo pocakt az se rozjedou presadit do velkecj kvetniku a dak k tim dva rizky cca stejne velikosti ?

Old Post 17-09-2014 v 08:31 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 32

Já bych na tvým místě se pokusil dojet kolo s tím co máš.Aspoň si otestuješ skříňku a vyzkoušíš ohejbání v menším počtu kytek.Líp se k nim dostaneš,líp je uvidíš atd.Prostě se naučíš a s menší ztrátou pokud by se něco podělalo.Ať se nic nepodělá a ať ti to valí

Old Post 17-09-2014 v 10:08 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-07-2020 - Darfův první indoor 125w Cfl - 45 odpovědí
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí
20-02-2019 - Prvni grow 300W CFL RED - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9390420 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív