Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Euforia klony 10ks 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 17


Tak mě začínají žloutnout některý velký listy v horní polovině kytek a dělají se na nich nějaké skvrny. Bohužel nedokážu určit, ale klidně se může jednat o nějaký druh plísně.
Pro jistotu jsem je vyndal, box vydezinfikoval a na kytky aplikoval polyversum. Je to asi nejšetrnější způsob ochrany, tak uvidim.
Nesetkal jste se někdo s něčím takovým?

Old Post 27-09-2014 v 20:04 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 18

http://grower.cz/forum/showthread....16&pagenumber=1

Plisen/houba podle mne ne, neco se stravou, mozna ta teplota. Pristroje na mereni jsou 100% ok?


"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 27-09-2014 v 20:17 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 19

Čau. Ten threed mam projetej. Vzdáleně se to podobá při celkovém pohledu na list jako nedostatek fosforu nebo draslíku. Ale to se mě nezdá, protože dostávaj plnou dávku květovýho hnojiva ob zálivku. PH metr je zkalibrovanej zhruba každý desátý měření a ukazuje přesně. EC metr nemám, ale výtok ph je stejnej jako zálivky. Jestli se teda dá z toho v hlíně zhruba orientovat.

Old Post 27-09-2014 v 20:43 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 20

Čau.Vypadá to na podvýživu způsobenou vysokým PH můj názor.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-09-2014 v 22:49 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 21

No ph dávám 6,5, což mě přijde na hlínu ideální. Myslíš teda zkusit snížit třeba na 6-6,2 ? To by potom znamenalo, že si nebere živiny kořeny. Tak dát teď ještě jednou čistou vodu místo hnojení s tím nižším ph ?

Old Post 28-09-2014 v 08:50 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 22

pH by mělo fluktuovat v mezích přijatelných hodnot. Ne každý prvek se vstřebává optimálně na 6,5. Pro hlínu bych to viděl 6 - 6,8. V květu by pH mělo být u té vyšší hranice kvůli příjmu fosforu.

http://www.420magazine.com/gallery/...ient_Chart3.gif

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 28-09-2014 v 09:14 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 23

Správně koles až na to 6,8 to se mi nezdá být úplně ok,spíš bych se řídil podle toho jak vypadají rostliny a listy.Pokud se nemýlím jsou mírně podvyživené a ty flíčky(tečky) bych přičetl vyšímu ph.

Doci jako já osobně vodou bych neproléval určitě bych jim dal najíst o trošku více dusíku ať zase dostanou pěkně zelenou barvičku a to ph bych snížil na 6,0-6,2.Pokud bys jim dal zase jen vodu tak by mohl vzniknout deficit některých složek hnojiv a to sv květové fázi není moc dobré,špatně se to dohání a může to ovlivnit výsledek.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 28-09-2014 v 10:09 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 24

To nižší ph je pro vstřebávání dusíku ideálnější. Dám jim teda 6,2 s růstovým hnojivem místo květového a pkčko přidám normálně.

Old Post 28-09-2014 v 11:10 AM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 25


41den 12/12
Po různém laborování se žloutnoucími horními listy a jakoby opálenými okraji okvětních lístků na světlem nejvíce exponovaných místech si myslím, že šlo o přesvícení. Přesto že jsem měl výbojku 60cm nad vrchama a teplota byla max 26°.
Orca folie, kterou používám v boxu, chce asi jiný přístup. Po zvednutí lampy na 70cm, úplné roztažení a-winga a změna ohniska lampy vůči stínidlu problém asi vyřešila. K tomuto názoru mě vedlo také přečtení tohoto článku:
http://www.magazin-legalizace.cz/cs...l?magazineId=17
Kytka, která je pod objímkou a ta naproti, které dostávali nejméně světla, jsou krásně zelený bez problému. I paličky na nich jsou větší, hlavně na tý pod objímkou. Tak to snad teď dojedu v cajku.

Nejdou mě připojit fotky. Později.

Naposledy upravil DOCtom 02-10-2014 v 23:11 PM

Old Post 02-10-2014 v 19:54 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 26



foto

Old Post 02-10-2014 v 22:52 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 27

42den 12/12
Tak dnes dostanou naposledy napapat a potom už jen čistá voda. DP píšou, že euforka by se měla pro nejlepší efekt sklízet v 7týdnu. Podle matkáře 8-9. Tak dám jedný už dnes jen vodu a sklidím koncem sedmého týdne. Ostatní vezmu koncem osmého a porovnám. Ještě dám jedný FS na porovnání chuti. Fakt by mě zajímalo, jestli to bude v chuti rozdíl.

Old Post 03-10-2014 v 17:40 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 28

Když jsem zkoušel FS já, přišlo mi, že to je ještě horší jak bez FS. Podle mne nej enzymy, odstátá voda s upraveným pH + třeba i trochu kořeňáku, aby kořeny jely na plný pecky. Někdo dává ještě Ripen, aby kytky pochytily, že se blíží konec. Těším se na tvé poznatky

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 03-10-2014 v 18:01 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 29

Nedalo mě to, a pořídil jsem ec metr.
Zdrojová voda má 0,1
Když namíchám plnou dávku hnojiv, tak je ec 0,9.
Nějakou dobu jsem dával i poloviční dávky.
Dnes jsem namíchal o třetinu víc hnojiv na ec 1,2
Výtok byl u nějakých 0,8 a zbytek 0,9.
Znamená to tedy, že byly nedohnojený, jestli to dobře chápu ?

Old Post 03-10-2014 v 20:29 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 30

Bingo

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 09-10-2014 v 00:57 AM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stalada
Stálý Člen

Karma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% PěstitelskáKarma uživatele stalada - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 180  

Příspěvek č. 31

jaký sis pořídil ec.chci taky objednat?díky za info

box.120x120x200třetí kolo...;-)

Old Post 09-10-2014 v 12:01 PM
stalada je offline   Profil uživatele stalada   Find more posts by stalada   Foto galerie člena stalada   Click here to Send stalada a Private Message   Add stalada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DOCtom
Stálý Člen

Karma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% PěstitelskáKarma uživatele DOCtom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 196  

Příspěvek č. 32

48den 12/12

Včera jsem zalil už jen čistou vodou s PH 6,5. ec 0,1. Výtok měl dle jednotlivých kytek 0,3-0,5. Ještě jednou zaleju a pak už jen sucho a kosa.
Dnes je konec 7týdne a měl jsem v úmyslu jednu pokosit. Ale paličky ještě nejsou s růstem evidentně u konce a jsou nezralý, tak to necham. Jadna kytka zalita FS na posouzení chuti.

to stalada Milwaukee cd 611

Old Post 09-10-2014 v 16:11 PM
DOCtom je offline   Profil uživatele DOCtom   Find more posts by DOCtom   Foto galerie člena DOCtom   Click here to Send DOCtom a Private Message   Add DOCtom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6563910 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív