Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Auto Skunk v přírodě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 17

Ahoj, hermáče na Shaman crossu? To je hodně divný, já už je jedu druhým rokem a ještě ani jeden. Není to třeba způsobený stresováním kytky zatemňováním?

Old Post 31-07-2014 v 10:51 AM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Mystery
Ahoj, hermáče na Shaman crossu? To je hodně divný, já už je jedu druhým rokem a ještě ani jeden. Není to třeba způsobený stresováním kytky zatemňováním?


Zdravím tě. určitě je to možné, asi mělo vliv střídání periody, nikdy ale nešla pod 12 hodin tmy, na což jsem nebyl zvyklý. Nikdy s tím problém nebyl, zatemňoval jsem dvě sezónky po sobě jednou s haze/skunk/bb a to samé NLhaze. Obě v pořádku.

Překvapilo mě, s jakou rychlostí to zhermilo. Asi moje chyba, perioda je "šmejd" ale pod 12 hod jak řikám to nešlo, bylo to tak 12-14 hod tmy. Možná padlo i 16 protože jsem je vzal i v šest večer a vytáh je v deset dopoledne ze zatemňováku. Tak nevím

Old Post 03-08-2014 v 00:08 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

cizí polňačka Příspěvek č. 19





Jinak zdravím i komunitu a znovu ty lidi, kteří trpělivě sledují. Dnes pro vás mám zpestření. Objevili jsme na výpravě za polnačkou cizí pole. Vtip je v tom, že je jen kousek od místa, kde jsou moje a kamarádovi kytky. Máme je společně, tahle polnačka je ale o něco větší, kytky porovnejte sami.

Docela jsem si to užíval a v kompu pak hodně mazal. Snad se na to dá dívat..jinak cizí kytky jsou fajn, ale jak jsme přišli, tak taky odešly a už se tam nebudem vracet.

Naposledy upravil zelenymuz 03-08-2014 v 00:45 AM

Old Post 03-08-2014 v 00:17 AM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Hlína Příspěvek č. 20



Hoj. Přináším menší aktuálnost co jsem fotil dnes před chviličkou. Jinak nejrychlejší Sweet Skunk jsem předevčírem zkosil, měl 55 dní od vyklíčení a byl ready. Koštovačka proběhne tak za pět dní, schne to hezky. Proplach jen zběžnej, hnojeno všudy všeho 4x. 2X plnou dávkou 8-8-8 NPK

Co se týče dalších slečen, krom těch ShamanX, tak zatím kynou ale už málo, větší kytička spíš už zraje, dávám jí týden a půjde. Už jí nehnojim, doplatí na to třetí kytka ale to už je mi jedno.

Pozrete na fotky

Old Post 09-08-2014 v 21:31 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Obecné Příspěvek č. 21




Nějaká fota z šamanského fleku, kam původně měly zamířit Skunky. Plán se nakonec změnil, ale myslím že není čeho litovat. Posuďte sami.

zelenej a červenej záštipek, ty dvě palice mi to tu uplně zamořily"D v pokoji

Naposledy upravil zelenymuz 02-09-2014 v 22:33 PM

Old Post 02-09-2014 v 18:59 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 22






nějaký další fena

Old Post 03-09-2014 v 16:32 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 23

bude nakej report na sweet ?

Old Post 28-10-2014 v 08:56 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5344080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív