Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Jižní outdoor 13
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 17



Zase trosku nestiham prispivat. V tydnu na tom zapracuju a nafotim nejaky poradny set fotek. Ted jen dve, aby se nereklo Passiony v plnem kvetu.

Naposledy upravil cagan 08-09-2013 v 19:53 PM

Old Post 08-09-2013 v 19:11 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 18




přidávám pár nočních fotek...po návratu z hospody a ve spěchu bylo hodně fotek neostrých, takže jenom pár ilustračních...

Old Post 09-09-2013 v 21:33 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 19




Zaštipovaná HH začíná najíždět pěkně do fialova. Druhá bude nejspíš klasické zelené pheno. Každopádně obě budou potřebovat ještě počítám tak pět týdnů (ne-li víc), tak uvidíme jak bude přát počasí.

Nicméně, asi aby nebylo vše tak růžové a bezproblémové, jsem na zaštipované HH objevil několik "dírkovaných listů" a na jednom malém, částečně prožraném lístku dokonce i několik kousků mikro housenek. Pak jsem našel jednu ještě na lístku sousedním. To bylo před dvěma dny, od té doby nikde nic.
Je možné, že to byly jen housenky běláska, nebo podobně, protože proti zavíječi jsem stříkal (až po tom, co jsem v návalu vzteku všechny housenky zničil, jsem si uvědomil, že jsem mohl skočit pro foťák a pořádně je aspoň zdokumentovat). Budu pokračovat v pozorování a doufám, že se už neobjeví. Nechtěl bych na kvítka už stříkat žádný postřik (i když je do sklizně ještě daleko).

Foceno mobilem.

Old Post 12-09-2013 v 11:46 AM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 20




U Passionů se vše vyvíjí zatím krásně. Šišky bobtnají... Sice jsou rostliny ještě pořád hezky zelené, ale vidím to tak na posledních sedm až deset dní hnojení. Pak týden nějakou finálku a pak to dojet jen vodou.

Právě v souvislosti s tím celkem váhám jestli jít do Final solution-u (který jsem v minulosti sice používal, ale úplně mě nenadchnul), nebo zkusit Ripen, na který mám vesměs dobré reference...

A nebo mám ještě možnost od kolegy zahradníka získat nějaké enzymy, kterýma to na závěr vždy prolévá a pokaždé má krásné kompaktní šišky...

Noční déšť a vítr v okolí udělal celkem hodně škody (co jsem tak v pěstitelských kruzích zaslechl), proto jsem rád, že se instalované sítě osvědčily a zatím vše drží...

Přidávám nějaké fotky Passionů. Je sice hezky pocukrované, ale z těch mizerných fotek z mobilu se moc nepokocháte:/

EDIT: tak po dnesni detailnejsi obhlidce jsem cas do sklizne passionu prehodnotil. O vikendu nejspis dostanou posledni klasicke hnojeni,pak uz jen ripen a proplach (jak dlouho to jen pujde). Na prelomu mesice prijde kosa (alespon vrsku-spodky tam nejspis jeste zustanou).

Naposledy upravil cagan 12-09-2013 v 19:08 PM

Old Post 12-09-2013 v 12:37 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 21






Čest.
Poněkud otráven ze stávajícího počasí jsem včera podal Passionům poslední Bloom+Topmax lektvar. Teď už jen Ripen + následný flush.
Rezavá kytka (jak ji před časem trefně pojmenoval kamoš) se začala solidně barvit do fialova, opravdu krásné listy! Toto pheno se mi zatím zdá ze tří kytek nejřidší, co do objemu šišek. Navíc má i poněkud jiné nutriční nároky, než zbylé dvě rostliny, tak jsem trochu bojoval s tím co jí vůbec lít, abych nepřehnojil.
Zaštípnutá HH už barví pálky o 106, fakt hezký pohled s viditelným vývojem každý den. Větší HH s kvetením zatím nespěchá, takže sklizeň vidím opravdu tak na konec října. Snad se to počasí trošku umoudří, aby vše nesežrala plíseň.

Přidávám fotky květu:
1-2/ zelené Passiony
3/ fialový Passion
4/ zaštípnutá HH
5/ velká HH

Old Post 16-09-2013 v 09:18 AM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 22




+ ještě nějaké fotky...

Old Post 16-09-2013 v 09:21 AM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 23

No tak dnes jsem kytky podrobil preventivní zdravotní prohlídce. Zatím naštěstí ani náznak plísně, ani budwormů, ani ničeho podobného...teď už jen aby to dozrálo.

U HH budou podobné starosti trvat nesrovnatelně dýl, jak už jsem zmiňoval v příspěvcích výše.

U Passionů tak nějak nevím, jestli je nepřítomnost plísně (při hustotě palic) způsobená přirozenou resistencí, nebo i použitím biofungicidu. Koneckonců hlavní je stav, ne příčina.

Pokud HH v komentech poněkud zanedbávám, tak je to hlavně opožděným květem této odrůdy a tím, že Passioni mě vyloženě baví. Skvělý strain, který si už asi neodpustím nikdy nasadit.

Trošku lepší se mi zatím zdá zelené pheno, které má o dost hustří šišky. Fialovják tvoří pestíky tak nějak postupně, takže průběžně zasychají staré a tvoří se nové, což momentální komapktnosti šišky nepřidá.
Ale uvidíme, co ještě zmůže Ripen, flush a snad dostatek dní lepšího počasí.

Protože, pánové (a snad i dámy), tohle počasí mě už vyloženě se*e, a nevím jak u Vás, ale tady je počasí posledních dnů fakt k pláči.

Howgh.

Old Post 17-09-2013 v 20:57 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 24




Tak po delsi dobe zase UP.
Fialovy P1 dozral o dost driv nez zbyle dva. Paldy jsou o poznani ridsi nez ma zelene pheno (nebo proste ty,co nezfialovely), pestiky zaschly taky mnohem driv, navic jsem na na teto kytce objevil jednoho budworma a nekolik zanedbatelych lozisek plisne...a tak jsem vrsky a "huste" sisky uz povesil. Zbylou tretinu jsem tam jeste nechal napospas pocasi. Treba jeste trosku nabydou.
Sorry za kvalitu fotek.

Old Post 30-09-2013 v 16:25 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 25






Tak, dneska jsem zlikvidoval komplet Passiony. Fialová kytka byla už od minule bez vrchů, zbylé dvě jsem očesal celé najednou.
Po zaschnutí jsou šišky z fialové kytky dost listnaté a celkem řídké, ale lepí parádně a vůně je taky fajnová.
Uvidíme jakou strukturu budou mít dva zbylé P1 po seschnutí.
Btw, HH budou potřeboval ještě tak jeden až dva týdny, tak jsem zvědavý, jestli jim to bude matkou přírodou umožněno.

Přidávám pár fotek:
1/ Passiony přes seřezáním (fialová už očesaná o vrchy)
2-3/ Zelený P1
4/ Dárkový košík
5/ část vrchů z fialové kytky

Naposledy upravil cagan 14-10-2013 v 21:02 PM

Old Post 14-10-2013 v 20:14 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 26






Tak pomalu,ale jiste se naplnuje i cas HH holek. Mensi kytku jsem - jako velky odpurce strihani listu,pokud to neni nevyhnutelne nutne - dnes oholil kvuli lepsimu "vetrani" a pocitam,ze v utery pude do kabele. Vetsi bych tam rad nechal aspon do dalsiho vikendu,ale uvidime co snese.

Jinak na zastipovane jsem uz vystrihal dve loziska plisne, ale deste ted snad par dnu neprijdou,tak by tech par dni snad vydrzet mohla.

Sorry za (ne)kvalitu fotek. Nebyl po ruce fotak ani cas.

Naposledy upravil cagan 18-10-2013 v 21:03 PM

Old Post 18-10-2013 v 20:51 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 27

Zdravím,
tak, letošní grow je víceméně u konce. Na záhonu zůstalo možná nějakých 30-40 gramů spodků HH, které ještě nevím jestli očešu, nebo celé rostliny pověsím na nějaké kulinářské hrátky v průběhu času (teda pokud vše nesežere plíseň).

Jinak vše už visí.
Trošku jsem to kapacitně neodhadl, tak to musím mít rozvěšené po baráku...ale aspoň nám to tu voní

Zřejmě kvůli špatnému začátku podzimu je všechno hodně listnaté a po usušení to celkem ztrácí na objemu/váze, ale i tak bych tu měl dohromady nějaké to kilo, nebo dvě sušiny uložit. Ale ostřihávat to budu tak do Velikonoc.

Časem vše snad ještě zdokumentuju fotkama a menším reportem.
Zatím čest práci!

Old Post 27-10-2013 v 18:51 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí
01-04-2021 - Komorní outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1532260 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív