Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Yabastova 5-tka,125clf-150W hps
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
zvládnu to v bubleru ze semínek???
ANO
NE
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 17






takže shrnuto bylo toho něco kolem cca 90g (nijak zvlášť jsem to nevážil a nehrál jsem si s tím)
sušina je kompaktní a poměrně tvrdá i malé paličky.
je to parádně obsypané pryskyřicí.
nejsem žádný fotograf ale nějaké to macro sušiny sem hodím.
poslední fotka je to proč jsem nezvládal lepší dokumentaci,vykvetlo mi totiž ještě jedno kvítko.



Old Post 17-09-2013 v 14:09 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 18




...



Old Post 17-09-2013 v 14:10 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

supr,tak gratulace ! ORANGE BUD DIESEL,co na ten model říkáš? šišky vypadají slušně..

Old Post 26-09-2013 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 20

jak jsem psal probehly nejake komplikace,takze nakonec to byl OG Kush od Dinafem z rezu



Old Post 26-09-2013 v 19:31 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1118210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív