Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W - Critical+ - SoilMix
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 17

Zdarec,příjde mi že mají trochu bledé listy,to bude tím polovočním dávkováním..Já bych jim solil plné dokud můžeš,ale to je jen můj názor tak to neber zle.A co svilušky,jsou definitivně pryč ? Jinak pěkný tak ať to macatí

Old Post 22-06-2013 v 13:04 PM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 18

Zdravíčko.

Děkuju za postřeh. Jj, světlejší jsou. Už jim podle mě chyběl dusík v zálivce, tak si holky něco vzaly z listů.
Jináč na C+ už je to docela pokročilá doba květu, tak už se mi moc nechce přidávat růstovku. Spíš přidam Bloom a Micro. Možná to je chyba, ale uvidíme. Za 10 dní chci přestat s hnojkama...

Brebery jsem poslední dobou nezpozoroval... naštěstí

Old Post 23-06-2013 v 12:08 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 19




32.den - 12/12

Old Post 23-06-2013 v 19:32 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 20






36.den - 12/12

Zdravíčko.

Hnojit jim budu už jen týden, ale už jim solim víc.
AH Bloom - 2,5ml/1l
AH Micro - 0,8ml/1l
AH Enzym - 1ml/1l

PH - 6,3 a EC - 1,2 (méně je někdy více, někdy taky ne....) uvidíme

Teplota taky super 24C za světla a 19C za tmy....

Z bílejch bambulek chloupků se od středu tvoří hmota a to slušným tempem.
Chloupky už se začínají zbarvovat do oranžova. Vůně je hodně intenzivní, připomínající citron na steroidech...

Struktura je sativovější s mezerou mezi paličkama, žádný jednolitý salámy.
Listů je poměrně málo, takže nebude tolik práce...

pár fotek...

Old Post 27-06-2013 v 15:36 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od ČEZ
krása máš K+
p.s. zvedni si výnos a spodní polovinu rostliny zbav 100% listů a v horní polovině nech pouze vrchni 2 listy, které potáhnou živiny až nahoru... výnos bude větší... v sedmém týdnu by to mělo být až na poslední patro oholené...


tohle je úplná blbost.

blade

Old Post 27-06-2013 v 17:03 PM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 22

Zdravíčko.

Zaprvé bych chtěl poděkovat za K+ a rady. Moc si toho vážim.

Teď k těm listům... Zatím neplánuju se jich zbavovat. Spodky jsem prostříhnul už dávno a pryč jde jen to, co samo odpadne. C+ není bohatej na listy a těch pár co tam je určitě využívá k fotosyntéze, víc než paličky že... Když by byla moc vysoká vlhkost a holky už by nepracovaly, tak bych o odebrání listů přemýšlel, ale zatím je brzy...

Old Post 28-06-2013 v 09:44 AM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 23






40.den - 12/12

Zdravíčko.

Od 39.dne nehnojim a přecházim na AH - Final Solution.

Old Post 02-07-2013 v 15:05 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 24

"v horní polovině nech pouze vrchni 2 listy" ty jsi dobrej vtip. Asi by nejen mě zajímal ten tvůj pruning s překročenim g/W a s pouze 2 listama na vrchu kytky.




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 03-07-2013 v 09:22 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 25

nebudem to tady přece nák zasírat John13Doe(moderátor jestl by mohl promazat)..celý sem to bral jako legraci ČEZ,ale zajímalo by mě (a možná nejen mě)jak si pomocí gaussovi křivky měřil růst a vývoj květu u pálení indik?mohl by si založit thread třeba v experimentech.díky...Ty už to nehul

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Naposledy upravil myguláš 04-07-2013 v 09:28 AM

Old Post 03-07-2013 v 10:17 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 26





46.den - 12/12


Zdravíčko.

Kyti se nám pěkně zabarvují.

Neuvěřitelnej smraďoch.

Ještě pár dní na finálu a přijde zubatá.

Jestli se někdo chce na něco zeptat, tak hurá do toho. Rád odpovím.

Old Post 10-07-2013 v 18:31 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

osobne zbavuju kytky listu,az si o to sami reknou.
dulezitejsi na vynos nez kytku zbavovat zbytecne listu je
sila osvetleni a zvoleny typ svetla.
pestuju takhke leta a nejoptimalnejsi reseni mi
prijde 250w hps.s tim uz se daji delat divy.
at CEZ nahodi prokazatelne vysleky s pruningem,jinak
je to placani hoven proti stene!
galerie clena CEZ taky zadna slava!Tak na to pozor!!!

Old Post 11-07-2013 v 07:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
porotce
Stálý Člen

Karma uživatele porotce - 85% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od -Ra-
nejoptimalnejsi reseni mi
prijde 250w hps.s tim uz se daji delat divy.


co to jako znamena "nejoptimalnejsi mi prijde" ? myslis ze 250w je lepsi nez 400/600w ? :-)

Old Post 11-07-2013 v 11:03 AM
porotce je offline   Profil uživatele porotce   Find more posts by porotce   Foto galerie člena porotce   Click here to Send porotce a Private Message   Add porotce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

pardon,myslel jsem,ze je to jasne...
pomer cena/vykon...

Old Post 11-07-2013 v 12:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trigi
Stálý Člen

Karma uživatele trigi - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od -Ra-
pardon,myslel jsem,ze je to jasne...
pomer cena/vykon...


Ale tady hraje roli kvalita/výnos

Old Post 11-07-2013 v 18:03 PM
trigi je offline   Profil uživatele trigi   Find more posts by trigi   Foto galerie člena trigi   Click here to Send trigi a Private Message   Add trigi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 31

Trochu sem ti to tady promázl, myslím že debata s likvidací listů na květu už je roky za náma. Kdyby ještě něco na promaz, dej vedět. A nešetři s těma hnojkama

Old Post 11-07-2013 v 19:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 32




49.den - 12/12

Zdravíčko. Nastal den poslední a přichází zubatá.

Všech 10ks Critical+ těsně před zkosením

Old Post 16-07-2013 v 19:06 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-06-2019 - 9x Critical+ 400w sodik - 19 odpovědí
22-05-2012 - 400w - 6x NL,1x Critical+,2x LuI - 24 odpovědí
31-12-2011 - 400W Critical + + NYCD - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5080580 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív