Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » poprve 600W, 12ks critikal jack herer a 12ks white widow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 17


Old Post 27-04-2013 v 18:58 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 18





Old Post 27-04-2013 v 19:03 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 19





49.den 12/12 od 45. dne uz zalivam jen cistou vodou s upravenym pH 5,6

Old Post 06-05-2013 v 08:27 AM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 20

par lidi to tu snad cte,tak bych Vas chtel poprosit o radu. Potreboval bych poradit s ventilaci,to TT150 co mam je docela hlucny,potreboval bych neco aby se u toho dalo spat(je mi jasny ze kazdej ventylator uslysim) a kdyz je venku teplota 25+ tak mam problem s teplotou ve stanu.
kazdou radu uvitam

Old Post 06-05-2013 v 08:39 AM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od tříska
par lidi to tu snad cte,tak bych Vas chtel poprosit o radu. Potreboval bych poradit s ventilaci,to TT150 co mam je docela hlucny,potreboval bych neco aby se u toho dalo spat(je mi jasny ze kazdej ventylator uslysim) a kdyz je venku teplota 25+ tak mam problem s teplotou ve stanu.
kazdou radu uvitam


použít sonoflex(možno ještě zabalit do další vaty)...pověsit větrák na gumy..

teplota - ve 25+ s tim má problém skoro každej ...co svítit v noci?

Old Post 06-05-2013 v 08:47 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 22

Sonoflex mam a i ten ventilator mam zabalenej neco jako vata a mam tam cooltube ale moc se mi to s ni nelibi,pripada mi ze to svetlo neni pekne rozprostreny po cele plose.. V noci chci svitit dalsi kolo,proto bych chtel neco mene hlucnyho. Jinak dik za rady

Old Post 06-05-2013 v 09:33 AM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 23

Sonoflex mam a i ten ventilator mam zabalenej neco jako vata a mam tam cooltube ale moc se mi to s ni nelibi,pripada mi ze to svetlo neni pekne rozprostreny po cele plose.. V noci chci svitit dalsi kolo,proto bych chtel neco mene hlucnyho. Jinak dik za rady

Old Post 06-05-2013 v 09:46 AM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 24

Použij triakový regulátor. Dá se sehnat do dvou stovek. Jestli máš nějakou korunu navíc, můžeš koupit toto http://www.e-grow.cz/products/fan-c...im-termostatem/ , je to sice dražší, ale používám již několik let bez jediného problému, větrák ti pojede na minimální rychlost a až když teplota překročí tebou nastavenou mez, sepne se na plno.
Ten ventilátor má dvě rychlosti, to asi víš, tak zapoj tu nižší.
Cooltuba je špatná, ale blíží se léto, takže možná přijde vhod, jinak bych doporučil nepoužívat.
zatím zdar

Old Post 06-05-2013 v 11:05 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 25

Nizsi rychlost mi doporucujes kvuli hluku??

Old Post 06-05-2013 v 12:43 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 26

Když mám problém s teplotou, tak dám silnější větrák, když častěji vyměníš vzduch tím líp + odtah rovnou od světla nejlépe.
Jestli jsou love, tak si pořiď silnější větrák, třeba
http://www.pestimenergia.bg/shop/en...-td-silent.html
Někde se inzeruje, že to je zvuk srovnatelný s nočním klidem na venkově)

EDIT: Ten hluk bude nižší díky regulátoru, na noc bys to měl tišší...Já svítím v noci, právě kvůli teplotě a raději připlatím za ventilátor

Naposledy upravil Iwannagethigh 06-05-2013 v 13:14 PM

Old Post 06-05-2013 v 12:56 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 27

Kvůli hluku samozřejmě taky(logicky), ale třeba mě se dá dobře, poměrně plynule regulovat nižší rychlost(mám TT160). Nevím přesně proč, ale na vyšší rychlost to jde blbě, zatímco na nižší dobře.
Co se týká ventilátoru, tak ten by měl mít dostatečný výkon, je spíš potřeba upravit tlakové podmínky, větší pasiv. přítahy, sání z chladnějšího místa, snížit délku vedení, atd.

Old Post 06-05-2013 v 13:19 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 28

diky za nazory a rady

Old Post 09-05-2013 v 17:55 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 29






52. den 12/12
holky se vybarvily do fialove barvy

Old Post 09-05-2013 v 17:59 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 30






vcera 58.den 12/12 jelikoz v patek musim holky obratit korenem vzhuru,tak jsem provedl mensi manikuru.. Fotky pouze bohuzel mobilem

Old Post 16-05-2013 v 06:42 AM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tříska
Stálý Člen

Karma uživatele tříska - 92% PěstitelskáKarma uživatele tříska - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 47 

Příspěvek č. 31





A je tu konec,dnes zvazeno a dano do sklenic. Docela to zeschlo,celkova vaha sucheho bez vetvicek byla 320g + 67g spodku. S timto kolem jsem docela spokejen,ale je se v cem zlepsovat. Do dalsiho kola planuji SSH,uz se na nej tesim

Old Post 29-05-2013 v 16:04 PM
tříska je offline   Profil uživatele tříska   Find more posts by tříska   Foto galerie člena tříska   Click here to Send tříska a Private Message   Add tříska to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 32

nějaký smokereport?

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 29-05-2013 v 16:54 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6727470 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív