Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Micro Grow LED (50-60W)+pseudo aero
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

6. den 18/6 Příspěvek č. 17





kytičky jsou trochu bledý, hlavně jedna.. Kořeny vypadají ok

Aktualní spotřeba celé skříně při zapnutých světlech 63W

Vzduch proudí a teplota světel šla dolů, světla jsou vlastně veliký chladič..

Naposledy upravil Okurčák 16-02-2013 v 17:09 PM

Old Post 16-02-2013 v 15:40 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 18

Má někdo zkušenosti s CO2 v aeru?? Má to smysl? případně dát tablety do nádoby s kořenama případně klasicky do roztoku..

Old Post 18-02-2013 v 17:16 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 19

odsávání jsem snížil na minimum a vlhkost stoupla přes 50. Kořeny jsou až na dno. Tři kytky ze 4 zastřihnuty.

Zajímaly by mne názory ostatních pěstitelů na přívod vzduchu ke kořenům,jak to kdo řeší, zda používáte kompresor v roztoku a CO2 tablety.

Díky

Naposledy upravil Okurčák 19-02-2013 v 12:27 PM

Old Post 19-02-2013 v 11:57 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

12 den 16/8 Příspěvek č. 20

Přes noc stříknuto Phytaminem. Přidal jsem nový roztok s vyšší dávkou hnojiv AH. Barvu mají dobrou, ale extra to neroste. Opravil jsem zvlhčovačku, ale musím poladit větráky. Je to tam jak na větrný hůrce. Plus asi to nepůjde bez spínače vlhkosti.

Jaké máte zkušenosti????
Zatím mám favorita stavebnici od Flajzara http://www.flajzar.cz/regulator-teploty-a-vlhkosti.htm
To by mělo být za 1100,- i s dopravou.

Další alternativy jsou:
http://www.nej-ceny.cz/160562/digit...ti-vzduchu.html
http://www.ges.cz/cz/cv-701-GES08102058.html

S tím, že je nutné jen spínač zaměnit za vypínač...

Zítra přidám aktuální foto.

Naposledy upravil Okurčák 22-02-2013 v 12:11 PM

Old Post 22-02-2013 v 09:31 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 21






Kořeny začaly hnědnout, špatný... Ale před pár dny jsem silikonoval díry v boxu (kde byly držadla), protože to začalo protékat. Ale neměl jsem na výběr. Tj vzduch měly dost naprd, tak možná to bude tim. Teplota vody kolem 20 stupňů.
Ph kolem 6, EC 0,7

Brzo zapojím zvlhčovačku na čidlo, uvidíme zda přežijí, zatim se jim stále moc nechce..

Jestli jsem je tim silikonem moc nepřidusil.. Při nejhoršim rozjedu novou várku a dám si už pozor..

Naposledy upravil Okurčák 23-02-2013 v 17:41 PM

Old Post 23-02-2013 v 17:17 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 22

Takže, světla jsou dobrý, skříň ladím v rozložení a přizpůsobení aera, ale dobrý, vzduchotechnika všechno cajk. Samotný aero je zatím o nabírání zkušeností. Nějaký lepší grow bude asi až v příštím kole. Kořeny jsou viz fotky tmavší, z toho odvozuju že kytky nerostou... Dokoupil jsem AH enzymy. Zkusím ozdravnou kůru. Protože všichni říkají, že hlavní je roztok a vzduch,... vylil jsem roztok a vyčistil box. Nový roztok: čistá voda s peroxidem 1ml/l vody. A po takto strávené noci jsem jim přidal něco enzymů na spravení chuti. Uvidíme. Základ je srovnat kořenový systém. Poté zkusím zase přidat hnojiva a rozjet růst... Vyndal jsem topení. Roztok má stejně stále kolem 22 stupňů. (nevím jak přes noc). Ventilátory včetně odsávání jsou zapnuty. Tj vhlkost je malá... pod 50(to je odsávání stažené na minimum, při vypnutém je vlhkost 70, asi zkusim ještě snížit výkon), ale raději budu udržovat čistej vzduch, než se to srovná (jestli teda).. Pro příště jsem koupil hydroton, který dám s rockwoolem do košíkům místo keramzitu. Ještě ho properu v lázni s ph 5,5 než to tam šoupnu. Ale to až příště. Uvidíme jak dopadne toto kolo. Fotky přidám až bude o co stát.. Zdar a sílu. Je to boj

Old Post 26-02-2013 v 10:11 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23

peroxid a enzym sa nemajú zrovna v láske....
podľa mňa tie korene nevyzerajú zle
PH by si kľudne mohol daj aj na 5,6-,5,8

nech to rastie

Old Post 26-02-2013 v 10:37 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 24

můj plán byl nechat vodu s peroxidem 1-3 dny a pak udělat nový roztok s AH 1+2+3 + enzymy. Silikonoval jsem box před pár dny, když už vše jelo, ale nešlo to jinak. Z toho se podle mě uvolnily do vody různý svinstva. Teď už je silikon zvulkanizovanej a roztok novej. Uvidím zda se to zas chytne. Jedna kytka jede celkem v poho, další tři mají hodně zpomalený růst. Jestli se peroxid nemá rád s enzymama, to jsem nevěděl. Nechám to tak ještě den a pak asi udělám ten nový roztok. Díky

Old Post 26-02-2013 v 10:43 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 25

Včera jsem se bavil s prodavačem Growmarketu. Říkal že PH vody ideálně 5,2. Hledal jsem na netu PH pro aero a nikde nenašel ani zmínku. Plus říkal že nejlepší hnojky jsou Metropy. Ale co jsem mrk jsou hodně drahý a už mám AH 1+2+3 a enzymy, tak snad dobrý.
Lidi často píšou že mají PH 5,7. Tupec píše 5,6-5,8 Tak jestli těch 5,7 je osvědčený....??

Old Post 26-02-2013 v 10:46 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tupec100
Stálý Člen

Karma uživatele tupec100 - 40% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 26

AH sú fajn, tiež používam. Metrop by ti vystačil do dôchodku.

PH 5,2 dávaju Holandania "Nizozemci" ale to už je len podľa mňa výmysel.

5,6 dávam počas rastu a 5,8-6,0 počas kvetu a zatiaľ žiadne problémy

ale to je rozdiel na 10L dve kvapky kyseliny

Old Post 26-02-2013 v 11:35 AM
tupec100 je offline   Profil uživatele tupec100   Find more posts by tupec100   Foto galerie člena tupec100   Click here to Send tupec100 a Private Message   Add tupec100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 27


Listy mají světlé fleky. Domnívám se že je to nestálým PH. Naprd. Namíchal jsem nový roztok, ec 850. Ph vylezlo z 5,8 na 6. už do toho nechci šahat.. Snad se rozjedou. Nejraději bych ten keramzit vyndal z košíků. Poznáte někdo ty fleky?

Podle mě je to dáno špatným PH kdy kytky nepřijímají určité živiny. Ale dokud se bude PH hýbat ,tak to bude pořád stejný. Keramzit půjde ven..

Naposledy upravil Okurčák 28-02-2013 v 14:19 PM

Old Post 28-02-2013 v 09:32 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 28

vypadá to na nedostatek horčíku nebo vápníku, jestly máš poblíž growshop tak ti tam určitě poraděj co ti pomůže, já měla taky problém se žloutnutím a bylo to tím že mi chyběly mikroprvky jelikož hnojím jen základnímy hnojivy... jed kokos a bylo mi řečeno že jim nevadí ani PH 6.0 což se mi potvrdilo

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 28-02-2013 v 14:18 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 29

jasný no, základ je stabilní PH mezi 5,5-6.

Old Post 28-02-2013 v 14:22 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 30


Kytky se začínají pomalu rozjíždět. Zpoždění růstu tak cca dva týdny způsobené špatným PH a silikonováním nádoby s kořeny.. Rotační trysky gardena jsem nakonec namontoval dvě. Důvod prostý, když se ucpala tryska, celý to přestalo fungovat. Takhle to pojede v pohodě dál..

Naposledy upravil Okurčák 04-03-2013 v 18:59 PM

Old Post 04-03-2013 v 10:03 AM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 31






Jsou to pořád malý keříčky 15-20cm velký.. ale času na ně mám dost.
Na fotkách 1-4 jednotlivé kytičky.
Vlhkost nechávám stále na 70.

Blbě se to fotí, při LED světle toho moc vidět neni a bez světla je zase slabý blesk na foťáku..

Old Post 04-03-2013 v 19:02 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 32

Jak pokračuješ? Nějaký up?

Old Post 11-03-2013 v 12:09 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-03-2013 - Micro Grow LED 61W - 152 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4993520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív