Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » biologické hnojky vs peroxid
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 17

No abych pravdu řekl čekal jsem takovouhle reakci už dřív a ne až po 4 a půl hodinách.
Co je fetišistické na tom že jsem napsal že si chci udělat pěst s a bez H202 a potom se rozhodnout co používat a co je lepší i když to poznat asi nebude.
Pochopil jsem z toho co píšeš že jsi peroxid taky zkusil, já chci zkusit onen test, co je na tom divného? Ber to tak že jsem třeba o pár let v pěstování pozaději než ty a taky si chci dokázat, posoudit rozdíl ale vedle sebe.
Osobně, osobně a osobně jsem V současné době od peroxidu ustoupil a hnojím bio ale ten test mě zajíma a nijak peroxid nezavrhuju ale ani už nevyzdvihávám abych starším a zkušenějším nedrásal nervy. Nejsem ani chemik ani fyzik ani biolog, jen mám dobrou zkušenost, je to špatné?

Edit: Ani moc nechápu proč zkušenější odrazujete ostatní od něčeho co jste sami vyzkoušely a usoudily že je k prdu.
Nebo jsi sáhl na semínko a najednou jsi věděl vše o pěstování? Kde si sebral zkušenosti kromě čtení a samotného pěstování? Já nikde jinde, jen čtením a samotným pěstováním a právě onými pokusy.
Že někde čtu chválu a někde hanu na peroxid to ano ale na jakou stranu se mám přiklonit bez toho abych si to zkusil? Musím si vše osahat a zkusit a pak budu vědět zase víc ale mojí zkušeností.
Tím že někdo napíše že něco je nejlepší neznamená přece že to tak doopravdy je a názor si každý musí udělat sám.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 13-04-2013 v 18:03 PM

Old Post 13-04-2013 v 17:43 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 18

Ježiš. Člověk popíše svoje zkušenosti, na který přišel na základě svýho času, peněz a vybavení a je to vlastně špatně. Rozumím. Od toho jsou diskuzní fóra. Aby se nevyměňovaly zkušenosti, pochopil jsem to celý špatně, sorry, jako bych nic neřekl.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 13-04-2013 v 21:25 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
No abych pravdu řekl čekal jsem takovouhle reakci už dřív a ne až po 4 a půl hodinách.
Co je fetišistické na tom že jsem napsal že si chci udělat pěst s a bez H202 a potom se rozhodnout co používat a co je lepší i když to poznat asi nebude.
Pochopil jsem z toho co píšeš že jsi peroxid taky zkusil, já chci zkusit onen test, co je na tom divného? Ber to tak že jsem třeba o pár let v pěstování pozaději než ty a taky si chci dokázat, posoudit rozdíl ale vedle sebe.


Nic ve zlém si posuzuj co chceš. Tvoje věc, ale když víš co od nás můžeš čekat, proč nás do toho zatahuješ? Nebo to je nějaká provokace, když víš jaká bude reakce? Obdobné je tu dávno psané, nemusíš snad hledat jen ve . Existují i témata.
Stejně píšeš, že je to s nejpp. nerozpoznatelné, tak proč to vlastně budeš dělat ??? Nebo se ti zdá, že minerál je ta správná cesta? Mě přijde, po nakouknutí do síně slávy, že BIO má větší smysl . Tak proč opakovat to, co je už tolikrát potvrzené. (Konečně i výrobci hnojiv dělají různé stimulátory, které jsou organické, tudíž v rozporu s používáním peroxidu. Co chceš víc? Nebo jsi viděl u některého výrobce H2O2 v hnojícím plánu, či v nabídce? Já ne a minimálně výrobce, by měl vědět co dělá. Ne?)

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Ježiš. Člověk popíše svoje zkušenosti, na který přišel na základě svýho času, peněz a vybavení a je to vlastně špatně. Rozumím. Od toho jsou diskuzní fóra. Aby se nevyměňovaly zkušenosti, pochopil jsem to celý špatně, sorry, jako bych nic neřekl.


Trochu OT: Já chci, přeci radit tak, ať se to všem jenom sere. Ono je to jako z obecné školy. Neolizujte v zimě kovové předměty...
No hlavně, že je to ku prospěchu věci. Mimochodem chovám rybičky asi jim tam taky naleju trochu toho zázračného peroxidu Sice všichni říkají NE, ale pár lidem se po přidání peroxidu rozmnožily. Navíc když to tak dobře čistí... (A bylo to tím peroxidem?)

Příroda jede miliony let, ale to je jedno, člověk je chytřejší...

Hlavně, že všichni chtějí sklízet kila...

citace:
Původní příspěvek od Hopík44

Ani moc nechápu proč zkušenější odrazujete ostatní od něčeho co jste sami vyzkoušely a usoudily že je k prdu.
Nebo jsi sáhl na semínko a najednou jsi věděl vše o pěstování? Kde si sebral zkušenosti kromě čtení a samotného pěstování? Já nikde jinde, jen čtením a samotným pěstováním a právě onými pokusy.
Že někde čtu chválu a někde hanu na peroxid to ano ale na jakou stranu se mám přiklonit bez toho abych si to zkusil? Musím si vše osahat a zkusit a pak budu vědět zase víc ale mojí zkušeností.
Tím že někdo napíše že něco je nejlepší neznamená přece že to tak doopravdy je a názor si každý musí udělat sám.


citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Ježiš. Člověk popíše svoje zkušenosti, na který přišel na základě svýho času, peněz a vybavení a je to vlastně špatně.


Jen doplním, na co jsi potom tady a čteš názory jiných??? A máš trefný podpis, jen si s tvým názorem trochu protiřečí. No dělej jak myslíš, my se ti snažíme jen dobře poradit. Ono je to stejně na Tobě, jaký si to uděláš, takový to máš...

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 14-04-2013 v 00:12 AM

Old Post 13-04-2013 v 22:27 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 20

OK vzdávám se to nemá cenu dále rozebírat, zítra chytnu zbytek peroxidu a odnesu ho na odborné zlikvidování aby neublížil přírodě.

Nevím co jsem tady napsal tak špatného?
Začal tady fetišismem někdo jiný, ja jsem chtěl jen názor na ten test ale OK radíte mi dva že to je na hovno tak já vás asi budu muset poslechnout a nezkusit si to sám, ach jo



Edit: smoke85 - vůbec nechápu že si se tady do mě tak obul po vzájemných PMkách a radách k testu, to jsi čekal až to někdo udělá?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 13-04-2013 v 23:36 PM

Old Post 13-04-2013 v 23:16 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
OK vzdávám se to nemá cenu dále rozebírat, zítra chytnu zbytek peroxidu a odnesu ho na odborné zlikvidování aby neublížil přírodě.

Nevím co jsem tady napsal tak špatného?
Začal tady fetišismem někdo jiný, ja jsem chtěl jen názor na ten test ale OK radíte mi dva že to je na hovno tak já vás asi budu muset poslechnout a nezkusit si to sám, ach jo


Neber to zle. Není to tak myšleno.

Nemusíš nás poslouchat, můžeš si to sám zkusit, je to Tvoje věc. Nestačí ti názor jiných, udělej si test.
Jenže, je to opravdu zbytečné.
Na co ti je test typu, vyroste něco po tmě? Jasně to je přehnané, ale princip je obdobný. Neříkám, že peroxid nefunguje, otázka je co by měl způsobit tak super. IMHO kromě desinfekce, nebyl úspěch nikdy dosažen za pomoci peroxidu, nikdo to nikde nedokázal, jde pouze o souhru okolností.
Když budu mít dobrý setup a budu se modlit, udělám třeba kilo. Otázka zní, pomohla opravdu modlitba ke zvýšení výnosu, nebo je to jenom něco navíc, bez čeho by byl výsledek stejný, nebo lepší. Protože někdo napíše, že udělal kilo díky peroxidu neznamená, že by to bez něj neudělal taky, nebo 1100.
Navíc biologii rozumím jen okrajově, leč peroxid se v ní moc nevyskytuje, oproti různým proteinům atd. Takže raději přidám BIO než peroxid.
Prostě když máš vyvážený biotop, nemusíš ani nic čistit.

edit:
citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Edit: smoke85 - vůbec nechápu že si se tady do mě tak obul po vzájemných PMkách a radách k testu, to jsi čekal až to někdo udělá?


Jaké obul , nebuď tak defenzivní. Mi přijde, že Tě štve, že nemáš pravdu a snažíš se nám za každou cenu vyvrátit náš názor. My ti ten tvůj taky neberem, jen pochop, že už min 5 lidí v tomto vlákně H2O2 zavrhlo, tak to asi o něčem svědčí. A ne nejsme zaujatí proti peroxidu

citace:
Původní příspěvek od Hopík44
Zdravím všechny odpůrce i zastánce H2O2
Už dlouho přemýšlím o tom udělat test ve stejném systému se stejnými druhy a stejnými podmínkami jen v jednom bio a enzymy a v druhém H2O2 a myslel jsem minerální hnojivo asi Metrop ale když je taky organický alespoň některé jeho složky tak jaké jiné použít?

Už jsem tento můj nápad tady s někým rozebíral a sám bych byl zvědavý na výsledky. Jen by to byla pěkná pakárna při dvojitém míchání roztoku.
Jestli někdo poradí jaké hnojivo použít při testu s peroxidem, jdu do toho.

Zkušenosti z peroxidem už mám ale aby test byl co nejduvěryhodnější a peroxid nebyl ve znevýhodnění špatně zvoleným hnojivem, budu rád za návrhy jaké hnojivo použít.


Měl jsi otázky. Ty jsem se ti snažil zodpovědět. Nic víc, nic míň. Omlouvám se Ti za to.
A mimochodem až někdo udělá co?
Já žádný test dělat nechtěl, jen jsem se ti snažil vysvětlit, jak testovat. Protože to co píšeš v 1. odstavci je sice pěkný grow, ale není moc komparativní a proto nemá význam jako porovnání. Protože měníš mnoho proměnných (1. faktor peroxid a 2. více typů hnojek). Ale to jistě víš.

A opakuji neber to osobně , jen by mě zajímalo co si má myslet nějaký nováček co přijde a vidí, že se nejsme schopni shodnout jakou barvu má hovno.

No prostě mír a čaj všem

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Naposledy upravil smoke85 14-04-2013 v 00:35 AM

Old Post 13-04-2013 v 23:52 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 22

Já z peroxidem mám jen kladné zkušenosti ale ty asi žádné praktické protože žádný tvůj pěst jsem tady nenašel a na požádání přes pm o něj píšeš že žádný není tak proč ty rady pěstitelského stylu?!
Používám ho tedy používal snad na vše, do zálivky, na zakořenění řízků i postřik kytek v růstu a to na radu od jednoho dobrého pěstitele na zastavení svilušek a tím jsem se s peroxidem vlastně seznámil. Taky jsem měl strach co na to kytky ale ty se začaly snad před očima uzdravovat a po zničení svilušek chemkou jsem je začal potom ještě párkrát stříkat a jak si chrochtaly ale to nepoznám jen tak z fotek natož porovnávat co je lepší kolo od kola protože na biu v růstu si taky chrochtají i bez postřiku!
Proto ten test
Teď jedu vše bez peroxidu i řízky a kořenily mě za 10 dnů a déle, tuto várku řezů jsem zase přidal peroxid a ejhle za 7 dnů venku, Čím to?
Vždyť v obou případech bylo zaléváno jen vodou s upraveným ph bez kořenáku ale v jedné + H202, tak proč s H202 koření rychleji. Asi příroda ne?

Nechápu tedy od tebe ty rady bez jakékoli zkušenosti, k smíchu nebo pláči? Ale takových je více!!!
Asi jsi jeden z těch co si o peroxidu přečetly pár článků a přiklonili se na nějakou stranu a teď to slepě papouškují a jsou přesvědčeni ve svojí pravdu.

Ale to bych nebyl já abych do tématu o peroxidu něco nepřihodil.

Už bych tento rozhovor o peroxidu rád ukončil takže
PEACE všem.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 14-04-2013 v 09:52 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 23

Moje prakticke skusenosti ->
ja osobne H2O2 tiez vyuzivam (k metropom, koli riasam, nakolko nemam zatial nadrze zatemnene), cital som to aj mimo groweru, kde ludia od metropu to sami doporucovali pridavat 4ml na 10l (teraz neviem ci to bolo 30% alebo 35%, ale to je uplne jedno). a potom 1x denne pridavat 1ml.

Ja to pouzivam pre dezinfekciu, nemyslim si ze by to sposobovalo nejake zazraky co sa tyka okyslicovania roztoku a v tom nejaky vyznam, rozhodne to neskodi, skor sa priklanam ze, ak tak mozno trochu pomaha kytkam.

Tak pre zaujimavost:
Ked som sa pustil do growu po dlhsej dobe (po par rokoch som si uz nepamatal davkovanie) tak som to tu hladal na groweri, ako sa to davkuje a nasiel som thread v ktorom sa to rozobera, ale tam bol v jednom prispevku preklep o desatinnu ciarku a teda som to 10x prehnal (nezdalo sa mi to trochu, ze tak vela, ale nakolko som si letmo pamatal ten thread, podla ktoreho som to davnejsie vyuzival, tak som to tak dal). Mal som vtedy problem s niecim inym ale pri hladani problemu som si to kontroloval a nasiel tu chybu s desat. ciarkou. (v tom istom threade to bolo viac krat spomenute, ale v tom jednom prispevku bola chyba)

Pointa je, ze to kytky v pohode prezili a po odstraneni skutocneho problemu (pH) sa dali do kopy v ramci moznosti a ani take predavkovanie ich nezabilo, na korenoch ziaden naznak popalenia, preto sa priklanam k nazoru, ze im to pri normalnom davkovani moze byt skor len na prospech, ako na skodu.

(pouzivam 30% h202 z baumaxu v modrej flasi . HB-Lak vyrobca)

Old Post 16-04-2013 v 07:42 AM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 24

lil sem peroxid , pak dosel, tak uz neliju a je to furt stejny

Old Post 16-04-2013 v 07:49 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 25

Jasne, je to vsetko teoreticky, teda dalo by sa povedat ze o viere (ohladom kladnych stranok rastu, vitality, apod.), nakolko prakticky sa to jednoznacne dokazat podla mna neda.

Ale kedze nepozorujem, ze by to mohlo skodit rastlinam (rast, vitalita, korene, apod..), tak co sa tyka z praktickych pozorovani ohladom tvorby rias, tak to podla mojej mienky pomaha.

A teraz cisto teoreticky ku kladnym prinosom pre rastlinu.. -> To ze to clovek okom nepozoruje, zaroven nedokazuje ze to nepomoze kytke nieco urychlit, vylepsit a teda pridat nejake to aj keby len pol gé na kytku.. /co je okom asi len tazko spozorovat (a ked ich mas povedzme trebars 50, tak je to ++)

Samozrejme bolo by asi naivne ocakavat nejake Hydrogen peroxide Senzation a z toho bohvie ake zvysenie urody alebo iny markantny narast kvality produktu. Ale podla mna v pestovani ide o zaklad a potom sa k nemu pridavaju detaily (rozumej v zmysle vychytavky ) . A detail k detailu robi dalsie pozitiva ako dostat maximum z potencialu.


Co sa tyka teorie ako zlepsenie priebehu fotosyntezy, a pod. tak som necital na to ziadne protiargumenty v com by to malo ako skodit.. iba reci typu zbytocnost, nic som na tom nevidel a pod..

Aby som to zhrnul: v mojom pripade mi to pomaha od bordelu rias a postrekujem tym aj listy - a farbu ze maju krasnu zdravu, tak preco by som to nepouzival aj dalej..

Preto verim ze mi je to na uzitok a nakolko to stoji nejakych 50kc a vydrzi to na cely grow..

kazdy ma pravo na svoj nazor a jeho prezentaciu, tak mier

Old Post 16-04-2013 v 10:12 AM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 26

citace:

Pointa je, ze to kytky v pohode prezili a po odstraneni skutocneho problemu (pH) sa dali do kopy v ramci moznosti a ani take predavkovanie ich nezabilo, na korenoch ziaden naznak popalenia, preto sa priklanam k nazoru, ze im to pri normalnom davkovani moze byt skor len na prospech, ako na skodu.

(pouzivam 30% h202 z baumaxu v modrej flasi . HB-Lak vyrobca) [/B]


To si jim dal teda příděl!!



citace:
[i]Původní příspěvek od mystic
Jasne, je to vsetko teoreticky, teda dalo by sa povedat ze o viere (ohladom kladnych stranok rastu, vitality, apod.), nakolko prakticky sa to jednoznacne dokazat podla mna neda.

Ale kedze nepozorujem, ze by to mohlo skodit rastlinam (rast, vitalita, korene, apod..), tak co sa tyka z praktickych pozorovani ohladom tvorby rias, tak to podla mojej mienky pomaha.

Aby som to zhrnul: v mojom pripade mi to pomaha od bordelu rias a postrekujem tym aj listy - a farbu ze maju krasnu zdravu, tak preco by som to nepouzival aj dalej..


Možná je to hodně o víře ale já vidím i důkazy alespoň co se kořenění řízků týče, čas neojebeš!
Ale na druhou stranu kolo od kola se nedá porovnat, teď jedu bez peroxidu a bio + enzym a sklizeň bude asi dost dobrá!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 16-04-2013 v 21:21 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mystic
Stálý Člen

Karma uživatele mystic - 77% PěstitelskáKarma uživatele mystic - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Hopík44


Možná je to hodně o víře ale já vidím i důkazy alespoň co se kořenění řízků týče, čas neojebeš!
Ale na druhou stranu kolo od kola se nedá porovnat, teď jedu bez peroxidu a bio + enzym a sklizeň bude asi dost dobrá!


Trochu OT, ale pride mi to zaujimave a okrajovo k teme.. (ked tak zmazte a sry

http://www.jakorybicka.cz/2012/02/1...tvurce-reality/

Tak v skratke: Podla novych zisteni kvantovej fyziky pozorovany objekt zavisi od ocakavani pozorovatela , cize svoje v tom moze hrat aj viera a ocakavanie , nasledne zhmotnene do reality

Old Post 16-04-2013 v 22:22 PM
mystic je offline   Profil uživatele mystic   Find more posts by mystic   Foto galerie člena mystic   Click here to Send mystic a Private Message   Add mystic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 28

Zajímavý článek i video
Tady na to téma by se dala rozjet diskuze jako kráva!
Ale budu rád když při sklizni uvidím jen to co vidět chci! A doufám že pak uvidím i váhu.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-04-2013 v 12:58 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 29

Cau. Pouzival sem peroxid taky na všechno. Před dvěma lety me to tady někdo "rozmluvil" a od te doby nepouzivam - rozdil v rustu a kvetu naprosto zadny, ale skudci se me ted dost drzi...

Asi ten peroxid zase oprasim

je to koníček

Old Post 01-05-2013 v 08:44 AM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9718430 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív