Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jurkkkovo 1. grow - prosím o rady a připomínky!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17


Listy jsou převážně velké jako dlaň dospělého mužského jedince lidského pokolení - pro znalce - Homo Erectus nebo tak nějak

Old Post 30-01-2013 v 19:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Uncle Ingemar
Stálý Člen

Karma uživatele Uncle Ingemar - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 18

hele, já jsem ty listy stříhal....týpkova teorie o větší ploše a tím i více fotosyntézy je sice zajímavá, nicméně asi trochu zapomněl, že ta syntéze je hlavně o světle a když se to světlo nedostane přes ty velký listy, kam má, tak tam žádná fotosyntéze proběhnout nemůže...

1.pěst 11x IP - 400W
:Oo nečum a ubal !!!

Old Post 30-01-2013 v 22:29 PM
Uncle Ingemar je offline   Profil uživatele Uncle Ingemar   Find more posts by Uncle Ingemar   Foto galerie člena Uncle Ingemar   Click here to Send Uncle Ingemar a Private Message   Add Uncle Ingemar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 19

V růstu nic nestříhej. Časem uvidíš ale teď bych je nechal ...

Ať se daří.

Old Post 31-01-2013 v 18:49 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

tak jsem to dnes trochu prostříhal, protože světlo dopadalo asi tak na 20 % listů. Ostříháno bylo cca 45g listů. Zítra dodám foto.

Old Post 31-01-2013 v 22:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21




15.den 12/12

Momentálně mají kytky cca 40 - 45cm a na vrcholcích se začínají tvořit první paličky. Hnojím JIDB podle tabulky na květ jednou za 2 - 3 dny. Ph a EC asi OK Teploty 25/19

Old Post 06-02-2013 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 22

ZDUŘ
za A) ty kompoty větrák a filtr k sobě kapacitně zrovna neladí....
za B) JIB pisou ze mas mit PH 5,9 ale asi to neni tak dulezity jako u jinejch hnojek jak koukam..
za C) ty fotky skus fotit přes sluneční brejle pak by ty čáry měly zmyzet.
za D) 400w by mozná nebylo treba od půly květu ůplně marný, nicméně se obávám že s tim odtahem 180M3 bys to neuchladil...
a za E) S tima lystama sem taky pro zachováni stříhám je jen když beru spodku spolecně s nima pak maximálne ke konci kvetu sem tam utrhnu nejákýho toho žlutáka, ale zelený listy vůbec, ty jen při podholech.
no a žes přepnul brozo to už asi víš sám...

Old Post 06-02-2013 v 15:07 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mongol
Stálý Člen

Karma uživatele Mongol - 80% PěstitelskáKarma uživatele Mongol - 80% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 23

Ahoj, máš to pěkný, jen tak dál . . .

Já sem u konce svýho 1. growu s podobným set-upem, sem s tím docela spokojenej.

Příště určitě ustřihnu spodní 3 -4 patra, tím docílíš toho, že kytka nebude dávat sílu do míst ze kterých stejně máš ve výsledku nula nula nic, ale veškerá síla půjde do "středu"

Old Post 06-02-2013 v 19:47 PM
Mongol je offline   Profil uživatele Mongol   Find more posts by Mongol   Foto galerie člena Mongol   Click here to Send Mongol a Private Message   Add Mongol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

.

Naposledy upravil 07-02-2013 v 08:29 AM

Old Post 06-02-2013 v 20:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


Jsem zapomněl doplnit, že jsem vyměnil VKO125 za VKO150 - teplota se snížila o 2°C. - VKO125 je na prodej:-)

Ph měřím jen roztoku - podle stupně zabarvení cca 6,0 - 6,5.

Sluneční brýle odzkouším při příštím focení.

Na 400W jsem se zatím vyprdnul.

Něco málo jsem ostříhal, ale jen to, co bezprostředně hodně stínilo, snad jsem jim moc neublížil, ale zatím neprotestujou.

To přepnutí - no jo, 1. grow


Ještě přidám jedno foto z 31.1. - porovnání s vodečkou

Old Post 06-02-2013 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

21. den 12/12

fotky z mobilu...

Old Post 12-02-2013 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27





21.den 12/12

fota z mobilu...

Old Post 12-02-2013 v 21:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28






A teď prosím o radu nějakého zkušeného zastřihávače - rád bych ostříhal "spodky" , abych pomohl hlavním palicím nahoře. Přikládám fotky - zastřihl jsem jednu kytku, můžete mi říct, jestli je to tak v pohodě? - nebo to mám vzít víc, nebo míň nebo vůbec? ... dík za rady..

Old Post 12-02-2013 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 29

Akorat byc este urezal takovy ty vetvicky co sou zatim spis jen listecky ale jen ty asi tri vespod na tech spodnic vetvich. Rekl bych ze na nich nic moc nebude pak uvidis co jak poroste rekl bych ze tak cca do 22 dne kvetu se to muze klidne.podholit tak to pak vemes vdyztak este jednou.
Edit sorry nedoslo mi ze mas jen 250 myslel sem to na 400 pro 250 bych to asi podholil este trosku... A

Old Post 12-02-2013 v 22:24 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nicker
Stálý Člen

Karma uživatele Nicker - 86% PěstitelskáKarma uživatele Nicker - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 30

Být tebou, tak ostříhám všecky zakrslé větve, ze kterých stejně nic nebude a akorát berou energii topkám... Stříhal bych to ale určitě v boxu, abys co nejlépe vyplnil prostor... Vrcholovky bych trošku stáhnul drátkem, ať je dorostou i ty spodnější větve... Krásně se ti tak vyplní prostor a mnohonásobně zvýší výnos

Sleduj, chval, kritizuj - předapokalyptický outdoor Apogrow 2012

"Není Tvým úkolem chápat cestu druhých nebo ji odsuzovat. Tvým úkolem je poznat svou vlastní cestu a s radostí po ní kráčet." B. Mohr

"The only dead bodies from marijuana are in the prisons and at the hands of the police." J. Herer

"Povaha rostliny se odráží v povaze Vás samých. Můžete tedy očekávat, že bude jen tak dobrá, jako jste Vy sami." Nicker

Old Post 12-02-2013 v 22:59 PM
Nicker je offline   Profil uživatele Nicker   Find more posts by Nicker   Foto galerie člena Nicker   Click here to Send Nicker a Private Message   Add Nicker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31




25.den 12/12

Prostříhal jsem spodky.

Old Post 16-02-2013 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 32

zdarec,po tak radikalnem prestrihnuti si davaj pozor,aby sa ti nestresla a nezhermila,v kvete sa tak moc neholi,ked tak si ich mal oholit ked si mal na raste...

Old Post 16-02-2013 v 22:03 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8571120 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív