Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jenom ti bezejmení přežijí ....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17


SMOKE REPORT :

takže takhle...jak jste měli možnost vidět je to prostě prcoš a ke všemu nevím co to je za model páč tyhle semínka sem vyhrabal kdesi jako poslední záchranu ale myslím že lepší než nic. Takže, kouř má trochu škrabkavej nádech ale po pár šlucích jakoby jemnej ocásek a zhruba po 15 minutkách se dostaví typický "stoned" , který ale trvá opravdu dlouho. Je to spíš taková uspávačka při příležitostním brčku o nudné víkendu..... Prostě takhle , já vím že to asi není nejlepší OUT ale myslím si že aspoň za to ukázání a poučení se z mých chyb to stojí Přijmu jakýkoliv rozumný názor byť i kritiku protože se chci neustále učit a zdokonalit se z vašich zkušeností , děkuji za sledování a zatim P E A C E !!!!!!!!!!

Old Post 26-09-2012 v 20:34 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 18

Zároveň bych se chtěl zeptat (a ano vím že bych to měl psát asi jinam) , kdo má dobrý zkušenosti s nějakým outdoor modýlkem odolným na políčko nebo do většího květináče.....Pište prosím klidně i do soukromých zpráv kdo by byl ochotný za nějakou rozumnou cenu prodat nějaká semínka.....Mohou to být i vlastní crossy nebo z kontrolovaného opylení , hlavně už žádný z hermáááááááááčůůůůůůů

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 03-10-2012 v 15:44 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 19


A zde můj výtvor s trochou materiálku a papíru

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 03-10-2012 v 17:47 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 20

Jenom škoda že se k tomu moc lidí nevyjádřilo ...

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 14-10-2012 v 20:24 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdar poslouchej uvádíš váha přes 3kg pokud sem to dobře pochopil, ale to bylo mokre a se stonkama ?! že... Kolik si měl čisté sušiny bez stonku... Jinak nechápu proč každy odsuzuje NO NAME ... NO NAME znamená že jsou semena bez názvu ale mohou to být i hodně dobré genetiky. Jen neznáš daný model. Sloupne se ti z herrera samolepka a už je stoho NO NAME jinak 2013 taky chystám pořádný OUT cca 30rostlin

Old Post 15-12-2012 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 22

Ano ano , máš pravdu suchá hmotnost (pouze otrimované šišky) mají teď něco málo přes 1,4 kg.... Jo a s tim označováním no-name máš taky pravdu .... Já jenom že sem tohleto jel minulej taky a prostě poznáš jestli se jedná o nějakou gut genetiku a z tohodle to prostě nebylo poznat ničim. A tenhle rok to samý , tak prostě no-name no
Jinak taky sem měl no-name kterej mě uved do komatu

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 15-12-2012 v 18:31 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalick
Stálý Člen

Karma uživatele dalick - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 23

Jo a dík všem za K+ :-)

"Klucí , mě se motaj zuby"
Moje první plíce................................................................................................

Old Post 15-12-2012 v 18:32 PM
dalick je offline   Profil uživatele dalick   Find more posts by dalick   Foto galerie člena dalick   Click here to Send dalick a Private Message   Add dalick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6900920 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív