Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. kolo - 250 CFL, NL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Zdár, drž se toho co ti de a co tě baví, navíc s tím teplem to jinak nejde, taky znova přemejšlim o CFL... mám 150w sodík a abych v boxu udržel optimální podmínky musim hodně makat , ale uvidím teď mám v něm prázdno a tak sem to tam trochu pošéfoval, každopádně i ty CFL maj něco do sebe...

Jinak co máš za stínidlo ? Já jsem koukal na stínidlo speciálně pro CFL to by ti taky mohlo celkem pomoct myslím že nák za 790, s prolisy na vzlínání tepla z předřadníku nad stínídlo. http://www.easy-garden.cz/?tpl=3&kat=20&id=218 myslím že pokud pojedeš dál CFL tak by to stálo za skoušku

Old Post 24-09-2012 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Classic
Zdár, drž se toho co ti de a co tě baví, navíc s tím teplem to jinak nejde, taky znova přemejšlim o CFL... mám 150w sodík a abych v boxu udržel optimální podmínky musim hodně makat , ale uvidím teď mám v něm prázdno a tak sem to tam trochu pošéfoval, každopádně i ty CFL maj něco do sebe...

Jinak co máš za stínidlo ? Já jsem koukal na stínidlo speciálně pro CFL to by ti taky mohlo celkem pomoct myslím že nák za 790, s prolisy na vzlínání tepla z předřadníku nad stínídlo. http://www.easy-garden.cz/?tpl=3&kat=20&id=218 myslím že pokud pojedeš dál CFL tak by to stálo za skoušku


čus,
no momentálně tam mám na alobal,protože jsem původně chtěl jet vertikál a z řezů, ale pak sem tam šoupl kytku z balkona na květ a ono se to tam s timhle květináčem nevešlo.
o tomhle popřemýšlým, protože si chci zkusit krom vertikalu i sog a vertikálně zabírá dost místa na můj vkus na ten sog, takže chci nějaký stinidlo pořešit, ale spíš tov idim, že koupim klasický 40*50, nicmeně tohle spešl se mi líbí, popřemýšlím.

a řekl bych, že 150 soda mi tam hřála jen o málo víc, než tohle monstrum , který jsem si koupil právě kvůlitomu, abych nemusel mít nonstop větrák naplno a mohl jet v klidu přes noc..
ale hlavně sem to CFL chtěl už od tech dob, co sem je poprvý zaregistroval, i jsem nějaký měl, ale to jsem popučoval a sam sem pod tim nic nevypěstoval, až ted

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 24-09-2012 v 15:24 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 19



sklizeň NL v 49. dni
flush probíhal cca 10 dní s tím, že předtím už byly dávky hnojiv poloviční a střídaly se se zalitím holou vodou.

a ted to hlavní. normálně jsem se musel nahlas zasmát, když sem zistil, že ty paličky sou fakt tvrdý. během pěstování sme na ně moc nešahal kvuli plísním a tak,ale ted mě to uplně překvapilo.

minulý kolo byla ta NL jakože tuhá, ale zmáčknéut šla, tohle je opravdu tvrdý, o to víc se těším ,až to bude suchý

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-09-2012 v 12:19 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 20





syrup

bylo toho asi 4-6g, ani jsem nevážil. ale hrozná chuťovka to teda je, sladká vůně i chuť

i malá palička v kapse smrdí silně do okolí

parádní strain

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 30-09-2012 v 18:05 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 21



sušina NL

no čekal jsem ji trochu hustší, vyschla tak stejně jako minule, je to zajimavý, tvoří z těch palic takové kuličky se špičatými a protáhlími pupeny, z kterých se tyčí dlouhý pestík, teda aspon pod malou wattáží.

chuť jemná,ve vůni cítim trochu citrusy nebo něco na ten zpusob

ale co mě potěšilo, že teda zhuluje fest to jsem nečekal, včera proběhl test ve 2, jedno normalni brko tak z 0,3-4g a voba sme byli jak papriky

celkem toho bylo asi 30g, no docela bída.aůe ten prostor nebyl vyplnenej zrovna optimálně no a ty vedra se na tom asi taky podepsaly.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 05-10-2012 v 09:43 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Ale fakt sme dos tobre obysli mne ked to zhermilo tak som skoro zosedivel ale na koniec velka spokojnost .

Old Post 09-10-2012 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2010 - 2 kolo pod 250W - 151 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8387630 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív