Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » první grow (250w)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 17

dík..ale neodpustím si..ptal jsem se na věci, které jsem se prostě nedočetl. a divím se, že se mi na to obtěžuje někdo na několik řádku rozepsat a na těch pár blbostí co jsem se ptal mi nijak neodpovědět. to, že triákový reg. může hlučit ještě víc jsem tu četl už mockrát, ale jestli to regulace žárovkami napraví nikde. projít si někde většinu ventilátorů, aspoň zhruba popřemýšlet, který tam funkcí i velikostí dobře padne se mi taky nepovedlo. CFL to samé, někdo jo, někdo ne, jen mě zajímalo jestli uvažuju dobře, že pro mě by to bylo v těchto podmínkach asi vhodnější (míň tepla, míň hluku). celou dobu ale řeším hlavně ty rozměry, abych moh začít. a jen tak mimochodem FAQ jsem četl už snad 20x..dycky když mi časem přišlo, že se mi už nějaké věci vyhulili, tak jsem se začetl a sjel to celé znova. všechny diskuze od začátku groweru ale fakt přečíst nezvládám, pročetl jsem tu ale stejně dny možná týdny..in jedu poprvé, sice ve vlastním, ale z určitých důvodů to prostě musím mít vychytané hned v úvodu. přitom se tu objeví mamlas, který neví vůbec nic a ještě mu tu lidi jsou ochotní linkovat na každou capinu, ani pak nemusí hledat. to mi bylo blbé, snažil jsem se ptát jen na věci které mi do hlavy nějak nejdou.. tak sry, že jsem obtěžoval..mějte se famfárově

PS: k těm mamlasům..viz http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=62721 konečně jsem se dnes od srdce zasmál

Naposledy upravil kekel 25-05-2012 v 15:44 PM

Old Post 25-05-2012 v 15:32 PM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HackIt
Stálý Člen

Karma uživatele HackIt - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 18

jo to je stary hele tak to udelej stejne http://grower.cz/forum/showthread....561#post1032561 a porovnej si to a sry ze chci pomoct kdyz tahas takovy veci jestli resis teplo tak tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63590

Co si dokazu udelat nekupuju !
Co si neudelam tomu neverim

Old Post 25-05-2012 v 15:47 PM
HackIt je offline   Profil uživatele HackIt   Find more posts by HackIt   Foto galerie člena HackIt   Click here to Send HackIt a Private Message   Add HackIt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kekel
Stálý Člen

Karma uživatele kekel - 30% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 19

no nevím, zkoušel to tu ještě nekdo? nemám tu nic, co bych mohl použít, jedině vše koupit. moc daleko od domova, chápej.

jo a kdyby se někdo někdy dohledal až k mému zbytečnému threadu, menší pacháč jsem konečně našel a navíc se solidním průtahem http://www.growshop-ok.cz/products/k1602/ celkově mě ten shop cenama zaujal...to na co mi jinde desítka zdaleka nestačila, tady hravě + různé vychytávky.
zkusím si i udělat pacháč sám ,teď ale potřebuju jistotu a už jet...

Old Post 26-05-2012 v 21:25 PM
kekel je offline   Profil uživatele kekel   Find more posts by kekel   Foto galerie člena kekel   Click here to Send kekel a Private Message   Add kekel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2017 - prvy grow - 4 odpovědí
06-12-2016 - První kolo/ 250W - 3 odpovědí
28-06-2016 - Muj první grower:) - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1885870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív