Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » ohýbaná kytka ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 17

Mám pocit že sem to četl a bylo to tak že kytku fikli na pulky(svisle) a proste jeji dve poloviny (ty "zranene") namazali korenovym stimulentem a pritozili je k zemi....kytky se vzpamantovaly načež vypustily kořeny z tech řezů do zeme= extremne plaziva kytka z rozsahlym korenovym systemem..

Old Post 20-08-2005 v 17:59 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 18

Já tenhle problém řeším každej rok mám plot vejšky okolo 120 cm a před prázdninama kytky 120 -150 cm takže krutá ohejbačka - tejdne dovalim foto ale je to fakt wostry . mno uvidíte wu

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 25-08-2005 v 09:21 AM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 19

Já jsem nemohl ohýbat a tak jsem musel k holiči a tím pádem přijdu onejlepší palič ky , ale má garáž má 3,2m a už těd trnu nad tím aby to nikdo povalaný neviděl.Musel jsem zkrátit asi o 0,6 m.

Old Post 25-08-2005 v 16:12 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 20


Já jsem nemohl ohýbat a tak jsem musel k holiči a tím pádem přijdu onejlepší palič ky , ale má garáž má 3,2m a už těd trnu nad tím aby to nikdo povalaný neviděl.Musel jsem zkrátit asi o 0,6 m.

Old Post 25-08-2005 v 16:42 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 21

Zdarec, nekde sem tady vycetl ze kdyz je kyti v rustu tak se zastipne metodou FIM a ten zastiplej vrcholek se ohne a zaryje se do zemne(pak kytka vypada ja obraceny U)zastipla spicka pusti koreny a tim ze se to zastipne metodou FIM vyrazi bocni haluze s kteryma se udela to same(pry to de az 3x nez zacne kvetova faze)

Tim padem je kytka mala ale rozlezla do boku.
A jeste ma vic korenovech systemu tzn. veci prijem zivyn

zatim zdarecmazec

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 25-08-2005 v 18:34 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seba
Stálý Člen

Karma uživatele seba - 75% PěstitelskáKarma uživatele seba - 75% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 22

Mám to moc husté a začalo to už kvást a ohnot už není kam. Příště to v mládí ale zkusím. Ty kytky jsou už několikrát stříhané a prostřihané jsou listy,prostě dobré hnojivo Bcu z je dobré,uvidíme pokud to nesplesniví jaká bude síla.

Old Post 25-08-2005 v 18:40 PM
seba je offline   Profil uživatele seba   Find more posts by seba   Foto galerie člena seba   Click here to Send seba a Private Message   Add seba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele seba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 23

To Pharrel:
jj. To "trochu to rozveď" bylo myšleno na tebe. Ještě jsem neslyšel o rozřezávání kytky vejpůl, ale nicméně pokud by to fungovalo, možná by to stálo za pokus. Jen to chce trochu víc informací.

Myslím tím konkrétních informací, popř. nějakej návod. Jaký kořenový stimulant, za jak dlouho dát kytku zpátky do země atd.

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 05-09-2005 v 17:29 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2021 - Zlomená kytka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9596260 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív