Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Nestandartni podminky - vase nazory, postrehy a rady
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Zdravim, chvíli jsem tady hledal a nakonec to hodim sem...
Jde o to že mám semínka s velkou potencí toho že se vytáhnou po přepnutí na květ, a mě napadlo (zatím svítím MH) že bych jim svítil květovou po celou dobu růstu i květu, za 1. nebyl by to pro ně tak silnej impuls aby se tak vytáhli za 2. ten růst by nebyl asi tak agresivní mi připadá co vy na to ??

Old Post 10-10-2012 v 07:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Classic
Zdravim, chvíli jsem tady hledal a nakonec to hodim sem...
Jde o to že mám semínka s velkou potencí toho že se vytáhnou po přepnutí na květ, a mě napadlo (zatím svítím MH) že bych jim svítil květovou po celou dobu růstu i květu, za 1. nebyl by to pro ně tak silnej impuls aby se tak vytáhli za 2. ten růst by nebyl asi tak agresivní mi připadá co vy na to ??


No,obecně by to mělo bejt naopak,kratší internody a míň vytažený kytky pod Mh než pod Hps..,proto se Mh používá.. Ale praxe některých growerů je taková,že rostou i kvetou buď pod sodou s přidaným modrým spektrem nebo jen pod sodou..Sodík má větší svítivost lm,než Mh..cca o 1/3..
Mě se kytky nejvíc líbí pod směsovejma výbojkama..(soda + modrý světlo,třeba Osram Plantastar nebo Sylvania Groluxka..)

Naposledy upravil EDA45 10-10-2012 v 12:03 PM

Old Post 10-10-2012 v 08:00 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3150960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív