Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zelené zákoutí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Ja bych ti doporučil Photofiltre, lepší jak malování a ovládání stejně jednoduchý...sám v tom upravuju fota...

http://www.stahuj.centrum.cz/grafik...ii/photofiltre/


Nechápu,proč se tu řeší grafický,photofiltrem a jiný úpravy velikosti fotek,aby sem šly postnout...
I když mám vyfoceno tou nejvyšší kvalitou,zatrhneš jen upravit na povolenou velikost při vkládání do příspěvku a o nic jinýho se nemusí nikdo starat...

Old Post 11-04-2012 v 17:09 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 18

omyl, pokud máš hodně velkou fotku, hodí ti to chybu "invalid post specified." stalo se mi to u fotek o velikosti 8,5 MB, po zmenšení na dva to šlo normálně. v obou případech jsem měl zaškrtnuté upravení velikosti.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 11-04-2012 v 20:46 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 19

medved ma pravdu jelikoz sem sem nahraval fotky o velikosti 3,2 a vys tak me to hodilo jiz zminene : "invalid post specified."

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 11-04-2012 v 21:02 PM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Obecné jop Příspěvek č. 20




Tak sem se sem po case zase dostal hazim nejaky up holky sou zatim porad v substratu

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 23-04-2012 v 09:53 AM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

ha Příspěvek č. 21



tak sem hazim novy UP bohuzel jen 2 fotky jelikoz u 3 se mi vybil fotak to dohodim max zitra. Jinak diry byly cca 60litru napln se sklada ze substratu mistni hliny a konskeho kompostu vsechny kyti jsou zakryty sklenenou sklenici pro prvni 2-3 dny nez si zvyknou. za pripadne rady a dotazy predem dekuji

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 25-04-2012 v 15:37 PM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 22

hm ,ale pod ty sklenice dej aspon nějakej klínek jinak to na slunci upečeš.....

Old Post 25-04-2012 v 15:57 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 23

mam tam sutr z jedny strany ale dekuji za radu

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 25-04-2012 v 16:01 PM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Passion Příspěvek č. 24






Tak vas zdravim omlouvam se ze po takove dobe ale posledni dobou toho casu moc nemam navic sem byl linej fotit dvoum kytkam se dari dobre a ty treti co jsem zastipl tak se docela dlouho vzpamatovavala ale snad se vzchopi.

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 15-05-2012 v 16:10 PM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Passion Příspěvek č. 25


a tu dodavam tu moji malou postizenou

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 15-05-2012 v 16:16 PM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karelaxo
Stálý Člen

Karma uživatele Karelaxo - 0% PěstitelskáKarma uživatele Karelaxo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 26

a jinak ta puda tam je jílovitá nebo ne ? kopal si díry do jílu ?

Old Post 15-05-2012 v 17:28 PM
Karelaxo je offline   Profil uživatele Karelaxo   Find more posts by Karelaxo   Foto galerie člena Karelaxo   Click here to Send Karelaxo a Private Message   Add Karelaxo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Proffy
Stálý Člen

Karma uživatele Proffy - 66% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 27

skus si precist vsechny clanky a dozvis se jake mam slozeni pudy jinak ne do jilu sem nekopal.

Big Bud xxl - jedináček v kýbli


Zelené zákoutí (2012)

Old Post 15-05-2012 v 17:31 PM
Proffy je offline   Profil uživatele Proffy   Find more posts by Proffy   Foto galerie člena Proffy   Click here to Send Proffy a Private Message   Add Proffy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 28

Sereš tu na to jo? Nedělej zagorku a nahoď nějaký fota, myslím že změna od posledního příspěvku už bude vyditelná ....

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 09-08-2012 v 00:38 AM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Obecné Aktualizace Příspěvek č. 29





New fotos...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Naposledy upravil gremlin101 11-08-2012 v 14:29 PM

Old Post 10-08-2012 v 22:00 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 30

omlouvam se ale porad se sem pod starym uctem nemohu dostat diky tomu jsem si poridil novy ucet a budu doplnovat z tohoto Nicku omlouvam se za pripadne potize

Fuuu

Old Post 11-08-2012 v 06:09 AM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 31

Ahoj,
koukám na tu tvoji poslední fotku a nedá mi to se zeptat: To byl tvůj cíl nebo dílo přírody? Já občas něco částečně obdobného udělám, když od sebe roztahuju větve (ale ne tolik a jen v indoor, kde vím, že to dokážu ochránit před plísněmi a před větrem, který by to dolomil).

Old Post 11-08-2012 v 10:05 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Planter
Nový Člen

Karma uživatele Planter - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 32

Ahoj roztahoval jsem vetve a nasledkem se to takhle rozstiplo dlouho jsem nebyl doma a tak jsem o tom nevedel kdyz jsem se vratil tak uz byla rana zahojena (zatahla)

Fuuu

Old Post 13-08-2012 v 17:53 PM
Planter je offline   Profil uživatele Planter   Find more posts by Planter   Foto galerie člena Planter   Click here to Send Planter a Private Message   Add Planter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-05-2006 - zelené holky - 17 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6515220 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív