Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x Acid od Paradise seeds pod 250w HPS by Mithril
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Den 6. Příspěvek č. 17


Vlhkost 79%

Teplota 28 C

Old Post 02-12-2011 v 19:34 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
replay
Stálý Člen

Karma uživatele replay - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 18

acid dobrá voľba.pestoval som ho out a som nadmieru spokojný.ale pozor je dosť citlivý na pleseň!

Old Post 03-12-2011 v 09:24 AM
replay je offline   Profil uživatele replay   Find more posts by replay   Foto galerie člena replay   Click here to Send replay a Private Message   Add replay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Den 7. Příspěvek č. 19


Děkuju za upozornění, dám si pozor

Tak po týdnu vypadá takto.. Možná by mohla bejt malinko větší, zdá se mi že je trochu zabržděná.. nechci vidět až jí budu zastřihovat, to mi poroste hodně dlouho

Vlhkost 80%

Teplota 26,8 C

Old Post 03-12-2011 v 16:58 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamall
Stálý Člen

Karma uživatele jamall - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 20

odruda fakt dobra ) jel sem to taky a byl jsem velice spokojenej...chutovka a skurovak!tak at ti to roste!

Old Post 03-12-2011 v 17:05 PM
jamall je offline   Profil uživatele jamall   Find more posts by jamall   Foto galerie člena jamall   Click here to Send jamall a Private Message   Add jamall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 21

v kokosu kterej nema zadny ziviny je potreba hnojit hned od prvniho dne,,, ta kytka je podvizivena... EC 0,6-0,8 vlhkost je zbytecna, vlhkost je potreba hlavne kdyz jedes z klonu a ani tam ne kdyz jsou poradne zakoreneny, u kytek ze semen neni potreba resit vlhkost...

Old Post 03-12-2011 v 18:12 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 22

ok, tak jsem ji trochu propláchnul vodou s hnojkama a uvidíme.. Vhlkost mám víceméně proto aby mi srážela teplotu, když vypnu zvlhčovačku, teplota mi jde nad 30..

Old Post 03-12-2011 v 19:08 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 23

resit teplotu vysokou vlhkosti neni zrovna moc stastny reseni,,, az bdues v kvetu a budes potrebova nizkou vlhkost tak to stejne budes muset poresit nejak jinak

Old Post 04-12-2011 v 10:09 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

.... si psal ze to mas vychytany ne?? asi moc ne kdyz tam mas super chlazeni ktery to ani neuchladi.... posteluj 1 ofuk na to sklo od ty tvoji lampy to ti ho schladi a nebude to takovy topeni srazet teplotu vlhkosti je blbost, to jim radsi vyvetrej....

Old Post 04-12-2011 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 25

tak to musim ,,dovychytat,, v průběhu Ale už jsem přidal 2 120mm PC větráčky, zkusil vypnout zvlhčovačku a teplota se držela kolem 28 C, tak pohoda.. Ale stejně dál zvlhčuju

Old Post 04-12-2011 v 15:11 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Ja osobne si myslym ze zvlhcovacka neni nutnost ale vzdusna vlhkost kolem 80% malym rostlinam velmi prospeje rychleji se uchyti a rychlejc rostou, dejme tomu ze usetris 5 dni za mesic ale v kvetu kuli plisnim urcite nevlhcit drzet nejlepe kolem 40% (alespon v druhe polovine)

Old Post 04-12-2011 v 16:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Den 8. Příspěvek č. 27


Vlhkost 75%

Teplota 27,8 C

Old Post 04-12-2011 v 19:33 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Den 11. Příspěvek č. 28


Vlhkost 60%

Teplota 24,3 C

Hnojim denně Atami B´CuzZ Coco A+B 0,75ml/l

Old Post 07-12-2011 v 10:09 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Den 16. Příspěvek č. 29


Dneska jsem uštípnul vrcholek rostlinky, tak aby se rozdvojil, udělám to pak ještě jednou (4vrcholky) a pak co nejdřív půjdu na květ

Old Post 12-12-2011 v 10:58 AM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Den 17. Příspěvek č. 30



Rostlinka vypadá celkem zdravě

Přidám ještě s hnojivem na 2x 1ml/L

Jinak teplotu a vlhkost jsem přestal řešit, klidně mě za to ukamenujte, ale jelikož mám pěstírnu v pokoji kde spim, chci aby byla večer co nejtišší Takže teplota se přehoupne i k 35 C a vlhkost je kolem 30%..ale i tak vypadá že je v pohodě

Old Post 13-12-2011 v 15:01 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

vše se projeví na výnosu, 35°a 30% je extrém..

Old Post 13-12-2011 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mithril
Stálý Člen

Karma uživatele Mithril - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mithril - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 63 

Obecné Den 18. Příspěvek č. 32



Rostlinka je každej den o kousek větší, zatim mi dělá radost

Old Post 14-12-2011 v 15:06 PM
Mithril je offline   Profil uživatele Mithril   Find more posts by Mithril   Foto galerie člena Mithril   Click here to Send Mithril a Private Message   Add Mithril to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1388210 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív