Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » uplně 1 indoor 2 tydny rustu a kyti umírají:0(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 17

Jsi na rústu, tak než to přepneš na květ tak to doženeš, je to první pěstování tak se na nějakej výnos z vysoka. Hlavně aby se kytkám dařilo, oni se Ti odvděčí.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 05-11-2011 v 11:16 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 18

tie rastliny sú ešte malé, tak sa snáď spamätajú a možno aj výnos bude v pohode (ak to nebudú chlapci) ;-)

ale ako píše bezdechu, na výnos sa pri prvom pestovaní vykašli a nasávaj vedomosti a skúsenosti na ďalšie kolá ;-)

Old Post 05-11-2011 v 11:59 AM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 19

Jo Jo :0) nejde mi o vynos jako takový ale měla jsem pocit že když se to podělá na začátku tak to kyti nějakým způsobem poznamená.NO jo to jsou ženský a jejich pocity HA HA
Každopadně se jim budu maximalně věnovat a budu doufat že se vám budu moct časem taky pochlubit :0)

Old Post 05-11-2011 v 14:24 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Hakr
Každopadně se jim budu maximalně věnovat a budu doufat že se vám budu moct časem taky pochlubit :0)


Ano, to je ten ženský problém, maximálně věnovat a pak je to přepečovávaný a už to jaksi není ono, to my chlapi dobře známe Ale nic si z toho nedělej, je to klasická začátečnická chyba. Taky se mi to stalo.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 05-11-2011 v 14:26 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

čest, prosím tě neposlouchej rady ohledně keramzitu od někoho kdo o tom ví prd a maximálně to viděl u matky na fíkusu, jestli ho máte i dole tak to může dělat taky problémy. On totiž keramzit má ph kolem 7,5 a to vesele uvolňuje.Když byste ho příště chtěli použít třeba na hydro, tak se musí propláchnout a "napufrovat" v upravenym roztoku. Je klidně možný že kytka narazila kořenama na ten keramzit dole a vůbec se jí to nelíbí, protože v hlíně to roste i naprostýmu moulovi )) ještě se zeptám čím zalíváš? na začátku je něco o destilce. a ph upravuješ před přidáním rootjuice nebo po? Jo a na snižování ph si kup kyselinu a necpi tam citron, ten se ti do pár hodin rozloží a přestane fungovat

Old Post 05-11-2011 v 14:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 22

No ten keramzit jsem oddelala takzeby to melo byt ok.tak tomu fakt nerozumim NAPROSTYMU MOULOVI :0)zalivam nasi vodou ktera mela PH 6 pred pridanim rootjuice.to musim zmerit az po pridani?!Destilkou sem merila PH pudy a lakmusem.a bylo to pres 7 ale jen malo.Dnes sem si koupila PŮDNÍ PH TEST a tam me to vyslo 6,5-7 .ještě teda když to mam přelity mam i dal udržovat vlhkost 90%?!

Old Post 05-11-2011 v 16:22 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

no vidíš už se někam dostáváme Ta voda by mela byt odstata alespon 24hodin kvůli chloru a pak ji teprve namíchat a zalívat. zkus to změřit po přidání root juice kolik tam opravdu leješ Vždy se přidávají hnojky pokud není napsáno jinak a až po té se upravuje ph .zvlhčovačku vypni, musí to proschnout, naopak jak to máš zeslabený tak spíš chytíš plíseň.

Naposledy upravil 05-11-2011 v 18:10 PM

Old Post 05-11-2011 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

ja bych rekl ze jestli se este chyti tak jelikoz to bylo takhle brzo tak by vynos nemelo skoro ci vubec ovlivnit ale hodne te to zbrzdi na rustu nez se vzpomatuje zacne znovu rust a nez vyroste.

Old Post 05-11-2011 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 25

no jo dyt to me mohlo napadnout hned :0)!!!zvlhcovacka vypla!! a ted jen doufat.o te vode jsem to vedela takze odstátá byla aspon neco v poradku :0) hold budu cekat dyl ale treba to bude stat zato :0)))

Old Post 05-11-2011 v 19:06 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Franzo
Stálý Člen

Karma uživatele Franzo - 81% PěstitelskáKarma uživatele Franzo - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
čest, prosím tě neposlouchej rady ohledně keramzitu od někoho kdo o tom ví prd ...

to bolo asi na mňa...

ten keramzit z vrchu by som radil dať dole kvôli tomu, že ja som bol v presne takej istej situácii na začiatku. A pomohlo to - hlina preschla rýchlejšie.

Inak máš pravdu, mám to aj kochlíkoch iných izbových rastlín ako dekoráciu :-)

Čo sa týka PH tak samozrejme že sa meria PH až toho, čo reálne do kochlíku leješ.
A citrón nezníži PH natrvalo, to som nikdy netvrdil. Ale pri častom zalievaní viac nepotrebuješ - živiny sa vstrebú keď je pôda vlhká, nie suchá...
PH 7 pôdy je ale aj tak podla mňa v úplnom poriadku - mne to v tom rastie úplne spokojne... (je ale fakt, že mám vyskúšané len tri odrody pri takomto PH, ale myslím si, že na podmienky budú rovnako citlivé aj ostatné...)

Old Post 05-11-2011 v 22:37 PM
Franzo je offline   Profil uživatele Franzo   Find more posts by Franzo   Foto galerie člena Franzo   Click here to Send Franzo a Private Message   Add Franzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

masterblaster
je jasny ze pred hydrem ho musis prprat myslel jsem ze jen ve vode s upravenym PH... ale asi je to slozitejsi, ja nevim presne jak se to dela nemam s tim osobni zkusenost ale vim ze se to na to pouziva tak kdyby chtela pestit hydro v keaci je zbytecny ho vyhazovat slysel jsem a cetl na hodne zdrojich ze je dobre ho dat do spod jako drenazni vrstvu kuli lepsimu vysouseni pudy vzdy kdyz pestuju (out ve velikych kvetinacich na balkone) tak ho tam davam a rekl bych ze v poho.... tak jak to teda je? mam se na ten keramzit priste vysrat?? dik nebo ho mam nejak upreavit?? jestli jo tak jak?? vzdy ho jen properu ve vode okolo 6,5 PH to asi nestaci, nebo?? Dik mooc

Naposledy upravil 06-11-2011 v 17:49 PM

Old Post 06-11-2011 v 17:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakr
Stálý Člen

Karma uživatele Hakr - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 28


Hej kluci je to ostuda davat sem tuhle fotku(ale nic jinyho my nezbývá) ale važně si nejsem jista jestli vypnutí zvlhčovačky bylo to pravý ořechový.Jsou na tom ještě hůř.2 kyti už jsou každopádně hyn chtěla bych aspon něco zachránit.Nemáte někdo nápad jak je povzbudit?I když na přelití nic zdřejmně není podle toho jak jsem študovala.

Old Post 06-11-2011 v 18:40 PM
Hakr je offline   Profil uživatele Hakr   Find more posts by Hakr   Foto galerie člena Hakr   Click here to Send Hakr a Private Message   Add Hakr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

hele nevim nevim ale rekl bych ze kdyz zacnes s novejma rekl bych ze tyhle este prdezenes pokud se vubec vzpomatujou

Old Post 06-11-2011 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 30

To si tu zase někdo dělá prdel...:-D
kytky už jsou dávno jinde,nebo ještě vysichaš,prý Hakr..?

growesweden

Old Post 06-11-2011 v 21:24 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebug
Nový Člen

Karma uživatele bluebug - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 31

Hele měl jsem kytk ačkoliv se tím nepišním jednou v ještě mnohem horším stavu a nakonec to byl můj nejvýnosnější in.. Hnoj jen vážně slabou koncentraci hnojiva na růst, jestli to jde tak dost zvedni lampy a hlavně, foukáš ofukem přímo na kytky ? Jestli jo tak to nasměruj trochu nad ně, takhle přešlí prcci nezvládnou vychr Nic jinýho mě nenapadá.. držim palce

Grower 4 ever

Old Post 07-11-2011 v 17:56 PM
bluebug je offline   Profil uživatele bluebug   Find more posts by bluebug   Foto galerie člena bluebug   Click here to Send bluebug a Private Message   Add bluebug to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

ja glasuju pro PH

Old Post 07-11-2011 v 18:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6974710 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív