Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 2x bubler 45l, 400w, homebox S
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 17

hej přesně, EC drží, vodu holky pijou , a jen pár listu vypadá podrážděně.... ted čekám 24 h na novou odstátou vodu, hodim to do ní bez hnojek a uvidím no .... jinak to nechápu... do ted mi ph jenom stoupalo, a najednou taková rapidní změna... a co používáš na ph + ?

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 18-11-2011 v 10:20 AM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Saaho
hej přesně, EC drží, vodu holky pijou , a jen pár listu vypadá podrážděně.... ted čekám 24 h na novou odstátou vodu, hodim to do ní bez hnojek a uvidím no .... jinak to nechápu... do ted mi ph jenom stoupalo, a najednou taková rapidní změna... a co používáš na ph + ?

Mám PH+ od Advanced Hydroponics , mám to už několik let doma a nikdy jsem to nepotřeboval, vždy jsem používal PH- v práškové formě, tusím že od GHA. Vždy jsem před hnojkama stahoval PH-, abych ušetřil pufery, ale teď to míchám až po hnojkách a dám to tam po odstátí po dvou dnech s PH6,2 a po pár dnech začne kolotoč s PH+. Jsem ze severní moravy, problém vydím ve vodě, dlouho byla sucha a máme hodně měkkou vodu bez chloru.

Old Post 18-11-2011 v 10:44 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 19

jojo taky morava .. nevim je to divný .. neska sem dal jen čistou vodu a uvidím co naměřím zítra ... možná to je tím že holky víc pijou vodu než spotřebovávají hnojky a tím se vlastně zvyšuje koncentrace hnojiv na jeden litr ... jedině to mi přijde jako normální věc... ale jestli to tím nebude tak doufám že aspon ten měsíc už nějak odjedu v tom no ..

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 19-11-2011 v 17:30 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Saaho
jojo taky morava .. nevim je to divný .. neska sem dal jen čistou vodu a uvidím co naměřím zítra ... možná to je tím že holky víc pijou vodu než spotřebovávají hnojky a tím se vlastně zvyšuje koncentrace hnojiv na jeden litr ... jedině to mi přijde jako normální věc... ale jestli to tím nebude tak doufám že aspon ten měsíc už nějak odjedu v tom no ..

Nj, ale jak píšu, tak u mě EC nelítá, jen já lítám 3x denně vytahovat PH nahoru. Kdyby mizely hnojky, tak to je jasný a navíc by to nepadalo tak hrozně rychle. To bude dočasné, než se spraví voda. Už jsem si psal i s jiným s G. a má to samé a je taky zkušený. Zítra pojedu nabrat vodu z jiného zdroje, tak za pár dní napíšu.

Old Post 19-11-2011 v 20:38 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 21

Tak už se to zastavilo, zdá se, že už bude zase normální voda po X týdnech.

Old Post 21-11-2011 v 10:11 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tak už se to zastavilo, zdá se, že už bude zase normální voda po X týdnech.


Minulej rok, bylo zrovna nějak po deštích se mi z ničeho nic zvedlo pH ze standartních 7,4-7,6 na 9,0 trvalo to asi 2.týdny a pak behem dne zase normal. Psal sem i na vodárnu, přišla samo odpoved že o ničem neví

Old Post 21-11-2011 v 10:13 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Minulej rok, bylo zrovna nějak po deštích se mi z ničeho nic zvedlo pH ze standartních 7,4-7,6 na 9,0 trvalo to asi 2.týdny a pak behem dne zase normal. Psal sem i na vodárnu, přišla samo odpoved že o ničem neví

Heh, museli čumět na vodárně, že někdo řeší PH vody. Jinak v tomto období klesání PH bylo dost problémové aero, ale jenom v tom období, jak je normální voda, tak pohoda. Bubláky mi padaly jen pomalu, takže kalfas systémy jsou dost odolné.

Old Post 21-11-2011 v 10:43 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Heh, museli čumět na vodárně, že někdo řeší PH vody. Jinak v tomto období klesání PH bylo dost problémové aero, ale jenom v tom období, jak je normální voda, tak pohoda. Bubláky mi padaly jen pomalu, takže kalfas systémy jsou dost odolné.


Sem tvrdil, že sem zarytej akvarista a že mi chcípaj rybičky

Old Post 21-11-2011 v 10:52 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

36.den 12/12 Příspěvek č. 25



tak takhle to ted vypadá
po problemech s vodou se pak zase voda z kohotuku dala do pořádku... nevím co s tím dělali ..
každopádně ted se mi drží ph krásně na 6.0, ec držím na 1.4, a přidávám na 1.6

škoda te druhe strany kde měl být stejný barel .. ale co příště už to bude lepší

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 01-12-2011 v 20:00 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 26

sklizeno, dohromady asi 160 g, škoda těch mrtvých kytek .. co už ...

-každopádně vím že pouštět se do hydra bez reverzní osmozy je k hovnu...
- asi 4x se mi stalo žře se změnila voda v kohoutko, a když se změnila, rapidně se mi měnilo ph přes noc .. tak asi tak...
-jinak brčko je libové, krásně orošené
-pročisťoval sem asi 9 dni, a jde to na chuti krásně poznat
-samotná vuně paliček je ale menší.

opouštím od hydra, a jdu zase do hliny, protože nemám tak velký prostor, a takovou techniku na hydro, ale určitěš se k němu časem vrátím . peace

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 07-01-2012 v 17:39 PM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Saaho
sklizeno, dohromady asi 160 g, škoda těch mrtvých kytek .. co už ...

-každopádně vím že pouštět se do hydra bez reverzní osmozy je k hovnu...
- asi 4x se mi stalo žře se změnila voda v kohoutko, a když se změnila, rapidně se mi měnilo ph přes noc .. tak asi tak...
-jinak brčko je libové, krásně orošené
-pročisťoval sem asi 9 dni, a jde to na chuti krásně poznat
-samotná vuně paliček je ale menší.

opouštím od hydra, a jdu zase do hliny, protože nemám tak velký prostor, a takovou techniku na hydro, ale určitěš se k němu časem vrátím . peace

Jestli můžu radit, tak jdi do kokosu, je to kompromis mezi hydrem a hlínou. Kokos je tolerantní k výkyvům jako hlína a poskytuje vyšší výnos než v hlíně, však je to vlastně pasivní hydro. Znám hydraře , co se vrátily ke kokosu , protože je to jistota. Je to jednoduché a efektivní a bez problému se sviluškami jako u hlíny.

Old Post 07-01-2012 v 17:52 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D.T.S.
Nový Člen

Karma uživatele D.T.S. - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 28

někdy se k hydru vrať, je to pohodka. pěstu zdar

Nezasadíš ... Nezahulíš
Nezahulíš ... Nepochopíš
Nepochopíš ... Tak mi do toho nekecej

Old Post 23-01-2012 v 00:47 AM
D.T.S. je offline   Profil uživatele D.T.S.   Find more posts by D.T.S.   Foto galerie člena D.T.S.   Click here to Send D.T.S. a Private Message   Add D.T.S. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-06-2012 - 400W bubler v homeboxu - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1521550 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív