Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co takhle si zamixovat??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
venda
Nový Člen

Karma uživatele venda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 17

RUDEe>>> MIXEREK SEM KOUPIL ZA PRESNEEE....345DOLACU
NA CESKY ... ???(PODLE KURZU)
ALE PANACKU, MUZU TI RICT ZE JE TO VAZNE KVALITNI MIXER A TY PRACHY SE DO KVALITY ROZHODNE VYPLATI NASTRKAT

vriter@cz >>> HRAJU CO SE DA, SEM HROZNE SLOZITA A NAROCNA OSOBA NA HUDBU...VETSINOU PODLE NALADY...NEJVIC OFFSEM DEEPHOUSE, TECHHOUSE,TROCHA TRANCIKU....ALE RAD SI HRAJU I S HIPIKEM HOPIKEM
CO JE DOST DOBRA VEC, ZE BYDLIM TAK 20KM OD JEDNOHO A ASI 30 OD DRUHYHO KRAMECKU S CERNEJMA PLACKAMA, TAKZE KDYZ JE NOUZE O MUZIKU NEMUSIM JEZDIT DAAALEKO...

VIVA LA MUSICA...VIVA GANJA...

venda

Old Post 02-04-2003 v 01:16 AM
venda je offline   Profil uživatele venda   Find more posts by venda   Foto galerie člena venda   Click here to Send venda a Private Message   Add venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 18

2venda: no thiwoe, jinac bych se te neptal kolik te staaal nee,
mit moznost to koupit za 345 voci tak hned kupuju, odkad sis ho privez??

Old Post 02-04-2003 v 09:49 AM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vriter@cz
Stálý Člen

Karma uživatele vriter@cz - 81% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 19

venda:OK to se mi libi

vriter@cz

Old Post 03-04-2003 v 19:09 PM
vriter@cz je offline   Profil uživatele vriter@cz   Find more posts by vriter@cz   Foto galerie člena vriter@cz   Click here to Send vriter@cz a Private Message   Add vriter@cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vriter@cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJ Juni
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička Příspěvek č. 20

Já bych hrál až bych brečel. Co z toho že mám doma pecky, který ještě ani nevyšly, když je neni komu pouště, tak akorát mím kámošům. Ale to stojí zahovno. není to vono. Skusit. Jenom si skusit zahrát na mixáku. Co já bych za to dal.

Old Post 25-08-2003 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-06-2004 - Co takhle přestat??? - 72 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2159050 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív