Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První grow 400W růst + květ / hlína 8x / BigBudha XXL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 17

No to dúfam, že aspoň nejaké ako tak dobré hulenie z toho bude ale ako mi chalan poradil skúsim im odteraz dávať denne po cca 400 ml do každej tak uvidím či nastane nejaká zmena.

Only indoor!

Old Post 30-07-2011 v 20:39 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 18

Já mám tendenci zařít hnojit, ale ještě asi vydržím, protože hlína má být předhnojená na 4 týdny dopředu :P

Old Post 30-07-2011 v 21:42 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 19

Cau no ja bych doporucil zalivku takovou, aby ti to do pristiho zalejvani uplne proschlo, ja osobne kytky zaleju uplne ze mi z kazdyho kvetniku vytece nejaka voda a pak za par dni znovu az kdyz jsou uplne proschly, ale je fakt, ze ty 11l kvetniky co mas by ti vysichali s takhle malejma kytkama tak 5 dni mozna i vic, tak asi ne celej kvetnik ona si to ta hlina tu vlhkost stejne roztahne, ale asi zustan u zatim u toho 3/4 l nez jeste trochu povyrostou a pak pomalu pridavej, ale vzdycky zalejvat az kdyz je hlina sucha, holky maj radi kdyz se jim stridaj cykly mokry a suchy

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 04-08-2011 v 07:56 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 20






Zdar. Tak jsem přijel z dovolené a koukám, že se holky vůbec neflákali Přikládám fotky a byl bych rád za odpověď na dotazy:
1) nevíte proč se mi konce listů, respektivě boky, takhle kroutí?
2) Je možné, aby se kytka větvila i bez zastřižení? Ja nevím zda to co roste budou jen listy a nebo větve, které můžou plodit. Popř myslíte si, zda už zastřihnout či přepnout na květ?

Jinak k tomu zalévání dík za rady, budu se jimi řidit

Old Post 04-08-2011 v 14:49 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

Kámo moc ti to z tých fotiek neviem povedať ale zastrihnúť to už určite treba ak si ešte nie. Najlepšie klasickou FIM technikou. Mne sa to vyplatilo

Only indoor!

Old Post 05-08-2011 v 11:13 AM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

Zdravim. Opravdu jde videt, ze skoro ani nevis jak rostlinka cannabis vypada
Ten kybl si mohl zpracovat trochu kvalitneji, otvor po celem obvodu vetracku (nebo me fotka klame?) a vetrak vymenit za novy z duvodu chybejci lopatky cimz se dost snizuje jeho vykon.
Kytky neprelivej a stridej, jak uz uvedl Bostik suche a mokre cykly. Jednou poradne zalijes a jednou nechas poradne vyschnout. Vzdy nez budes znovu zalivat poteskej kvetinac, za chvily to chytnes do ruky a poznas kolik je v substratu jeste vody. Suchy substrat je v kvetinaci opravdu lehky.
Ano nad kazdym patrem listu sou dalsi vetve, vrcholky.
Paldo, nemyslim si ze FIM je klasicka technika, je uz u ni potreba trochu te praxe, nebo mit presny oko a vedet kde presne to smiknout.
Kytky se vetvi pekne, zatim si myslim neni az tak velka potreba zastrihovat. Maximalne hlavni vrsek, aby pozdeji vyrazne neprevysoval ostatni vyhonky. Toho jednoho mrzacka bych klidne uplne odstranil, s takovou tam za chvily uplne zaroste a misto nej bych dal tu sedmou.
Cim ted svitis, jsi si jist ze svtis MH vybojkou pro rust? Taky sem nikde nenasel udaje o rozmerech?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 05-08-2011 v 13:07 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 23

Zdarek
Z názvu threadu (první grow) je myslím, zcela patrné, že jsem úplně bez zkušeností, taky pro to jediné sem založil tenhle topic a doufal jse mv nějaké rady či poučení, ale až na tvůj obsáhlej příspěvek, kterej rozebírá můj grow trošku hlouběji jsem se moc rad nedočkal. Díky ti tedy za tvé postřehy a teď něco k nim:
Vetrak uz byl vymenenej, prvni mi bouchl, ten byl jako provizorni reseni, nicméně už ani tenhle systém nemám, protože jsem včera dal mrzáčka na balkon a uvidím, co z něho bude nebo nebude a kýbl z mlhovačkou jsem dal dovnitř.

Jsem si zcela jistý, že svídím sodíkem pro růst

Včera jsem vrcholky zastřihnul snažícise to udělat FIMkou, uvidím jestli jsem měl štěstí nebo ne.

Včera jsme nezalejval, idkyž podle mého prvního plánu jsem měl, ale nechal jsem je teď tři dny na suchu a dneska 3/4l na jednu a už jsem přidal i hnojky, ale méně, než bych podle příbalových letáčků měl dát, protože ještě mají určitě něco v hlíně.

Rozměry jsou 90x90x180cm, ale ja tam zkošení, takže to bude trošku méně, pro příště asi koupím menší květníky abych vyplnil více prostoru, no uvidím, jak se tahle indica vyvede a co pojedu kdyžtak příště ;-)

Old Post 05-08-2011 v 17:07 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 24

Ja jen ze mi to svetlo prijde dosti zlute a MH vybojka ma svitit bile.
Na priste bych doporucil rezy. Snizi se tim delka rustu a vsechny jsou samice.
Nevim kam az saha tva neznalost, ale mel bys vedet ze ze seminek sou samci i samice(pokud tedy nemas seminka feminizovana), to znamena ze budes rad za tri holciny. Ovsem pomer 50 na 50 neplati vzdy.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 05-08-2011 v 17:28 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojman
Nový Člen

Karma uživatele Nojman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 25

Mám feminizovaná semínka a řezy žal nemám odkud sehnat ;-)

http://www.5semen.cz/shop/detail/20...indoor-outdoor-

Old Post 05-08-2011 v 18:19 PM
Nojman je offline   Profil uživatele Nojman   Find more posts by Nojman   Foto galerie člena Nojman   Click here to Send Nojman a Private Message   Add Nojman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7073570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív