Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Stíha Story???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 17

to Drinker
i to ye mozny, ale nespolehal bych nato, kdybys bydlel u nas mozna bys me pochopil, apson tady jsou nekteri lide opravdu kurvy...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 11-02-2003 v 18:14 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 18

jj, urcite dobra rada a ja si ji cennim, ale tohle mi rikat nemusis, vez, ze nekdy je lepsi byt s dealerem za dobre, kdyz se snim tak ci onak dostanes do kontaktu...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 11-02-2003 v 22:44 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 19

Ono ye to trosku slozitejsi, teda u nas - ale jo nic dobryho na nich neni, ale radsi mu reknu cau nez aby me jeho kamosi lamali klouby. Tady v tom jede cely mesto, je tezky chodit na mista, kam oni nechodej, nemam je vlasce, ale rozhodne nevyhledavam problemy (pokud nejsem fakt moooc pripitej) a oni jsou problemy se kterejma se proste jednou zacas sejit musim...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 12-02-2003 v 12:15 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 20

to: Maggie Neco hodne podobnyho se stalo brachovi myho dobryho kamose.Bydli v jedny vesnici....no...mozna to patri uz k nasemu mestu,ale to je jedno.Po ty vesnici sem tam neco prodal a vykladal,ze toho muze sehnat hafo...Jednou si v klidku sel od autobusu domu.Najednou zastavila stara skodovka,vyskakali 4 cikani,dali mu do drzky a corli mu mobil a nejaky "drobny".Kolem 500.A to jen proto,ze si mysleli,ze kdyz takhle dealuje,tak je ve vate...Proto ja radsi drzim hubu.Nikomu neprodavam,jen obcas kamosum neco dam...

Old Post 12-02-2003 v 14:24 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 21

Dealeri jsou dneska vsude...Nejsem z Prahy.Jel jsem si tam koupit telefon.Ten kram je kousek od I.P.Pavlova.V kapse jsem mel osm litru.Mal jsem hlad,tak jsem zasel do KFC.V klidku si zeru svy kure...prisedl si ke me frajer-takova hubena socka-,a rika:"Nechces piko?".Cumel jsem na nej a rikam:"Nechci."A on ze ma i neco jinyho,extazi,herak.Rikam:"Fakt nechci,tohle me nelaka...".Porad mi vtloukal do hlavy,ze to je za dobrou cenu atd.Asi po 15min odesel.Vyjdu z KFC a zase ke me prisel.A za par vterin jeho 5 kamosu.Ten nejvetsi rika:"Prej chces neco koupit...Mas prachy?".Byl jsem uplne posranej.Rekl jsem ze nemam penize a myslel na tech osm litru.Chytil me za bundu a rika at ho neseru.Jakmile me nachvilku pustil,odstrcil jsem ty co stali okolo a rychle utikal pryc....Kdyz jsem asi za 14 dni jel zase do Prahy a shodou okolnosti na I.P.Pavlova,uz jsem poznal ty zmrdy co tam dealujou....Od nich radsi pryc!!!-----TO JE CELA MOJE STORY

Old Post 12-02-2003 v 14:35 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovarisc
Stálý Člen

Karma uživatele tovarisc - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 22


To Fak.gesho:
ty krávo, to se dozvídám hustý věci vo dění ve dvoře.
No, vopatrnosti není nikdy dost, na tom něco bude.

in ganja veritas

Old Post 12-02-2003 v 20:25 PM
tovarisc je offline   Profil uživatele tovarisc   Find more posts by tovarisc   Foto galerie člena tovarisc   Click here to Send tovarisc a Private Message   Add tovarisc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

jj Příspěvek č. 23

Je to trosku vostry, nekdy... Kdyz je to chytne, sou to fakt magori. Nastesti se od nich vetsinou distancuju. Hele, jestli budes v patek v Rondu, tak se tam mozna uvidime, dokonce mne asi i poznas, mozna budu mit zase kvadro, du asi na ples 6.C Gympl, kdyztak na mne nak houkni...

Old Post 12-02-2003 v 21:53 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 24

nebudte tak vysrany ja se v tyhle spine pohybuju snad uz od 14ti a lidi co hazej patky bejvaj vetsinou neskodny a kdyz ne tak jim staci ukazat chrom a serou kostky hehe takze no fear madafokas.. ps: bengum sou naky typove s 150w nebo 250w uplne v hajzlu )))) hele du spat takze piss a jak rikam nebudte zbytecne paranoidni tyhle lidi sou jak psy kdyz ukazete strach nenechaj vas jen tak

Old Post 12-02-2003 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

? Příspěvek č. 25

Ted nevim, jestli myslis dealery nebo fizly?, ale jestli dealery tak bych te chtel videt, videls nekdy nasmazenyho blazna v akci, tady ten klucina o kterym mluvim, kdyz mu bylo 17 jezdil do ciziho mesta na takove dementni diskoteky s rezetezem jen proto, aby nekoho vytriskal, ted uz je mozna klidnejsi, ale co ho nedavno nasral jeden cikan, dopadlo to snim na desticku v hlave. Bud si nepotkal ty prave ostre hochy nebo musis bejt fakt docela killer. Ve meste je jen jeden clovek, o kterym bezbecne vim, ze z nej nema strach a neni to z neznalosti (a to je bratranek), ale jinak hospoda drzi hubu, kdyz se tam obevi...

Old Post 12-02-2003 v 23:46 PM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4395030 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív