Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Peřináč aneb rodičům ani muk
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 17

Myslím, že by se to dalo zmáknout (i když všechno to, co říkají pánové nademnou je absolutní pravda). Budeš si muset asi pořídit nějaké silnější větráčky, co nejvíc je zvukově odizolovat a hlavně nějakým regulátorem ztlumit, aby nedělaly rambajz. A taky to asi bude chtít aspoň nějakej maličkej home-made pacháč (aspoň třeba silonka s uhlím v provrtaným kusu petky, zkus pohledat). Hluk ti taky pomůže zamaskovat nějakej puštěnej komp nebo třeba vzduchování do akvária...si třeba pořiď do pokojíku nějakej bubbler a pěstuj v něm papriky nebo rajčata A co se týče smradu, tak asi pálit vonný tyčinky a taky je dobrá věc ten elektrickej air-wick (nebo co to je) do zásuvky. Ta náplň vydrží asi dva tejdny a přebije to to nejhorší Ale jak říkaj šéfíci nademnou, bylo by lepší, kdyby sis s rodiči promluvil...

Old Post 09-07-2011 v 11:53 AM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Čuss vidím že tu řešíš velký problém s pachem ale to by se dalo vyřešit tímto pohlcovačem co jsem od kluků slyšel tak to je výborná věc.Doma můžeš zahulit bo zakouřit (dávám jen příklad) a pach to pohltí úplně luxusně.Tu je odkaz http://www.groweshop-olomouc.cz/ona-block-pro.html

Old Post 09-07-2011 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xstix
Nový Člen

Karma uživatele xstix - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 19

jsem zaregistrovanej asi tak 2 hodiny,jsem počítačovej analfabet,pro kteryho je problem vložit na grower par fotek(pořád mi to nějak nejde,mám tu 2),ale myslim si,ze tohle utajování nikam nevede...ja jednou pěstoval nějakou českou čudku,sklidil jsem asi 2 gramy,byl jsem 15 let starej a mama na mě koukala jak na woodstockyho hipíka,když jsem jí řikal,ze si vypěstuju...a nahoda tomu chtěla,že za tejden přišel na návštěvu děda,že si začal pěstovat,aby si udělal tinkturu a začal mluvit o tom,jak je marihuana prospěšná na zdraví...jednoduše tím chci říct,že mnoho rodiču bylo vychovano v tom,že si das jointa a za tejden jsi na perníku .-D...měl bys možná rozumne vysvetlit klady a rodiče "přeargumentovat"...jinak přeju hodně štěstí :-)

xstix

Old Post 09-07-2011 v 15:00 PM
xstix je offline   Profil uživatele xstix   Find more posts by xstix   Foto galerie člena xstix   Click here to Send xstix a Private Message   Add xstix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Škůdci Peřináč aneb rodičům ani muk Příspěvek č. 20

Zdravím všechny growery,
pokus č. 2 ( první příspěvek se mi nějak podařilo smazat)

Zkusíme s bratrem dokázat všem bezvěrcům, že i v malém prostoru má cenu vypěstovat dobrý úroda. Podle mě je to o šikovnosti.

Prostor: 76x22x86 (d,š,v)
Světlo : 125w Elektrox dual
Větrání: 1x přítah, 1x odtah Rychlost otáček : 1200 (+/- 10%)
Průtok vzduchu: 30 m3/h, Hlučnost: 6 dB/A-super tichý
Pachový filtr: značky -home made,
Fólie: diamantová
Rostlina: Vanilla Kush

Ps: budeme chtít jet na semínka, takže doufám, že se povede.

Vše je o trošku složitější z důvodu, že pěst bude na 100% tajný. Aby to nebylo příliš jednoduché, tak bude mamka po operaci ještě 2 týdny doma. Takže si asi umíte představit ty pekla :-D
Budeme velmi rádi za jakoukoliv radu či připomínku. Děkuji a pěstu zdar.

Old Post 11-07-2011 v 09:53 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 21


pohled na peřináč

Old Post 11-07-2011 v 10:04 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 22


open

Old Post 11-07-2011 v 10:08 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 23


a po oddělání "falešného zadku"

Old Post 11-07-2011 v 10:09 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 24


pohled dovnitř, dnes mi mají dorazit větráčky. Světlo už přišlo. Až půjde mamka k doktorovi, začne build.

Old Post 11-07-2011 v 10:11 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 25

Další fota budu přidávat.
Až se naskytne vhodná chvíle, tak vyrobíme stínítko. Na to použiji plech, který pozohýbám a nalepím na něj diamantovou fólii. Tu jsem dostal od kamaráda. Bohužel jí nebylo dost na celý prostor. Teď jsem zvědavý na hlučnost větráčků. Přeci jenom Hlučnost: 6 dB/A je už dost malá, tak jsem zvědavý jak to bude v praxi. Taky jeden stál 300,- Kč takže už musí stačit :-D

Old Post 11-07-2011 v 10:15 AM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

XD ale počítej s tím že kyti budeš občas vytavota, zalývat, nevim nevim jak dobře se ti k nim bude dostávat, nedej bože až tam budeš házet třeba klipsák na ofuk

Old Post 11-07-2011 v 15:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 27

Ahoj, holt co se dá dělat. Zrovna mi přišly větráčky a musím říct, že za ty peníze to stálo. 6 dB opravdu není slyšet. Budeme ale muset koupit k pacháči silnější asi tak 12 dB větrák. Klipsák mít určitě nebudu jsou moc hlučné.

Old Post 11-07-2011 v 16:49 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 28

Jsem zvedavy jak ti to dopadne Drzim palce

Milujte se a pěstujte

Old Post 11-07-2011 v 16:57 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 29

Díky moc, já jsem také zvědavý. už se nemůžu dočkat :-D

Old Post 11-07-2011 v 21:04 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 30

Potřebuji opravdu poradit...
Dnes jsem navštívil growshop v ostravě. Bylo mi řečeno, že v takovém prostoru a s takovým osvětlením nic nevypěstuji. Nevím teda co teď. Úsporku 125 W úplně sepsul že je na prd. Máte tady někdo zkušenost? prosím poraďte.

díky

Old Post 12-07-2011 v 16:16 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 31

Tady ti to každý říkal že v tom nebude nic .. normalně ale kup tu 125w .. v g shopu, hlavně v te ostraě (taky sem tam byl) říkají hovna, aby na tobě vydělaly ..

Old Post 12-07-2011 v 16:25 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardgrow
Stálý Člen

Karma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hardgrow - 93% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 32

Já už tu 125 w koupenou mám, kupoval jsem ji na netu v taogrou shopu. Takže se pod ní dá pěstovat?

Old Post 12-07-2011 v 17:00 PM
Hardgrow je offline   Profil uživatele Hardgrow   Find more posts by Hardgrow   Foto galerie člena Hardgrow   Click here to Send Hardgrow a Private Message   Add Hardgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0432880 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív