Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Retarded ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nikoletta666
Nový Člen

Karma uživatele nikoletta666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 17

kyticky se ti nejakym stresem nebo pobytem vice hodin v tmave mistnosti (nevim muze to byt cimkoliv)preply na kvet a ve chvili kdy jsi je dal ven zpet na rust, pak nekdy takhle raplujou ale to se srovna jen se na chvili oproti ostatnim zarazi. Hele ale kdyz jsou to no name seminka bud rad ze mas v cervnu jasno co se samic tyce ne:-)?

nikolettka

Old Post 07-07-2011 v 12:40 PM
nikoletta666 je offline   Profil uživatele nikoletta666   Find more posts by nikoletta666   Foto galerie člena nikoletta666   Click here to Send nikoletta666 a Private Message   Add nikoletta666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 18

No já přemýšlel třeba jestli to prostě nění odrůdou....třeba že ty noname semínka jsou prostě autoflowery... protože všechny prostě kvetou at jsou na jakýmkoli fleku...

Old Post 07-07-2011 v 14:11 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikoletta666
Nový Člen

Karma uživatele nikoletta666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od gUan0_
No já přemýšlel třeba jestli to prostě nění odrůdou....třeba že ty noname semínka jsou prostě autoflowery... protože všechny prostě kvetou at jsou na jakýmkoli fleku...


jasny mohlo by to byt mozny otazka je z ceho jsi ty seminka vytahl nebo kde jsi k nim prisel:-Da taky ty jednolistky a ruzne mutace napovidaji spis moji verzi,kazdorocne asi z uchylky sazim i regulerni seminka a nechavam je nakvitat kdyz maji tak 3 patyrka abych vedela co vyhodit a pokud to prezenu a necham je nakvest moc, dopadne to naprosto stejne jako popisujes v prubehu cervence ale z kyticek vyrasi normalni stonky a znova rostou az do konce srpna..no uvidis sam, vzhledem k fotoperiode by se mely jeste prepnout na rust pokud se tak nestane...kazdopadne je to skoda nu:-)

nikolettka

Old Post 08-07-2011 v 12:49 PM
nikoletta666 je offline   Profil uživatele nikoletta666   Find more posts by nikoletta666   Foto galerie člena nikoletta666   Click here to Send nikoletta666 a Private Message   Add nikoletta666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 20

Je to můj první out = moc zkušeností nemám.. já neříkám že mám pravdu a ty ne jen prostě zvažuju možnosti.......jinak semínka jsem dostal od sestry...takže původ neznám = Noname jak má být

Old Post 08-07-2011 v 13:08 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikoletta666
Nový Člen

Karma uživatele nikoletta666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od gUan0_
Je to můj první out = moc zkušeností nemám.. já neříkám že mám pravdu a ty ne jen prostě zvažuju možnosti.......jinak semínka jsem dostal od sestry...takže původ neznám = Noname jak má být



to je alespon dobrodruuzo :-D

nikolettka

Old Post 08-07-2011 v 13:42 PM
nikoletta666 je offline   Profil uživatele nikoletta666   Find more posts by nikoletta666   Foto galerie člena nikoletta666   Click here to Send nikoletta666 a Private Message   Add nikoletta666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suri
Stálý Člen

Karma uživatele suri - 88% PěstitelskáKarma uživatele suri - 88% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 22

Je to "normal" pri prepinani z kvetu na rast ale pri no name aj normalne sa to vynimocne stava. Proste nejaky gen nerobi to co ma a kytka je takto zmutovana. Budes s toho mat tak krasne 2G. Takze sa sustred na tie zvysne nech aspon tie vidu. GL.

Old Post 09-07-2011 v 11:42 AM
suri je offline   Profil uživatele suri   Find more posts by suri   Foto galerie člena suri   Click here to Send suri a Private Message   Add suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 23

Další fotky retarda č.1 a dalších kytek v : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=58119

Old Post 11-07-2011 v 23:49 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6716180 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív