Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Trávníčkův 2nd indoor 125w růst/400w růst-květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Kolik by bylo nejideálnější kytek do tohoto prostoru a jsou to regulary
This poll is closed.
4kytky 1 6.67%
6kytek 5 33.33%
8kytek 4 26.67%
10 a víc kytek 5 33.33%
Total: 15 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Trávníček
Nový Člen

Karma uživatele Trávníček - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 17

to str3p: to je škoda doufám že se to nestane mě,furt je kontroluju ale nemůžu je vytahovat pač jsou přivázany.
Dnes je to 46den 12/12
paličky boptnají ale zas tak velky taky nejsou tak nevím jestly tomu bude stačit 54dní na 12/12
už pomalu týden je proplachuju jen vodou s upraveným ph
koupil jsem novej foťák tak jsem to musel hned vyfotit
1.fotka-celek
2.fotka-passion typ2
3.fotka-passion typ1
4.fotka-super silver haze
5.fotka-passion pod lupou

edit:nejdou mi vkládat fotky tak to zkusím zítra a uvidí se

Naposledy upravil Trávníček 18-08-2011 v 12:05 PM

Old Post 14-08-2011 v 06:43 AM
Trávníček je offline   Profil uživatele Trávníček   Find more posts by Trávníček   Foto galerie člena Trávníček   Click here to Send Trávníček a Private Message   Add Trávníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníček
Nový Člen

Karma uživatele Trávníček - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 18




nešly mi vložit fotky tak tady jsou
pořád na tom rostou novy blizny tak nevím jestly není moc brzo to zkosit.
seknout bych to měl v sobotu nebo neděli jak sem měl v plánu 54dní na květu.
co myslíte je to moc brzo paličky zas tak velky taky nejsou

Naposledy upravil Trávníček 22-08-2011 v 21:53 PM

Old Post 14-08-2011 v 18:56 PM
Trávníček je offline   Profil uživatele Trávníček   Find more posts by Trávníček   Foto galerie člena Trávníček   Click here to Send Trávníček a Private Message   Add Trávníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníček
Nový Člen

Karma uživatele Trávníček - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 19






zdravím
tak dnes se už neměla rožnout lampa ale protože spodní paličky teprve začínají boptnat a na vrchních paličkách vyrašilo plno nových blizen a taky ještě boptnají.
jak dlouho bych to měl asi ještě nechat na květu už ted je to 55.den květu ?
dnes je to 15.den proplachu
a když jsem koštoval spodní paličku tak chutnala mladě.
super silver haze ještě hnojím. hezky se rozrůstá a oproti passionu má mega palice ale zato passion má takovy prorostlejší palice a i když je ta palice asi o polovinu menší tak je těžší.
snad už půjdou hodit fotky naposled už to zas nešlo

Old Post 22-08-2011 v 22:15 PM
Trávníček je offline   Profil uživatele Trávníček   Find more posts by Trávníček   Foto galerie člena Trávníček   Click here to Send Trávníček a Private Message   Add Trávníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníček
Nový Člen

Karma uživatele Trávníček - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 20


zdravim konečně nastala ta očekávaná chvíle Passion ,,obluda´´ už je usušenej a zváženej tak jestly chcete tak tipujte za K+
fotka před kosou 70den 12/12 zkosil jsem ho dřív kvůli sviluškám a začal celkem pěkně hermatět tak sem měl ztrach aby ze všeho nebyl oprc
druhej Passion už taky vysí a čeká na doschnutí
Super Silver Haze ještě chvíly poroste a pak bych to měl zvážit vše když mi kámoš ještě půjčí váhu
fotky zbylích 2kytek hodím během sušení a nebo až to bude zváženo
pár foteček snad se budou líbit ......

Naposledy upravil Trávníček 13-09-2011 v 14:00 PM

Old Post 12-09-2011 v 20:01 PM
Trávníček je offline   Profil uživatele Trávníček   Find more posts by Trávníček   Foto galerie člena Trávníček   Click here to Send Trávníček a Private Message   Add Trávníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníček
Nový Člen

Karma uživatele Trávníček - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 21



tak tipujte jestly chcete kolik G bude na tady té kytce.konečně mi jdou vložit fotky asi to bylo fotkou
tak nikdo nic
nakonec toho bylo přesně 84.69g + košty nemohl jsem vydržet
byl 2měsíce na růstu
70dní na 12/12
sklidil jsem ho dřív kvůli sviluškám a hermatění jinak bych ho nechal ještě 2 nebo 3 týdny ale i tak je toho dost
proplachoval jsem ho 30dní špatně jsem to odhadnul
dalsi 2kytky co uschnou tak je zvážím a hodim sem kolik toho bylo +fotky
zatím celkem spokojenej uvidím kolik toho ještě bude

Naposledy upravil Trávníček 15-09-2011 v 11:04 AM

Old Post 13-09-2011 v 14:18 PM
Trávníček je offline   Profil uživatele Trávníček   Find more posts by Trávníček   Foto galerie člena Trávníček   Click here to Send Trávníček a Private Message   Add Trávníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trávníček
Nový Člen

Karma uživatele Trávníček - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 22



Tak konečně vše uschlo a zváženo
Super Silver Haze-27g
Passion 2-47g
Tak celkově toho bylo 159g se zaokrouhlením +košty v době růstu květu ale přesnyho čísla se už nikdy nedopátrám
Passion
nejsou to smrady na 5metrů ale zhul je nádhernej.nejsou extra velky palice ale zato tvrdy jak šutr.má takovou zvláštní vůni.ztrašně pomalu najíždí tak za 20minut pěkny high.Passion mě velice mile překvapil až na to hermatění.

Old Post 25-09-2011 v 13:48 PM
Trávníček je offline   Profil uživatele Trávníček   Find more posts by Trávníček   Foto galerie člena Trávníček   Click here to Send Trávníček a Private Message   Add Trávníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5980110 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív