Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Ebb kyblíky 400w SCRoG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17

ja nevim jestli to bylo padli ale zmizelo to spiš to bylo tim že to usichalo pomalinku od konečku ,tak jsem upravil intervaly zalevani a je to v poho ale diky ať se daří budu sledovat

Old Post 03-06-2011 v 13:57 PM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 18



4. den 12/12

tak jsem dal na vas a prepnul, ukazalo se ze to plisen neni problem s listy se dale nevyskytuje takze parada dik za pomoc

-po prepnuti jsem namichal novy rozkot EC 1,24 pH 6,21 a zvednul zalivani na rano, vecer a dvakrat behem dne, teplotu drzi klima na 27 a vlkost nejde pres 50 akorat mam z toho docela hic v mistnosti a roztok ma taky 27°.......vadi to moc korenum??

-odmontoval jsem cooltube a hodil pojezd, na obr1 jde videt jak jsou kraje malo nasvicene a ridke , tak nejak doufam ze jeste zarostou kdyz budou mit vice svetla,jsem zvedav , zatim mam stale 6400K pocitam ze ji nechma tak jeste 14dni a pak kvetovku

-chtel bych nechat jezdit 400W na pojezdu nad plochou 3x1m bude to mit smysl nebo to je neefektivni a kytky by byly vice ve tme nez pod svetlem......
-toto je muj prvni SCRoG, napadlo me ostrihat vsechny vetve a vyhonky ktere zustaly pod siti (nestihli dorust obr3) ze berou silu kytce a stejne s nich bude prd, ze je ostrihat !?!?.....
postrehy a skusenosti jsou vitany

a jedna kraska

Naposledy upravil Oyasin 04-06-2011 v 21:54 PM

Old Post 04-06-2011 v 21:41 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 19

obr 3

Old Post 04-06-2011 v 21:54 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 20



obr 3
-jeste jsem namontoval Sunon 160m3 k lampe at rozhani to teplo z pod stinidla

Naposledy upravil Oyasin 05-06-2011 v 08:07 AM

Old Post 04-06-2011 v 21:58 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

report Příspěvek č. 21



19. den 12/12

par dnu ubehlo tak prinasim dalsi foto jak to vypada
holkam se dari, celkem dost vyrostly, stredove jsou cca 40cm od sita, boky trosku pokulhavaji ale prava strana se jeste dost dotahla

vymenil jsem svetlo za kvetovku takze od zitrka maji GIB Output Extreme 400W ma podil modreho svetla

EC jsem zvysil na 1,5, ph kolisa 6,05-6,2....vysadil jsem ROOT a MR1 a namichal novy rostkoz uz jen s MR2,BLOOM,CALLGREEN koncentrace jake uvadi na svych strankach

uz jim jedou krasne chlupate chocholky

Old Post 19-06-2011 v 17:36 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 22



a dalsi

Old Post 19-06-2011 v 17:39 PM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 23



Dik všem za K ikdyž z výsledku jsem teda nadšený vůbec nebyl ale k tomu pozěji. Omlouvám se za zanedbání doplňování příspěvku.

30. den jsem všechno co bylo pod sítí ostríhal pryč, teda jen paličky, jelikož to byly takové prdky z kterých by nebylo vůbec nic a snažil jsem se zachovat co nejvíce listů. bohužel jsem musel vystříhat síť tak se tam tak trochu bulaly obr.1
obr.2 že jsou v 30. dnu tak nic moc ale aj tak je pěkná

Old Post 12-10-2011 v 09:38 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 24



50. den
den sklizně, kdy mají holky 80% hnědo-oranžových pestíků tak jdou pod nůž, nechtěl jsem je nechávat zbytečně přezrávat ať se to dá hulit a ne žádná morda. posledních 10dnů byly proplachovány jen čistou vodou s upraveným pH

paličky zůstaly plus mínu stejné jak před dvaceti dny, prakticky vůbec neprorostly nevytvořily kompaktní palici a ještě jsou to takové hubeňourky

Old Post 12-10-2011 v 09:51 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 25



a tady je příčína spustošelé zahrádky, v teplých dnech ještě s kombinací odpadního tepla z klimy se zvedla teplota vody v rezervoáru někdy až na 32°C (říkal jsem si že to bude v pohodě a ejhle zase sem dojel na svoji lenost) voda spálila kořenový systém takže skoro žádný nebyl....při stavbě jsem se inspiroval MACHOMANem takže můžete porovnat jeho kořeny s těmy mými
....noo a když nebyl základ dopadlo to jak dopadlo

Old Post 12-10-2011 v 09:57 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 26



paličky se krásně třpití jako malé hvězdy, jen jsou malé, hubené a konzistentní jsou jen vrchy, co bylo níže už bylo řidké

Old Post 12-10-2011 v 10:05 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oyasin
Nový Člen

Karma uživatele Oyasin - 81% PěstitelskáKarma uživatele Oyasin - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 27


Kytky byly tři týdny zavěšeny v garaži kde pomalu vysychaly, když už byly po povrchu suche a uprostřed stále vlhké zavřel jsem je do sklenice a co druhý den jsem ji otevřel a provětral je. V té sklenici schly další měsíc než byly tak suché že šla palička krásně odlomit od stonku.

chutnaly(jí) čistě, jemný hustý kouř, s pomalym nástupem high, který je příjemně euforický a (když se člověk nezhulí jak duna) vyprchá přes menší utlumující účinek do stracena

pro mě ideální hulení, dokažu na něm fungovat a pracovat a než skončím je po všem a poznám to jen na jídle cíl jsem si splnil na půl, takže doufám že se na příště poučím
zatím hoj dík všem za pomoc a podporu a ať to kvete

Old Post 12-10-2011 v 10:17 AM
Oyasin je offline   Profil uživatele Oyasin   Find more posts by Oyasin   Foto galerie člena Oyasin   Click here to Send Oyasin a Private Message   Add Oyasin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5800900 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív