Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Orange bud a WW pod 400W Sunmaster dual
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 17

Cau , pises ze to asi bude deficit N , ale klidne to muze byt deficit P a K (navic kdyz je to v květu).
Nejlepsi na rozpoznani je asi tenhle odkaz , tam to jde velmi dobre videt
http://grower.cz/forum/image.php?at...84314&size=full

Old Post 29-06-2011 v 11:48 AM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 18

Zdar, chybělo tomu asi vše pokud jsem hnojil málo, ale po vyčtení taky dobrýho tématu tady na foru, jsem určil jako hlavní dusík, poněvadž opravdu toho growčka jsem dával málo. A právě začaly žloutnout přesně podle popisu a ted koukám i na ten odkaz a je to přesný s druhým listem nahoře. díky za odkaz, to se bude hodit.

Old Post 29-06-2011 v 14:01 PM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 19



Tak Orange bud byl zkosen, poněvadž se na palicích objevilo padlí či co to je. Byl jsem na dovolený a po návratu totální zkáza. No jsou napadený spodky někde i středy kytek. Okamžitě jsem to ustříhl aby se to nešířilo dál. Naštěstí už před sebou měl stejně jen proplach a to tak týden.
Vdovy byly samozřejmě taky napadený, takže jsem koupil nějaký fungicid pro laboratoře bez chloru a celý stan jsem tím desinfikoval, vdovy opět prošly mléčným postřikem a snad se to povede a ten bordel zmizí. Ale moc tomu nevěřím a budu muset shánět nějakej brutální přípravek z polska asi nebo co...

Do toho nevyšlo dalších 8 řezů který měly jít do stanu, bohužel se ted svítí jen na 2 vdovy který mají dobře měsíc před sebou. ale vypadá to na krasotinky který budou mít krásnej horní květ.

Old Post 09-07-2011 v 17:54 PM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 20

normalně sežen BIOTON namichej flašku na 2 litry a postříkej to tím padlí ser ti smije před očima jak špína. .a kytky se dají za par dnu normalně hulit protože ten olej vstřebají . . .a je to bio . . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 09-07-2011 v 19:29 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 21

ok díky

Old Post 09-07-2011 v 20:05 PM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 22





Tak Orangové byly opravdu slabý, jasně se projevil nedostatek dusíku a i to že ta genetika prý nebyla moc dobrá i u jiných growerů.
úplně jsem to nezvážil ale na 4 kytkách bylo cca 80g.

Teď dojíždějí vdovy a vypadá to na velice zajímavý kouř, už jsem chutnal jednu větývku a chuť je noblesní jak za mladejch let v holandsku, když jsem dával první brčko pod stromem v parku ve Venlu.
Velice sladce brčko i voní, okamžitě jak se odpálí hned je všude přítomna příjemná vůně. škoda že jich není ale aspon 6.
vdovečky ted o víkendu zavřu na 2dny do tmy a světlo nebude zhasínat protože je vystřídá nové osazenstvo boxu.
______________________________________________________

5x Mazar
5x IP 2000
1x Euphorica

Holky dostaly prozatím pouze kořenový stimulátor od Advanced hydro, a kořeny se rozjely parádním způsobem. O víkendu přesadím všechny do 6l květináčů a našel jsem si nový substrát z OBI, kterej se zdá bejt hodně v pohodě za 120Kč/70L pytel, no a 1/5 bude substrát pro Palmy.
svítí se na ně 125w modorou úsporkou v režimu 18/6, po přendání do stanu jim dám 400w 12/12
Mám ted vlastně dva funkční systémy, jeden je na mláďata a druhej na květ, dá se tím ušetřit dost času. takže 3týdny před klizní už vlastně svítím na další mláďata.

hnojiva zůstanou zatím stejná, Grow, bloom, topmax, Alg-A-mic, a na postřik koupím Pithamin a bioprotect.

Už jsem byl vzkazem dotazován jak jsem vyřešil to padlí a napíšu to i tady, pomohl opravdu ten bioton, za pár kaček a funguje dobře.

Old Post 04-08-2011 v 18:19 PM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FloweRoman
Stálý Člen

Karma uživatele FloweRoman - 46% PěstitelskáKarma uživatele FloweRoman - 46% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 23





Tak zdravím všechny growery, mám tu aktuální stav v boxu.

Kytičky jsou už 3.týden v květu a jde jim to moc pěkně. Ale zase opět jsem něco pokazil a začaly žloutnout a mají hnědé fleky.

Jen doufám, že se nejedná a nějakou plíseň. Prosím o radu jestli by se dalo poznat na makrofotce zda jde o plíseň.
No ale pokud jsou i některé listy bez těchto skvrn a žloutnou, možná by to mohl být nedostatek manganu nebo P. Je fakt že jsem v jeden den holkám docela naložil a to přesně před týdnem silnější dávku hnojiv, ted jsem to 2x prolil vodou s Ph 6,5 a uvidím co to udělá. Co když je to spíš deficit nějakého prvku?

Na celkové fotce jde dobře vidět žloutnutí kytek, je to trochu přehnané díky výbojce, ale ta barva skoro sedí.

Abych pravdu řekl, tak ikdyž jsou všude různý návody, tak stejně těžko poznám oč jde, protože to vykazuje plno vad. kroucení listů, spálené konce, fleky na listech, žloutnutí odspoda i odshora, pár opadlých listů atd. Další kytka má zase úplně tmavě zelené listy....zatím fakt bádám.

Old Post 03-09-2011 v 10:00 AM
FloweRoman je offline   Profil uživatele FloweRoman   Find more posts by FloweRoman   Foto galerie člena FloweRoman   Click here to Send FloweRoman a Private Message   Add FloweRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 24

Zdar,zmeraj vystupne pH,ja to typujem na blokaciu zivin v dosledku pohnuteho pH.V tom pripade pomoze poriadny preplach upravenou vodou, plus nejaky enzym GL


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 03-09-2011 v 10:31 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0180680 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív