Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pestovani v nevetranem kumbalu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 17


Tak a tady mame foto aluflexu a kumbalu

Old Post 18-08-2011 v 13:23 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 18


No a nyni muzu psat o tom co se bude vevnitr pestovat.. Bonsaje Kamos ma ve skleniku mega ker odrudy TUTANKHAMON (tutanchamon), ma to od pyramid seeds. (nevi jestli to je feminizovane nebo ne..) a ja jsem se rozhodl si od nej udelat rizky nez mu to zacne kvest..

Rizky byli narezany v nedelu 7.8.11.. v gshopu jsem se dozvedel ze jich mam udelat pry aspon 30 aby se to chytlo aspon 6.. udelal jsem jich 16, a dale me bylo receno ze byse to nemelo delat z fem. kytek.. ze to muze hermafrodit atd.. ale tak sem se rozhodl ze TUTANKHAMONovi budu verit a zkusim ho vypestovat indoor..

Jak jseme rizky urizly pod 45stupnu.. odrizli vetyvku nad tim a pak jsem sestrihl ty spodni listy ci list kdyz tam byla jedna vetyvka.. Trochu jsem skalpelem prejel na plocho po konci stonku jak kdybych chtel ostrouhat mrkev.. ale jemne vidiel jsem to na videu z floweryfield... supl do stimulaxu gelu .. jen ponoril konec a vytahl a dal do RW kostek ktery byly namoceny ve vode s ph 5.3 .. Bohuzel jsem je teda nemel predmocene 24hodin predem..

Do parnicku jsem dal na spod perlit.. jak me bylo doporuceno v gshopu a pak jsem je tam naskladal.. je to teda hodne zachumlany.. jeden rizek za druhym.. mozna jme je udelaly asi moc velky zbytecne.. no ale co uz..

No jak byl cas tak jsem je strikal destlkou a prikyval jsem je vykem od parniku.. No a v utery dosla zvlhcovacka tak jsem odpoledne vyko z parniku oddelal a zapojil ji.. na zvlhcovace jsem nastavil 80% a tak vali na plny vykon.. jakmile dosahne hodnoty tak se zastavy..

Kazdopadne je tam chvilema pekna mlha.. viz foto co pridam v tomto postu..

Old Post 18-08-2011 v 13:46 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19


Vcera jsem prysel dom a jelikoz mame garzonku a kumbal kde je box je mistnustka z te hlavni velke mistnosti.. tak se me zdalo ze tam byla normalne mlha vsude :-D vlhkost asi taky solidni tak 70 procent kdyz jsem to pak meril.. no nechal jsem pootevrene dvere jako predtim nez jsem nemel vyresene to sani a kdyz tam zvlhcovacka jeste nebyla a tak se vse to vlhko vyfoukalo ven.. No tak sem musel vetrat.. Stahl jsem zvlhcovacku na 75 procent a dnes jsem nechal dvere jen malinko pootevrene tak uvidime jak dnes dorazim z prace..

Old Post 18-08-2011 v 13:56 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 20


Kazdopadne na prvnim prorostlem rizku mam jakoby spaleny vrsek.. viz foto.. nevim cim by to mohlo byt, takze kdyby nekdo vedel radu.. budu rad.. Zatim svitim 4x 18w zarivkove trubice 60cm.. 18/6

Old Post 18-08-2011 v 14:02 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21


A tady detajl prvnich korinku

Old Post 18-08-2011 v 14:04 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 22


Tak a na jednom rizku se me udelaly tri takove zluto hnede skvnky na jednom listu.. taky nevim jestli to mam nejak resit nebo se na to vykaslat.. Foto pripojuji zde.. a chci se zeptat jestli s presazenim do malych kvetniku pro zakoreneni mam pockat az bude vic rizku vylezlejch nebo ten co je vyfocen vyse uz presadit? A na zbytek pockat?

No a jeste me ty spodni listy co sou zastrizene zacinaji zloutnout.. na tom detajlu to jde taky videt..
Diky..

Old Post 18-08-2011 v 14:19 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 23


Jinak osvetleni planuji na rust jetou CFL 200w Naturelite 6400k. V pondeli by me mela dojit.. no a na kvet mam jiz doma koupenou starsi CFL 200w Plug and Grow. Ted ty rizky mam pod 4x18w 60cm zarivkama..

Dvere jsem vcera vecer a dnes nechal jiz pootevrene jen malinko.. myslim si ze ten pritah si to veme z mistnosti hlavni.. a vlhkost by mela snad min unikat ven.. Uvidime dneska co me ceka a nemine :-D

Takze timto koncim muj 20 prispevek.. A snad se nekdo ozve, poradi atd.. planuji zde tento muj prvni grow popsat a zdokumentovat.. Hlavne plno veci nevim, tak budu rad za kazdou radu..

Old Post 18-08-2011 v 14:36 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 24


Zdravim, vikend byla dovolena a moc alkoholu :-D, takze ted pisu zpetne report ze ctvrtku a patku. Ve ctvrtek jsem se rozhodl vytahnout detatka z boxu a zkontrolovat poradne jak to koreni.. co jsem si myslel ze den predtim byl prorostly jen jeden..

Objevil jsem ze jich bylo prorostlych dohromady 10 coz jsem necekal.. Jeden byl teda uplne extreme :-D tak jsem si ho popsal na kvetinac abych videl jestli bude na tom treba nejak lepe dobudoucna.. Jakmile jsem presazel, tak jsem zalil kazdy kvetinac 40ml vody, protoze si pamatuji jak vsude varuji pred prelitim.. nechtel jsem to nejak prelit.. voda mela ph 5.9 a ec 0,42.

ve vode neni zadna hnojka.. ani nic.. jen odstata prefiltrovana voda.. se snizenym ph - pro grow.. na danou hodnotu..

Old Post 21-08-2011 v 22:08 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 25


V patek jsem zajel do gshopu pro korenovej stimulator od AH. Pak jsem ho i aplikoval ze jsem nalil do kazdeho kvetinace asi 50ml vody o stejnem ph a ec jako ve ctvrtek + ten kor. stimulator... jeste jsem dal trochu stimulatoru do postrikovace a klony postrikal..

Jelikoz jsem se planoval odjet na vikend pryc.. od patku odpoledne do nedele odpoledne tak jsem si napustil plnou nadobu do zvlhcovacky.. ale blbec jsem ji zapomel zapnout.. takze rizky, ktery jeste nebyly zakoreneny co zustaly jen v rw tak me oschly a listy jim uplne povadly.. takze sem ze zbyvajicich sesti dnes zachranil 3 ktere jsem i dnes presadil.. uvidime jestli se chytnou jeste.. ale stejne budu vybyrat asi 5 nejlepsich kousku a ty se pokusim nejak vypestnout..

Ze zbyvajicima rizkama jeste nevim co.. zabit se me je nechce :-D

Old Post 21-08-2011 v 22:19 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 26


Jeste posilam foto jak to vypada presazeno z toho ctvrtka.. v patek jsem nic nefotil a dnes nemam fotak, takze foto udelam zitra..

Dnes jsem krom zachraneni trech rizku a presazeni z rw do kvetniku dale jen kontroloval jak to vypada ty kvetinacky .. a dival jsem se zespoda.. a byl sem prekvapenej ze uz vidim u direk v kvetinacich ve spod ze tam jsou korinky.. pekne to vali :-D. Nevim jestli to tak podporil ten stimulator nebo to je normalni ..?
Dnes jsem ale jeste nezalival.. zdala se me puda jeste dost vlhka.. zitra zapojim cfl 200w a uvidime :-D

A ted OTAZKA.. jak dlouho ma byt kytky v malich kvetinacich nez je mam presadit do 6.5 litrovych?

A kdy zacit s hnojenim? Presazoval jsem do substratu biobizz - light mix s ec 1.2 .. zatim planuju prvni tyden asi jen davat korenovej stimulator s upravenou vodou.. a po tydnu zacnu pridavat hnojky, enzimy, booster. vse pojedu od atami krom toho stimulatoru od AH.. Planuji zacit na ec tak 1.2 pro ten zacatek? Pak postupne navysovat? Uvidime.. zkusim jeste spis neco procist o hnojeni..

Old Post 21-08-2011 v 22:30 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 27

Jeste prosim o radu kdy zastipnout? Mam to jeste chvilu nechat a az za par dni to poprve zastipnoutt? Nebo to mam rovnou zastipnout? Diky

Old Post 21-08-2011 v 22:34 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

kvůli zaštipování atp bych ti doporučil přečíst si http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=49013 jinak dost povedenej scrog je http://grower.cz/forum/showthread.p...4974#post64974.
Snad se ti těch tvejch vysněnejch 100g povede

Old Post 22-08-2011 v 08:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 29

Nevím přesně jestli máš v té alu rouře co je na zemi odtah nebo přítah... Ale jestli přítah, tak pozor, ja měl s přítahem od podlahy vždycky problémy s prachem. Box ho nasával a na kytkách dělal ostudu. Nejvíc to jde poznat až jsou kytky větší, nebo v květu, mají na listech takový háčky a chloupky a za ty se ten prach dobře zachytává. Vypadali jako zasněžený.

A ještě mám jeden dotaz. Když máš odtah přes 200m3, proč máš jen 200W usporku? S takovou ventilací můžes rožnout i 400W HPS... nebo ne? Mimochodem, zkoušel jsem grow pod 200W red usporkou i 150W HPS a ten sodík topil stejně, nebo míň. Protože balast měl mimo box, zatímco usporky maj balast vestavěněj a ohřívá vzduch v boxu a ne málo. Když jsem ji měl horizontálně ve stínidle hobby topil jak prase. Řekl bych, že usporky jsou nejlepší na vertical grow, už kvůli velké ploše vyzařování oproti HPS.

Chystám v hlavě další grow v boxu cca 70x70x180 a rozmýšlím, jestli 200W red usporka ve vertikalu (kde zároveň dosáhnu nejlepšího odvodu tepla od balastu, kterej nebude dál ohřívat vzduch v boxe), nebo na květ rožnout 250W HPS aspoň... Ale k tomu by se vázal i nový venťas, asi TT100. Vždycky jedu s 160m3 pacháčem, to je samozřejmost.

1st round: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=906246#post906246

2nd round: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52762

3th round: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=967009#post967009

Old Post 02-09-2011 v 08:03 AM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 30


Cau, Po delsi dobe se ozyvam.. nebyl vubec cas sem prispivat.. radeji jsem se venoval holkam..

no na zemi je pritah, a doma je celkem cisto a tak snad to bude v pohode.. navic je to celkem delka vzhuru az do boxu tak si myslim ze to nebude tak hrozny..

Co se tyce toho tahu, tak jelikoz tam mam ted usporku 200w a navrchu u topu kytek je teplota treba 31 stupnu si nemyslim ze bych vetsi wataz zvladl.. navic se musim krotit se spotrebou No a jelikoz nemam odtah nikam ven.. jen se to vraci do toho kumbalu tak je to s teplotou u me horsi..

Jinak jsem namontoval i pachac jelikoz to zacalo uz byt citit , ale nevim jestli to je zvlhcovackou.. ale proste v byte to jde furt trochu citit .. a to nejsem jeste na kvetu..

Prikladam foto pachace

Old Post 08-09-2011 v 21:40 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 31


Jeste zasilam foto vybavicky hnojek atd

Old Post 09-09-2011 v 12:21 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p3check
Stálý Člen

Karma uživatele p3check - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 32


Foto z 22.8.11 - namontovano svetlo 200w elektrox CFL - grow spektrum . Takze odednesniho dne pocitam rust 1.den pod cfl

Old Post 09-09-2011 v 12:26 PM
p3check je offline   Profil uživatele p3check   Find more posts by p3check   Foto galerie člena p3check   Click here to Send p3check a Private Message   Add p3check to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0574620 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív