Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Aeroponie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
hackmatt
Nový Člen

Karma uživatele hackmatt - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Dotaz Příspěvek č. 17

hackmatt.szm.sk
zdarek!
ja to tom nic neviem, ale celkom ma to zaujima..

open your mind, open yourself..
enjoint it!

Old Post 20-03-2003 v 21:38 PM
hackmatt je offline   Profil uživatele hackmatt   Find more posts by hackmatt   Foto galerie člena hackmatt   Click here to Send hackmatt a Private Message   Add hackmatt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hackmatt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dlabi
Stálý Člen

Karma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% PěstitelskáKarma uživatele Dlabi - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 252  

provar Příspěvek č. 18

aero je provar pac trysky se fakt zanasej a to tak ze dost casto ja do toho chtel jit taky ale byl sem odrazen jednim growerem kterej me na tento problem upozornil ja mu neveril a zkusil to.
zjistil sem ze tryska je schopna ucpat se i 2x za den
sem zvedavej jak to vychytas...

LEGALIZE IT!!

Old Post 21-03-2003 v 18:22 PM
Dlabi je offline   Profil uživatele Dlabi   Find more posts by Dlabi   Foto galerie člena Dlabi   Click here to Send Dlabi a Private Message   Add Dlabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certos
Nový Člen

Karma uživatele certos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 19

No fotky bych tu rád vtlačil, ale nějak se mi to nedaří.
S těma tryskama je to fakt problém protože se fakt ucpávají. Je třeba zařadit nějaký filtr. Ovšem když to pustí kořínky tak už je celkem jedno, když se nějaká tryska ucpe. Jinak to ženu normálním čerpadlem (domácí vodárníčka). Spíná mě to cyklovač CRM-2H (850 Kč). Roztok mám ve 200l sudu a každý den ho musím upravovat, protože se pořád mění PH když to cirkuluje. Čím větší objem tím míň se PH mění. Důležité je aby roztok byl maximálně 1/3 dávce tj mezi 600 - 900 PPM. Aby se nespálily kořeny. Stříkám asi 2* za hodinu po třech minutách. Jinak ho pak asi za pět dní vyleju a po důkladném pročištění systému pomocí peroxidu udělám nový.

Naposledy upravil certos 22-03-2003 v 15:43 PM

Old Post 22-03-2003 v 15:34 PM
certos je offline   Profil uživatele certos   Find more posts by certos   Foto galerie člena certos     Add certos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
certos
Nový Člen

Karma uživatele certos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 20

Tady jsou docela důležité informace k aeroponii:http://www.cannabisculture.com/articles/2411.html

Old Post 09-04-2003 v 23:08 PM
certos je offline   Profil uživatele certos   Find more posts by certos   Foto galerie člena certos     Add certos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gee-gee
Nový Člen

Karma uživatele gee-gee - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 21

S tim hnojeni je to skoro stejne jako v hydroponii, ale vzdy se dela o neco slabsi roztok. odhadem bych rek tak o tretinu. da se to najit na netu, kolik presne. mimochodem, nevite nekdo o casovaci tak na 15 sekund? vsude jsou jen tak na minutu a vic. dik

Old Post 04-06-2003 v 15:54 PM
gee-gee je offline   Profil uživatele gee-gee   Find more posts by gee-gee   Foto galerie člena gee-gee   Click here to Send gee-gee a Private Message   Add gee-gee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 22

jo trysky jsou problematický.Lepší systém aeroponie je na principu motoru, na kterým je přidělaný lopatkový kolečko který se točí takovou rychlostí, že z vody vytváří jemnou mlhu. Už jsem to viděl prodávat, je to na pohled jen trochu hi tech truhlík, ale ten systém je naprosto dokonalej.Žádný problémy, nemá se co ucpat. Jo a mám pocit, že cena za 1 je kolem 150 Euro.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 05-06-2003 v 07:16 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 23

v zahraničí. možná mám doma ještě propagační leták. mrknu na to a kdyžtak woskenuju.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 05-06-2003 v 08:02 AM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 24

offt. 4 gee-gee: bude, s rozlisenim 2 sec na 24 hod. (sleduj thread 6080)

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 05-06-2003 v 12:56 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jojo80
Nový Člen

Karma uživatele jojo80 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 25

skusil bych vystružníčkem(velmi malinkým) vystružit okraj trysky z 90 na 60stupnů.. tím pádem se ty větší pevné částice nebudou zachycovat na hraně trysky... př: |
|
\
>==
/
|
|

Zelí to nás rozveselíhttp://www.ganja.web2001.cz/smajl/m.gif

Old Post 17-01-2004 v 03:11 AM
jojo80 je offline   Profil uživatele jojo80   Find more posts by jojo80   Foto galerie člena jojo80   Click here to Send jojo80 a Private Message   Add jojo80 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jojo80! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 26

certos: co takhle zkusit trysku z ostřikovačů na Octavii... Vytváří taky earosol (musí to být ta z modelu 2002 se sprejovým efektem) a mohla by být odolnější vůči ucpání. Vkládám do ní velký naděje , ale zatím mám bubláky a nevím, jestli kdy tu svoji aeroponii, jak ji mám rozmyšlenou, realizuji...viz tento příspěvek.

Old Post 17-01-2004 v 07:08 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jojo80
Nový Člen

Karma uživatele jojo80 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 27

tak sem to zkoušel s tim vystružničkem a nešlo to..:-( ale přišel jsem na to že když vezmete injekční stříkačku(takovou tu hrubou,kapák)a její špičku tak 0,5mm od hrotu zohnete do směru prutoku vody tak nepotřebujete tak velký tlak bcs se voda roztříští o hrot a těžko se zanáší díky chirurgické oceli.:-)

Zelí to nás rozveselíhttp://www.ganja.web2001.cz/smajl/m.gif

Old Post 18-01-2004 v 05:02 AM
jojo80 je offline   Profil uživatele jojo80   Find more posts by jojo80   Foto galerie člena jojo80   Click here to Send jojo80 a Private Message   Add jojo80 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jojo80! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jojo80
Nový Člen

Karma uživatele jojo80 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 28

jo prosím Vás nevíte někdo jak je to s těmi intervaly mezi jednotlivými zavlažovacími akty?? a jak dlouho maj ty trysky rozstrikavat aerosol?? někde sem čet že hnojit se má méně než u třeba vodní kultury..tak nevím..mohl by to někdo vysvětlit nováčkovi?

Zelí to nás rozveselíhttp://www.ganja.web2001.cz/smajl/m.gif

Old Post 18-01-2004 v 05:06 AM
jojo80 je offline   Profil uživatele jojo80   Find more posts by jojo80   Foto galerie člena jojo80   Click here to Send jojo80 a Private Message   Add jojo80 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele jojo80! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Casper007
Nový Člen

Karma uživatele Casper007 - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 29

Zdarek lidi koukam ze Aeroponije je celkem popularni chci rozjet svou pestirnu a mam pristup k technologiim a alekrikare co mi je postavi za soucastky tak resim otazku jak je to s teplotou u korenu ? A jak nezkousel nekdo z vas merit relativni vlchkost vzduchu v kvetinaci ? Podle toho by se to dalo ridit a nebo mi alespon poradte kolik myslite ze by to melo byt precejen zkuseni, growvri budoumit lepsi odhad nez ja zelenac

Old Post 31-08-2004 v 21:34 PM
Casper007 je offline   Profil uživatele Casper007   Find more posts by Casper007   Foto galerie člena Casper007   Click here to Send Casper007 a Private Message   Add Casper007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrZ
Stálý Člen

Karma uživatele DrZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 30

Problemy s tryskama
Napadlo me pouzivat fixirky, co se pouzivaj na rozprasovani laku nebo barvy. Jsou to vlastne dve trubicky kolmo na sebe, do jedny se fouka vzduch a druha je ponrena v kapaline. Jsou jednoduchy, bezudrzbovy, nikdy se neucpou, maj je v kazdym kramu s vytvarnejma potrebama a stojej cca korunu kazda. Detaily viz ucebnice fyziky.

Old Post 20-12-2004 v 20:31 PM
DrZ je offline   Profil uživatele DrZ   Find more posts by DrZ   Foto galerie člena DrZ   Click here to Send DrZ a Private Message   Add DrZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 31

kašlat na trysky - rotační nácuc a rozstřik rulezzz http://www.eurohydro.com/anglais/accueil_gb.htm

Snark in the System

Old Post 23-12-2004 v 09:35 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrZ
Stálý Člen

Karma uživatele DrZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 32

Dnes mi došel vzduchovej kompresor 18 atmosfér na 12V, tak jsem zvědavej, jak to bude stříkat. Vyšel mě skoro na 500, tak se asi poseru, pokud to nebude k ničemu. Pro vědu je nutné přinášet oběti.

Old Post 24-12-2004 v 03:05 AM
DrZ je offline   Profil uživatele DrZ   Find more posts by DrZ   Foto galerie člena DrZ   Click here to Send DrZ a Private Message   Add DrZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-10-2006 - Levně Aeroponicky - 60 odpovědí
24-01-2001 - Hydroponie - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1944100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív