Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Bush Growing by Dead Cat
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 17






Ahoj všem.
Díky, průchody hlídám a snažím se je držet co nejzarostlejší (mám jakési dveře z živých větví, nebo vypadají jako zvířecí tunely), jen je pak člověk hrozně poškrábaný.

A teď k tomu, jak se mi daří. No , nebo spíš nedaří. Půda má pH 5 - 6,5 (Půda pro zelené bylinky a koření), zálivku se snažím držet na 6-ti (ikdyž přiznám se, ze začátku jsem párkrát z lenosti zalil pouze odstátou neupravenou vodou, což byla zdá se chyba, jak jsem zjistil máme pH hooodně vysoké) a dokonce jsem koupil i destilku a ředím jí s vodovodní vodou 1:1. Kytkám ale žloutnou a schnou listy odspoda. Teď se to asi zastavilo (snad ta destilka?), ale rostlinky jsou dost poničené, hlavně ty nejslabší.Všechny dostávají to samé, stejnou péči, ale rozdíly jsou někde až hrozné.


Minule se mi to stalo taky, ale až asi po měsíci růstu, kdy už jsem se stejně chystal přesazovat. Letos je to mnohem rychlejší.
Přemýšlím jak tomuhle příště předejít. Asi nezbyde, než koupit nějaký ten Plagron a pH, Ec metr a jít na to profesionálně , ikdyž jen na měsíc.










Schytaly to i ty největší šamanky, ale není to tak strašné.











Takže jsem byl včera na polích a rozhodil krmení pro slimáky , abych si to pro jistotu připravil pro nouzový transport a záchranu rostliných životů. Budu muset koupit minimálně ještě jedno balení, abych to mohl zopakovat.


No a na poli mě čekalo nemilé překvapení . Ne, nikdo tam nebyl, ani žádné stopy po návštěvách. Kdo tam ale stopy zanechal byl pravděpodobně krtek. A to hned na dvou polích . Kdybyste ty pole hledali, tak je nenajdete, ty může najít jen někdo tak slepý, jako je krtek. Říkal jsem si, jestli ta zrytá a nakypřená půda přiláká nějaká zvířátka, ale myslel jsem spíš žížaly. No budu tu muset nastudovat jak vyhrát tu věčnou válku "zahrádkář" VS krtek. Pokud máte zaručené rady nejen do zahrady, tak předem dík. Já jdu studovat. Je to letos docela boj, ale věřím, že se vše v dobré obrátí a úroda bude a bude stát za to.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 28-04-2011 v 16:57 PM

Old Post 28-04-2011 v 16:44 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 18

čau v první řadě slušnej výběr odrůD,taková sázka na jistotu...na krtka pomáhá zapálená mega do díry...řach!! a krtek jestli to vzhledem k okolí není možný tak zkus něco jinýho ale s ničim jiným nemám zkušenosti..PS:máš stejnej příspěvek 3x za sebou..ať to roste a málo čorekf.e

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 29-04-2011 v 08:33 AM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 19

Dík,
Sorry nešly mi vložit fotky a nevšiml jsem si toho, smáznuto.

A ten krtek musí být někde poblíž při tý detonaci, nebo se prožene tlaková vlna norou a radši si to rozmyslí?

K tomu výběru, loni mi nedozrála ta WW (jinak ale účinky ok) a tak jsem našel něco jistějšího, krom toho spoustu lidí tu měla různé názory na D.Poison, tak jsem se rozhodl si taky udělat názor .

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 29-04-2011 v 13:48 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 20

Ahoj, škoda tech spálenejch kytek. But moc zalejváš, nebe máš málo děr na spodku u kelímků.

Ten substrát na ty bylinky se mi vůbec neosvědčil v minulosti.Je moc těžkej, pomalu vysychá (dost drží vodu) a má i nejspíš vysoký EC.Není na semínka dělanej.Spíš na zakořeněný sazenice bylinek, který maj bejt celý rok v květináči. Doporučuju nějakej light mix (Plagron, biobizz, Atami, canna, zeminu na rizky nebě na výsev a množení výběr je velký) a si v pohodě.

Pokud si nejseš Jistě se zalejvánim a máš častý přístup ke kytkam, tak si zkus splašit pipetu za pár korun v lékárně nebo v growsopu by ji meli mit a kapej jim v cca.6 hodinových intervalech po pipetě.Ta má pár mililitrů.Zdá li se ti to hodně suchý děj jim decku a pozoruj odtok kelímku a nech to pořádně odkapat žádná podmiska plná vody a v ní kytky. Roztok proti plísni, protože jsem tam v tom tvym příspěvku nějakou zahlíd (možná to byl jenom vodní kámen ty bílý vločky na substrátu,příspěvek č.14 vpravo dole ta hrudka), je 10 kapek peroxidu 30%-ho na litr.Je dobrej i postřik.

Snad jsem ti poradil ke tvýmu prospěchu.Jak Jistě výš, nic jiný než praxe tě nenaučí víc a chyby dělá každý!

Ať to roste: flower:


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 30-04-2011 v 16:16 PM

Old Post 30-04-2011 v 16:05 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 21

To nevypadá na plíseň,
k tomu zalívání, kitičkám občas přísušek neškodí ba naopak, takže normálně nechat vyschnout a pak zalít a nechat vyschnout a zalít a tak furt dokola. Nepřeleješ, což je horší než chvilka o suchu, ta je dokonce snad i prospěšná.

jo a nemůžu si vynachválit agro subštrát na výsev a množení, krásně vzdušná zemina za pár koček.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 30-04-2011 v 19:55 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Příspěvek č. 22

Vypadá to spíš na pozůstatek tvrdý vody(vápník či vodní kámen)

No,mě už letos jedna kytka uschla,když jsem odjel pryč na tři dny.Byla na parapetu a pražilo do ní zřejmě fest.Takže to spíš bylo vysokou teplotou.Neměla žádný větrání ani ofuk.Stát se může lecos.Taky jsem podcenil sterilizaci substrátu což je důležitý.

Ono i z takhle spálenejch kytek může vyrůst pěkná kytka.Stačí je včas přesadit a zahrnout ty poškozený patra.

Konec zasírání galerie kecama.

Pak to kdyžtak smáznu ,když budeš chtít.

GOOD LUCK


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Old Post 02-05-2011 v 08:09 AM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 23

Zdar
K tomu příspěvku č. 14, nevim co to je, ale dělá se mi to skoro ve všech květináčích co mám (i jako s nekonopnýma kytkama), možná teda ten vodní kámen? Jestli je to nějaká houba, to nevim.
Ty rostlinky půjdou radši ven, nějak se jim tu nedaří a já na to nemám nervy .Místo venku jsem si vychital, ale domácí pěstírnu pořád nějak odbývám. Asi proto, že je to jen na měsíc. No příště se na to zaměřím a zmáknu to snad líp, protože než takovýhle předpěst, to je možná lepší zasadit rovnou na poli .
Jen co se trochu zlepší počasí, přesadím je ven pod PETku. Alespoň na chvíli na aklimatizaci a krátkou ochranu proti slimákům, než dojedi ten Ferramol.
Konečně začne ten správnej outdoor .

Edit: jinak ten substrát pro bylinky je fakt na nic, četl jsem jen to pH a to bylo OK

Edit 2: nic tu nemažte, ať si lidi počtou .

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 10-05-2011 v 11:40 AM

Old Post 03-05-2011 v 11:36 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 24






Hi Growers,
Takže. Po nějaké době snažení to vypadá asi takto:
Kytky přestaly žloutnout, žluté části uschly, a většina rostlinek začala růst dál.
Po pár dnech se růst začal zpomalovat a zase jakoby stagnovat, a to už jsem nevydržel .Všechny šly ven!!!









Ty největší rostliny se dost vytáhly a přežily docela dobře. Byly to Shamanky a Durbani, nejhůř na tom jsou Hollandi . Z těch snad neni pořádně rozrostlá ani kytka. Když jsem je přesazoval, tak neměla ani jedna rostlina kořenový bal v celém kelímku.
A hlína pro bylinky a koření špatná, tu už nikdy neberu . Minule jsem měl nějakou směs substrátů pro běžné pokojové kytky a balkonovky atp., ani už přesně nevím jakých, a rostlo to mnohem lépe.Už tuhle fázi příště nesmím podcenit .










Po zahrabání spodních, odumřelých pater do hlíny jsou i ty větší kytky jen jako malinké rostlinky. Přemýšlel jsem jestli by bývalo lepší prostě začátkem května zasadit semínka rovnou na pole, byly by tak stejně vysoké . Ale teď mají všechny minimálně trojlisty, což je lepší než jen děložní lístky. No, snad se to celé alespoň trochu vyplatilo.











Přenos se uskutečnil v pondělí a holky musely vydržet mnohé ... Den jim zkončil v polovině běžného a byly přemístěny do transportní krabice (původně od pc). Minulý rok jsem ji plánoval jako minibox, vyrobil jsem ji však pozdě a ani na letošek jsem ji nevyužil, tak jsem to teď napravil. Letní teploty toho dne a teplota v autě, to taky nebyl žádný med a po té přemístění do chladnoucí noci.
Abych to napravil , tak jsem jaksi zapoměl na pořáné zalití po přesazení, většina z nich by to jistě přivítala . Prostě jsem na to nebyl připraven. Jo, tenhle thread si budu pročítat příští rok na jaře, abych nezopáknul stejné chyby znovu .



At the Midnight...
Samotná cesta na políčka byla hustá. Konala se docela pozdě v noci, všechno jsem si přichystal dopředu a když jsem dojel na místo, dal jsem si pár prásků z loňské úrody.
Celá scéna vypadala asi tak: Zkouřenej chlapík , v noci, jen za svitu měsíce, v jedný ruce s velikou bednou od compu, která šustila o už docela vysokou trávu na louce, batohem na zádech a igelitkou plnou PET lahví v ruce druhý. Oboje pak vydávalo spoustu zvuků při prolézání křovím, to si jistě dovedete představit . No jestli mě někdo viděl, ten asi nevěřil vlastním očím . Ale bylo docela pozdě a všichni už snad spali, i myslivci.
Bylo krásně ticho a v blízkém lese řádilo několik srnců, docela řev. Noční návštěva byla docela hustá věc, zajdu takhle častěji . Na to největší pole jsem musel jednotlivá zavazadla přenášet natřikrát.
Vzít jedno a ostatní nechat venku ležet, naštěstí vše přikryla noc . Fotil jsem jen na tom prvním místě, na těch ostatních to nemělo smysl, vypadala podobně, ale menší.Všechny rostliny jsem zasadil docela hluboko a přikryl PETkou, lahve mají v sobě propíchané díry, ale víčka jsou zavřená, aby tam nemohli slimáci. Ferramol se mi zdál vesměs sežraný, ale k podrobnému průzkumu, vzhledem k pokročilé hodině nebyly vhodné podmínky. Zítra kupuji další balení na jěště takové dvě opakování, v jejich průběhu budu sundávat postupně PETky.
S krtkem zatím držím příměří , po kořenech by selektivně jít neměl. Když byla chodbička uprostřed přpraveného místa, s nažil jsem se přesazovat ke kraji a naopak. Nějaké tunely jsem mu ale rozšlapal, nevydržely mou váhu.
Jestli začne škodit, dostane céres.

Ale popravdě, vůbec nevím jaký . Žádný z těch zahrádkářských plašičů údajně moc nepomáhá.
Jinak jak už jsem psal, kořeny mizerné. Nejmenším kytičkám pařníček nechám déle, jestli se vůbec ujmou. Škoda té vody na zalití, mohly to mít lehčí.
Jestli zbyde trochu času a bude počasí, tak bych rád zaskočil zase o výkendu, tentokrát snad za dne, zkontrolovat holky a možná fotit, uvidím...
Tak ať nám to roste...

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 12-05-2011 v 11:33 AM

Old Post 11-05-2011 v 11:51 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 25


Zdar,
Tak jsem byl nakupovat. Mám novou várku Ferramolu, tentokrát jsem vzal 1 Kg. Docela se to vyplatí brát ve větším balení, 200 g za 108,- a 1 Kg za 327,- to je rozdíl. Že já to kylo nevzal hned ze začátku, no nic .
A narazil jsem taky na nějaké dýmovnice proti krtkům, tak jsem je vzal, kdyby byly problémy. Jsem zvědavý, jestli to bude fungovat.

Tak až bude něco nového, zase se ozvu...

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 12-05-2011 v 11:28 AM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 26





Hi Growers,Mám tu update z dnešní návštěvy políček.
To co jsem zjistil se mi vůbec nelíbí.
Začnu výčtem ztrát. Prěsazení nepřežili 3x Shaman,1x Durban Poison a 1x Hollands hope.

Na největším políčku to odnesli 2 Shamani a 1 Holland.Zbylí Shaman je ale pěkný kousek.












Tohle je Durban Poison, zajímavě zmutovaný, má jen trojlisty a je nějaký ohnutý. Snad poroste dál dobře.














No a takhle dopadli ostatní Durbani, samí zmrdi. Nechám je a uvidíme jak se to s nima vyvine. Čas na to ještě mají.













Na nejmenším fleku zkonal Durban a zbyl jen tenhle zakrslý Holland.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 04-06-2011 v 12:24 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 27




No a tohle už jsou obrázky z posledního místa. Vytáhlý Durban,...














krásně rostlý Shaman,...















a Hollands Hope, s krásně širokýmí listy.


Zbylá volná místa, asi 4 - 5 se chystám dosázet. Přemýšlím o Frisian Dew.


No, tak přeji ostatním mnoho zdaru.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 05-06-2011 v 20:18 PM

Old Post 04-06-2011 v 12:32 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 28

Ať se daří je to škoda takové ztráty snad se proberou...pro příště kvalitní puda = základ k uspěchu

Old Post 04-06-2011 v 13:07 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 29

Jo jo, pěkně jsem to posral s tím substrátem. Nechce v něm růst ani máta a to je určený speciálně na bylinky.
Jinak, objednal jsem "dosazovací "várku semínek Frisian Dew fem. 5X, plus Root stimulator abych podpořil kořínky těch malých zakrslíků. Tak snad to k něčemu bude.
Při výběru semínek jsem dost pokukoval po Ultra Skunku od DP, máte s ním někdo zkušenosti? Popis mi zněl velice lákavě.

Edit: doufám, že se mi vyhnou kroupy, to už bych se šel asi zahrabat .

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 06-06-2011 v 16:34 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 30






Zdar lidi
Dlouho jsem nic nenapsal. Ne snad proto, že bych se na kytičky vykašlal, ale tahat pokaždé na pole foťák je dost nepohodlné.
Fotky jsou dělané dnes v poledne.
Začnu s celkovým pohledem na největší flek. Krásné prosluněné místo, dělá mi radost. Je tam jak ve výhni, jestli bude slunečný podzim, úrodička bude naprosto skvělá.Kytky na všech polích hnojím na růst hnojivem Biom Start Forte, přidávám Root Stimulator od Advanced Hydroponics, a dnes jsem začal s postřikem Phytamin od Plagronu, tak jsem zvědavý co to udělá.









Tohle je nejmenší z původních rostlin, Durban poison. Docela se vzpamatoval. Rostou mu jen trojlisty, jako kolegovi, nevím čím to může být, ale roste. Tenhle je nezaštípnutý.













Další Durbánek, je o něco větší a roste normálně.Zaštípnutý před týdnem, už se větví.














Taky Durban, největší. Tenhle taky rostl zmutovaně ( vis minulé příspěvky), ale už je OK a listy má normální. Zaštípnutý před týdnem. Větvil se ale sám od sebe, asi důsledek zmutovaného a ohnutého růstu.Skoro mi připadá, jako bych při přesazování spletl cedulku s Hollands Hope, ale nevím. Přistihl jsem na stonku mravence, jak pase mšice. Bylo jich asi jen pět, tak jsem je rozmáčkl, snad jich tu příště neobjevím milion.












Hollands Hope. Asi největší svého druhu (odrůdy). Roste krásně, větví se sama, ale pro jistotu zaštípnuta před týdnem. Dle preflowers je to samice. Něco jí žere listy, ale nic jsem na nich neobjevil. Jsou tam malinké dírky skrz, postupně je z listu skoro síť.Na fotce je to trochu vidět vpravo. Zatím to kytka zvládá kompenzovat přírůstkem, ale kdyby vás napadlo co to je a jak proti tomu zasáhnout,... Předem dík.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Naposledy upravil Dead Cat 28-06-2011 v 17:43 PM

Old Post 28-06-2011 v 17:06 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 31



Další Holland. Zaštípnut před týdnem, ale zatím se moc nevětví, uvidíme...














No a tohle je trochu výsledek dost nepovedené akce. Frisian Dew dosazovaný zhruba před 14-ti dny. Koupil jsem 5 semínek feminizovaných a z lenosti je dal rovnou do země na poli. Vylezly 2, slovy dvě, rostlinky. Tento způsob sázení zdá se mi poněkud nešťastný . Byly to vyhozené peníze. No snad alespoň na ochutnání bude, ale bude to drahej špek.
PETku jsem tam dal kvůli slimákům, ale zdá se že Ferramol docela odvedl kus práce, jen na vlhčích místech trochu plesnivěl, přesně jak psal medvěd.

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 28-06-2011 v 17:18 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dead Cat
Stálý Člen

Karma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dead Cat - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 281  

Příspěvek č. 32






Tohle je největší ze dvou Shamanů a největší rostlina vůbec (tede moje ).Zaštípnutá asi 14 dní zpátky a razantně se větví. Ze zaštípnutého patra nic nevyrostlo, asi jsem to vzal moc, ale dvě další patra mají super větve. Vyvázal jsem je do stran, do kříže, takže kytka se zdá menší než je.












Listy na nejvyšším patřeu zaštípnutí jsou fakt hustý.











Detail nasazení větví. Minule se mi zdálo, že vidím preflowers samice, ale teď jsem nic nenašel, takže zatím nevím.












Na největším poli jsou i bylinky na podzimní čaj .
Šalvěj lékařská.Zatím jen zárodky.









Máma? Táta? ...MÁTA !!!

Bush Growing by Dead Cat 2011... Bush Growing by Dead Cat Again 2018
Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only
Jak vznikl váš nick?, Kde všude se dá vysadit aneb tipy kde II.
Jak navrátit půdě její přirozenou výživnost – aneb kompost, terra preta, biodynamics.
Blesky, třesky, plesky... Naši mazlíčci, Masožravé rostliny,
Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III. Nekonopné fotky III.

Old Post 28-06-2011 v 17:20 PM
Dead Cat je offline   Profil uživatele Dead Cat   Find more posts by Dead Cat   Foto galerie člena Dead Cat   Click here to Send Dead Cat a Private Message   Add Dead Cat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2020 - Bush Growing by Dead Cat 2020, automatic only - 78 odpovědí
05-08-2018 - Bush Growing by Dead Cat Again (2018) - 49 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6120180 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív