Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x400w napodruhe
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Obecné 2x400W napodruhe Příspěvek č. 17






Zdravim lidicky...tak dnes jsem udelal par fotek,predem se omlouvam za kvalitu...muj mobil ma sice 8.1mpx fotak ale co soudruzi v SE nedomysleli je blesk....jedna mala dioda ,ktera sotva sviti...snad se mi brzi vrati normalni fotak...i tak doufam,ze se kiti budou libit...maj 27 den na kvetu....

Old Post 01-05-2011 v 05:42 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Obecné 2x400W napodruhe Příspěvek č. 18






dalsi foto....




-nebula










Rezy na outdoor





















susina euforie...asi 25G s kitky....mel jsem dve....

Old Post 01-05-2011 v 05:48 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Obecné 2x400W napodruhe Příspěvek č. 19






Tak zdravim vsechny....jak zacit??jako prvni vec me trapi,ze jsem si zalozil GROWER abych vedel co delam spatne,popripade mi nekdo poradil jak co zdokonalit...atd!!!jak koukam tak koukam...nikdo mi nic nepise,ani neradi....maximalne jen fanousci Orange Russian...tak doufam,ze se to zmeni a zacnou chodit alespon kritiky kdyz uz pochvaly ne!!!Tak udelal jsem par fotek...konecne s fotoaparatu,ktery ma blesk atd...kiti jsou foceny asi minutu po zhasnuti slunicka(slunicek:-D)...jak si asi vsimnete pribylo mi v boxu dalsi svetlo....takze jsem vylepsil slunecni svit o dalsich 400W...tudiz mam v boxu 3x400W.Teplotu maj pres den 28-29C a v noci klesa na 18 cca....vlhkost nevim presne ale myslim,ze bude okolo 30-40%...musim zmerit....vlhkomer mam....jen mam ted na vsechno moc malo casu.......tim jak kiti podle mne krasne kvetou...postupne jsem rozpoznal co je ktera odruda....takze presne mam 29kitek...z toho jsou 3x Orange Russian
3x Orange Bud
6x Master Kush
1x Early Skunk
2x Agent Orange
14xNebula
4xMasterkushe mam u 53.dne kvetu...byly pridany do boxu s tou treti 400W lampou asi zhruba ve 25dni kvetu...nevim presne!puvodne to jsou 4nejsilnejsi kitky s minuleho kola co jsem mel NFT...nechtelo to kvest tak jsem nechal 4 nejlepsi kitky a presadil do hliny a hned nechal na 12\12...myslim ,ze se krasne zpravily....ted uz pojedu pruplach....jinak vsechny ostatni kitky krom tech 4masterkushu jsou na 34dni kvetu....kitky ze semen se krapet vytahly,propriste vim,ze kitky ze semena po prepnuti na 12\12 je dobre zastipnout aby se spomalily ....mozna to nepomuze...nevim...
myslim si ze s timdle kolem budu mnohonasobne spokojenejsi....jen jsem zvedav na vas nazor....tak me nezklamejte a kritizujte!!!

Hnojim to Plagron Alga Bloom,PK13-14,a misto Green sensation mam Bloombastic...

Prvni dve fotky jsou celek a zbytek jsou nebuly....na ktere se tesim ...

Old Post 07-05-2011 v 06:48 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Obecné 2x400W napodruhe Příspěvek č. 20





next
1.master kush 53den kvetu...
2.Orange Russian
3.Nebula
4.Celek

Naposledy upravil Donny 07-05-2011 v 07:09 AM

Old Post 07-05-2011 v 06:54 AM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Obecné 2x400W napodruhe Příspěvek č. 21






tak vidim,ze nikdo nic..:-D...no nic:-D....hazim fotta 44dne kvetu...


-Nebula




















-Nebula







-Early Skank














-Early Skank













-Orange Russian

Naposledy upravil Donny 17-05-2011 v 15:51 PM

Old Post 17-05-2011 v 15:28 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Donny
Stálý Člen

Karma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% PěstitelskáKarma uživatele Donny - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Obecné 2x400W napodruhe Příspěvek č. 22

55.den na kvetu...uz 3dny proplachuju..

Naposledy upravil Donny 29-05-2011 v 07:51 AM

Old Post 28-05-2011 v 14:18 PM
Donny je offline   Profil uživatele Donny   Find more posts by Donny   Foto galerie člena Donny   Click here to Send Donny a Private Message   Add Donny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluk
Stálý Člen

Karma uživatele growluk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 23

Máš to moc hezky K+

Old Post 06-04-2013 v 08:13 AM
growluk je offline   Profil uživatele growluk   Find more posts by growluk   Foto galerie člena growluk   Click here to Send growluk a Private Message   Add growluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-05-2012 - 2x400w cocos drip - 50 odpovědí
02-10-2010 - 400w Aptus - 7 odpovědí
17-10-2010 - 600w na podruhé - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0124020 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív